Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boer Marcel heeft een boerderijkraampje: 'Toegankelijk en zonder openingstijden'

Boer Marcel heeft een boerderijkraampje: 'Toegankelijk en zonder openingstijden'

STAVENISSE - Aan een doorgaande weg in Stavenisse kom je een bijzonder boerderijkraampje tegen. Dit kraampje van Akkerbouwbedrijf Vredenburg is voor iedereen toegankelijk en heeft geen openingstijden.In dit kraampje kun je verschillende soorten verse producten halen. Op dit moment is bestaat het grootste aanbod uit aardappelen en uien - welke door de eigenaar Marcel de Wilde en zijn zoon Wouter zelf geteeld worden. Marcel ziet het kraampje graag uitbreiden zodat het een mooie, centrale plek wordt om al je verse producten te halen. Deze plannen zijn nog vol in ontwikkeling. “In de periode van juni tot april kun je de aardappelen hier kopen. Daarna is de voorraad weg. Dan moet eerst de nieuwe oogsttijd komen om de voorraden aan te vullen”, legt Marcel uit. Wat dit kraampje zo bijzonder maakt is dat hij onbemand is. “We vullen het kraampje een aantal keer per dag bij en kijken of alles er nog netjes bij ligt.” Om het makkelijk te maken verpakt Marcel alle producten die worden aangeboden in zakken. “Doordat we alles verpakken in zakken, kunnen mensen zelf betalen. Alles staat heel duidelijk en netjes aangeven; ook hoe het bewaard moet blijven. Er staan geldpotjes, hier kunnen de klanten gebruik van maken als zij contant willen betalen. Voor de klanten die liever per bank betalen hangen er QR-codes om via je mobiele telefoon te betalen”, aldus Marcel. Niet alleen buurtbewoners uit Stavenisse komen regelmatig deze verse producten halen bij Marcel en Wouter. Ook toeristen, buschauffeurs of werkmannen stoppen onderweg even om wat mee te nemen uit het kraampje.

Meer uit Tholen

‘Hier kan ik gewoon mijn ding doen’: WHS-jeugd trots op eigen club

SINT-ANNALAND - "Gelukkig spelen we in de competitie beter dan de afgelopen dagen in het toernooi. Meedoen is belangrijker dan winnen. Het zijn nu ook wel hele goede internationale teams waar we tegen moeten spelen. Op één wedstrijd na hebben we helaas alles verloren", zo vertellen Liam Borst en Finn van der Graaf.

4 minuten geleden
Vrienden van Siem klaar voor tweede Roparun: ‘We hebben de smaak te pakken’

SINT-ANNALAND - Op zaterdag 23 mei starten meer dan tweehonderd teams aan de Roparun. Dag en nacht leggen zij kilometers af  om geld in te zamelen voor palliatieve zorg voor mensen met kanker. Teamcaptain Mustafa Khuder reist dit weekend met zijn team Vrienden van Siem naar Frankrijk voor de estafetteloop. Het team uit Tholen deed vorig jaar voor het eerst mee en had de smaak meteen te pakken.

17 uur geleden
Van jeugdspeler tot voorzitter: Anco Fase al halve eeuw gezicht van WHS

SINT-ANNALAND - In 1974 begon Anco Fase bij de jeugd. Vervolgens heeft bij nagenoeg bij elk team binnen WHS gespeeld. Op het veld is hij anno 2026 nog steeds actief bij het walking football, maar naast het veld is hij één van de onmisbare krachten van WHS.

1 dag geleden
‘Dezelfde plek, andere tijd’: Rico Verhoeven eert overleden moeder in Egypte

OUD-VOSSEMEER - Kickbokser Rico Verhoeven heeft tijdens een reis door Egypte een emotioneel eerbetoon gebracht aan zijn moeder, die begin februari overleed. De sporter bezocht plekken waar zijn moeder ruim 33 jaar geleden ook foto's maakte en recreëerde die beelden nu zelf. Verhoeven groeide de eerste zes jaar van zijn leven op bij zijn moeder in Oud-Vossemeer, voordat hij bij zijn vader Jos in Tholen ging wonen.

1 dag geleden
Drie dagen feest in Sint-Annaland: WHS blikt terug én vooruit bij 95-jarig jubileum

SINT-ANNALAND - Al 95 jaar vormt het groen-wit van WHS de vertrouwde basis voor voetbalminnend Stalland. Een feestje wat dan ook niet onopgemerkt voorbij kon gaan. Met een internationaal U11-toernooi, walking football en een afsluitende feestavond was het drie dagen één groot feest op sportpark De Waaije. "Niet enkel een terugblik op het verleden, maar vooral vooruitkijken en ruimte bieden voor de jongere generatie", zo vertelt penningmeester Peter Wielaard.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Lage avondzon vanaf de Kadijk bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

3 dagen geleden
Avondvierdaagse start komende week in meerdere dorpen, keuze uit drie afstanden

SCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK/SINT PHILIPSLAND - In drie dorpen van de gemeente Tholen start op maandag 18 mei de avondvierdaagse. Wandelaars kunnen in al deze dorpen kiezen uit drie verschillende afstanden.

3 dagen geleden