Boekhandel Oostdijk opent 1 september in voormalig Kruidvat-pand
THOLEN - ‘Het avontuur gaat beginnen! De sleutel!’ En dat we er zin in hebben... Nou de foto spreekt voor zich’, zo laten de dames van Boekhandel Oostdijk weten. Op 1 september opent de zaak in het voormalige Kruidvat-pand in de Kerkstraat.
De eigenaressen hebben recent de sleutel van het pand ontvangen en gaan de komende maanden gebruiken om de ruimte om te toveren tot boekhandel. De ramen worden afgeplakt, maar daar willen ze inwoners van Tholen (en omstreken) bij betrekken. “Maak een tekening over of van onze boekhandel en/of ‘de dames’...of een goed idee voor in onze nieuwe shop! of iets uit onze winkel! Wij hangen die aan de ramen en op de openingsdag 1 september hebben er drie een ereplaats in onze nieuwe shop”, zo zeggen zij. De winnaars krijgen een cadeaubon ter waarde van 50 euro! “De grootte van je tekening maakt niet uit. En lever zo snel mogelijk in zodat we er alvast wat gezelligs van kunnen maken! Je mag het gewoon even afgeven of in de brievenbus doen.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholen veranderde afgelopen week in een wit winterwonderland. Overal in stad en dorpen was ruimte voor sneeuwpret, maar de gladheid en hevige sneeuwval hadden ook gevolgen voor verkeer, bijeenkomsten en het openbaar vervoer. Vooral woensdag vroeg het winterse weer om extra oplettendheid.
12 uur geledenTHOLEN - Stel je voor: een boom in je voortuin die schaduw, frisse lucht en een mooiere straat brengt én dat ook nog helemaal gratis. De gemeente Tholen start vandaag met de actie 'Gratis boom in de voortuin'. Inwoners die binnen de bebouwde kom wonen en een voortuin hebben, kunnen zich tot 26 januari aanmelden voor één of twee gratis bomen. In totaal zijn er 250 bomen beschikbaar.
15 uur geledenSINT-ANNALAND - Zorgcoöperatie Anna Zorgt heeft afgelopen donderdag tijdens de nieuwjaarsreceptie een herinneringsbordje ontvangen van de gemeente Tholen. Dit gebeurde ter ere van de nominatie voor het Appeltje van Oranje in 2025. Daarnaast werd de verlenging van het contract voor het Dorpsloket ondertekend.
18 uur geledenPOORTVLIET - Op de eerste schooldag van 2026 is op obs De Eevliet in Poortvliet een bijzonder moment gevierd. Niet alleen de start van een nieuw schooljaar, maar ook het begin van een nieuw hoofdstuk voor de school.
20 uur geledenTHOLEN - Forum voor Democratie staat in maart voor het eerst op het stembiljet bij de gemeenteraadsverkiezingen op Tholen. De partij maakt binnenkort bekend wie er op de kandidatenlijst komen te staan.
2 dagen geledenWEST-BRABANT- Het KNMI geeft nog heel het weekend code geel af voor West-Brabant. Er wordt gewaarschuwd voor plaatselijke gladheid door sneeuw(resten) en bevriezing van natte wegen. Dit is verraderlijk omdat deze gladheid moeilijk te zien is. Vanaf woensdagavond is code geel al van kracht in West-Brabant. Voor die tijd zorgde het winterse weer voor meer overlast en was er sprake van code oranje.
2 dagen geledenTHOLEN - Op 5 januari kunnen scholen zich weer inschrijven voor de Groene Revolutie Schoolpleinen. Dit jaar kunnen acht Zeeuwse scholen dankzij deze regeling hun grijze schoolplein omtoveren tot een groene, natuurrijke leeromgeving. Alle basisscholen in Zeeland kunnen zich inschrijven tot en met zondag 8 maart 2026.
2 dagen geleden