Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bondscoach Kroatië: Messi krijgt van ons geen ruimte

Bondscoach Kroatië: Messi krijgt van ons geen ruimte

DOHA (ANP) - Bondscoach Zlatko Dalic van Kroatië richt zijn strijdplan voor de halve finale op het WK voetbal tegen Argentinië op Lionel Messi. "We zullen alle details over hoe we hem kunnen stoppen met de grootst mogelijke aandacht bestuderen", zei hij in aanloop naar de confrontatie komende dinsdag.

"Hij loopt niet veel, hij wacht, en als hij de bal krijgt heeft hij kracht en energie. We moeten oppassen dat we hem niet te veel ruimte geven," luidde de analyse van Dalic over de spits die dit toernooi al vier keer scoorde en vrijdag in de kwartfinale tegen Oranje de 1-0 voorbereidde en de strafschop voor 2-0 benutte. Messi scoorde ook in de beslissende penaltyreeks na de verlenging.

Kroatië won op het WK in de achtste finales na strafschoppen van Japan en schakelde in de kwartfinale Brazilië uit door eveneens de strafschoppen beter te nemen. "Als we onze prestatie van de wedstrijd in Brazilië herhalen, dan krijgt Messi niet de ruimte die hij nodig heeft", aldus Dalic.

Op het WK van 2018 in Rusland troffen Kroatië en Argentinië elkaar in de groepsfase. De Kroaten, die later de finale verloren van Frankrijk, wonnen dat duel met 3-0. Aanvoerder Luka Modric maakte destijds een van de drie doelpunten.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

19 minuten geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

2 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

2 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

2 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

4 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

6 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

6 uur geleden