Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Southgate laat teleurstellende spits Kane niet vallen

Bondscoach Southgate laat teleurstellende spits Kane niet vallen

LONDEN (ANP) - Bondscoach Gareth Southgate van Engeland is niet van plan om zijn aanvoerder Harry Kane voor de beslissende groepswedstrijd tegen koploper Tsjechië, dinsdag in Londen, te laten vallen. "Je kunt er van uit gaan dat hij weer een basisplaats heeft. Hij is van grote waarde voor het team. Niet alleen door de doelpunten die hij maakt, maar ook in het creëren van kansen en al het andere dat hij meebrengt", liet Southgate desgevraagd weten.

De aanvaller van Tottenham Hotspur kwam in de eerste twee duels met Kroatië (1-0) en Schotland (0-0) niet tot scoren. De topscorer van de Premier League (23 treffers in het afgelopen seizoen) werd in beide duels zelfs gewisseld. Door zijn teleurstellende EK-start staat de positie van Kane in het Engelse elftal inmiddels nadrukkelijk ter discussie. Southgate wil echter van geen reserverol voor zijn captain weten.

"Ik begrijp dat er weer veel vragen over Harry komen", zei de bondscoach. "Maar hij heeft dit in zijn carrière misschien al wel honderd keer meegemaakt. Ik heb in mijn huidige rol ook al vaak duidelijkheid moeten geven over zijn positie. Maar op zulke momenten kwam hij altijd met de goals die ons verder brachten. Daar reken ik nu ook weer op."

Meer uit Voetbal

Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

2 uur geleden
Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

9 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

10 uur geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

17 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

19 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden