Boekhandel Oostdijk opent 1 september in voormalig Kruidvat-pand
THOLEN - ‘Het avontuur gaat beginnen! De sleutel!’ En dat we er zin in hebben... Nou de foto spreekt voor zich’, zo laten de dames van Boekhandel Oostdijk weten. Op 1 september opent de zaak in het voormalige Kruidvat-pand in de Kerkstraat.
De eigenaressen hebben recent de sleutel van het pand ontvangen en gaan de komende maanden gebruiken om de ruimte om te toveren tot boekhandel. De ramen worden afgeplakt, maar daar willen ze inwoners van Tholen (en omstreken) bij betrekken. “Maak een tekening over of van onze boekhandel en/of ‘de dames’...of een goed idee voor in onze nieuwe shop! of iets uit onze winkel! Wij hangen die aan de ramen en op de openingsdag 1 september hebben er drie een ereplaats in onze nieuwe shop”, zo zeggen zij. De winnaars krijgen een cadeaubon ter waarde van 50 euro! “De grootte van je tekening maakt niet uit. En lever zo snel mogelijk in zodat we er alvast wat gezelligs van kunnen maken! Je mag het gewoon even afgeven of in de brievenbus doen.”
Meer uit Tholen
POORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.
13 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Honderden vrijwilligers gaan op zaterdag 14 maart weer de handen uit de mouwen steken om zwerfafval op te ruimen langs de dijken en strandjes van de Ooster- en Westerschelde. In de gemeente Tholen is er die dag een actie langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk. Vrijwilligers kunnen zich aanmelden om mee te helpen.
15 uur geledenTHOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.
18 uur geledenZEELAND - Gemiddeld is 45 procent van de vacatures moeilijk vervulbaar, blijkt uit een recent onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. Volgens werkgevers komt dit vooral doordat sollicitanten niet altijd beschikken over de juiste vaardigheden, kennis of werkervaring. Ruim de helft van de werkgevers (52 procent) neemt daarom vaker mensen aan die nog opgeleid moeten worden.
19 uur geledenTHOLEN - Veel ouderen op Tholen zijn actief bezig met hun gezondheid, maar er is nog ruimte voor verbetering. Dat blijkt uit onderzoek van de gemeente Tholen in samenwerking met SportZeeland, waaraan ruim 600 senioren deelnamen.
1 dag geledenTHOLEN - Het enige stembureau in de gemeente waar de toegankelijkheid extra aandacht verdient, is in 't Ouwe Raed'uus in Poortvliet. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Aron Beurkens (SGP) in aanloop naar de verkiezingen op 18 maart. Andere stembureaus zijn wel goed toegankelijk.
1 dag geledenTHOLEN - Op 2 maart heeft Carbid Stichting Tholen twee cheques uitgereikt aan De Zonnebloem en Tholen Sterk. Met de donaties ondersteunt de stichting opnieuw twee lokale initiatieven met een sociaal-maatschappelijk karakter.
2 dagen geleden