Bondscoach België vindt duel met Oranje ideale WK-voorbereiding
BRUSSEL (ANP/BELGA) - Bondscoach Roberto Martínez van België ziet de wedstrijd tegen het Nederlands elftal in de Nations League als de "ideale voorbereiding" in aanloop naar het WK in Qatar. De wedstrijd zondag in Amsterdam gaat ook om de groepswinst in de Nations League.
Als België de Final Four wil halen, moet de ploeg in de Johan Cruijff ArenA met drie doelpunten verschil winnen. Anders plaatst Oranje zich voor de finale. "We gaan naar Nederland met het idee dat we nog altijd als eerste kunnen eindigen", zei de Spaanse bondscoach van de Rode Duivels.
Martínez ziet de wedstrijd niet als een revanche voor de 4-1-nederlaag eerder in de Nations League in België. "We willen steeds beter worden en dat op de mooist mogelijke manier doen. Ik zal een tevreden trainer zijn als we een goede prestatie neerzetten en de juiste mentaliteit tonen."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
4 uur geleden