Boekhandel Oostdijk opent 1 september in voormalig Kruidvat-pand
THOLEN - ‘Het avontuur gaat beginnen! De sleutel!’ En dat we er zin in hebben... Nou de foto spreekt voor zich’, zo laten de dames van Boekhandel Oostdijk weten. Op 1 september opent de zaak in het voormalige Kruidvat-pand in de Kerkstraat.
De eigenaressen hebben recent de sleutel van het pand ontvangen en gaan de komende maanden gebruiken om de ruimte om te toveren tot boekhandel. De ramen worden afgeplakt, maar daar willen ze inwoners van Tholen (en omstreken) bij betrekken. “Maak een tekening over of van onze boekhandel en/of ‘de dames’...of een goed idee voor in onze nieuwe shop! of iets uit onze winkel! Wij hangen die aan de ramen en op de openingsdag 1 september hebben er drie een ereplaats in onze nieuwe shop”, zo zeggen zij. De winnaars krijgen een cadeaubon ter waarde van 50 euro! “De grootte van je tekening maakt niet uit. En lever zo snel mogelijk in zodat we er alvast wat gezelligs van kunnen maken! Je mag het gewoon even afgeven of in de brievenbus doen.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Op 2 maart heeft Carbid Stichting Tholen twee cheques uitgereikt aan De Zonnebloem en Tholen Sterk. Met de donaties ondersteunt de stichting opnieuw twee lokale initiatieven met een sociaal-maatschappelijk karakter.
12 uur geledenTHOLEN - Internationale Vrouwendag wordt aanstaande zaterdag op Tholen gevierd met een aanvullend programma. Naast het hijsen van de vlag wordt er een kijkje genomen in het atelier van Monique van den Hout en vindt er een lunch plaats.
16 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 28 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 16 in de Derde Klasse en speelronde 14 in de Vierde en Vijfde Klasse.
1 dag geledenANNA JACOBAPOLDER - Broeken, tassen, gordijnen, petten, knuffels: alle soorten textiel mag in de strijd van de Textiel Race. Naast basisscholen De Kraal in Tholen en de Groen van Prinsterer in Scherpenisse doet ook groep 6, 7, 8 van Het Kompas in Anna Jacobapolder mee. De klas van juf Annemieke bestaat uit slechts tien leerlingen, maar gelukkig bepaalt de grootte van de groep straks niet wie er wint.
1 dag geledenTHOLEN - Wie een huis wil kopen op Tholen, komt op een relatief koele woningmarkt terecht. De druk op de woningmarkt is hier de afgelopen vier jaar afgenomen, blijkt uit cijfers van Bouwfonds Gebiedsontwikkeling (BPD) die dinsdag zijn gepubliceerd.
1 dag geledenTHOLEN - Het is vandaag officieel de warmste 3 maart ooit gemeten. Ook gisteren werd een warmterecord gebroken. Daarmee is vandaag het tweede warmterecord van dit jaar.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - De geplande sloop van 26 verouderde huurwoningen aan de Tienhoven en de Van den Bosstraat in Sint-Annaland leidt tot onrust onder de bewoners. Tijdens de commissievergadering vorige week stelde Fractie Deurloo dat de huurders geen antwoord krijgen op hun vragen bij Stadlander. De woningcorporatie laat weten dat alle bewoners een brief hebben ontvangen met extra toelichting over de sloop.
2 dagen geleden