Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boekentip: ‘Vogeleiland’ van Marion Pauw

Boekentip: ‘Vogeleiland’ van Marion Pauw

GOES - Elke week geeft een personeelslid van boekhandels Het Paard van Troje en De Koperen Tuin een leestip. Dit keer beveelt Jacqueline Lamper ‘Vogeleiland’ van Marion Pauw aan.“Een lekkere spannende tip van eigen bodem”, zegt Lamper. ‘De boeken van Marion Pauw lees ik erg graag en zeker het spannende genre. Vogeleiland heeft me verrast, wat een geweldig boek!”

Het verhaal wordt verteld door drie hoofdpersonen; Marianne, Berend en Nicole. Marianne, de opstandige tiener die van huis wegloopt wanneer ze zwanger is van haar vriend Berend. Berend, de vriend die in een moeilijk parket zit wanneer ze er samen vandoor gaan en hij op een gegeven moment Marianne gevangen houdt op Vogeleiland (ten westen van het Amsterdamse bos). Nicole, het zusje van Marianne, verhuist naar Frankrijk en heeft geen idee waar haar zus is en of ze überhaupt nog leeft. “Het verhaal vanuit deze drie personen gelezen levert sympathie op voor alle betrokkenen, de goeden en de kwaden. Een verhaal over keuzes maken en hoe het nemen van geen beslissingen kan leiden tot een bizarre ontknoping. Marion Pauw schreef weer een hele mooie!”

Meer uit Beveland

Veteranen Collectief Borsele voor herkenning en gezelligheid

HEINKENSZAND - Oorlogsveteranen Jan Willem Zeijseink uit Ovezande en Siromenpersad Kalisingh uit Nisse werken aan de oprichting van het Veteranen Collectief Borsele. Ze hebben al bestuursleden om hen heen verzameld en ook de gemeente verleent haar medewerking aan het initiatief. "Dat doen we om onze veteranen de plek te geven die ze verdienen", vertelt burgemeester Gerben Dijksterhuis.

11 uur geleden
Rijkswaterstaat wil groot onderhoud kering versnellen

KAMPERLAND - Rijkswaterstaat onderzoekt of het groot onderhoud aan de Oosterscheldekering versneld kan worden. Als het werk op de huidige manier doorgaat, duurt het nog minstens twintig jaar voordat alles is afgerond. De pilot rondom het groot onderhoud dat nu loopt, moet uitwijzen of versnelling haalbaar is. De eerstvolgende werkzaamheden staan voor deze en begin volgende maand weer gepland.

16 uur geleden
Multifunctionele accommodatie Nieuwdorp is hart van dorp én omgeving

NIEUWDORP - Op 4 juli 2023 ging de eerste paal van de MFA (multifunctionele accommodatie), dat deel uitmaakt van het Masterplan Nieuwdorp, de grond in. Inmiddels is het complex door verschillende partijen in gebruik genomen. In de MFA die de naam 't Hart heeft gekregen, is Educatief Centrum De Regenboog gehuisvest en ook biedt het centrum plaats aan het dorpshuis. Hiervoor is de pastorie en de Bethelkerk grondig verbouwd. Daarnaast bevat het complex een gymzaal en een aantal kleine bedrijfsruimtes.

18 uur geleden
Kidsdag bij Bioscoop Goes

GOES - Tijdens de meivakantie organiseert Bioscoop Goes op woensdagmiddag 30 april een speciale Kidsdag, met de nieuwe kinderfilm Fien & Teun op Schattenjacht in de hoofdrol. Naast de filmvertoningen is er volop ruimte voor spel en creativiteit.

21 uur geleden
Kinderen uit Goes interviewen Zeeuwse oorlogsgetuigen

GOES - De leerlingen van groep 7 van de Bisschop Ernstschool in Goes hebben de afgelopen weken meegedaan aan het project "Oorlog in mijn buurt". Tijdens dit project vertelde archivaris Frank de Klerk over de oorlog in Goes en omgeving en meneer Laport vertelde in de klas over zijn jeugd in de Tweede Wereldoorlog. Ook verdiepten de leerlingen zich in de keuzes die mensen in de oorlog maakten. Het hoogtepunt van het project was wel het interviewen van mensen die de oorlog hebben meegemaakt én het presenteren van deze verhalen in het Bevrijdingsmuseum op 16 april.

1 dag geleden
Goese atleten met bevrijdingsvuur door de nacht

GOES - Atletiekvereniging AV'56 te Goes doet dit jaar weer mee met de Bevrijdingsvuurestafetteloop. In de nacht van 4 op 5 mei brengen 24 atleten het bevrijdingsvuur vanuit Wageningen door de nacht heen naar Goes.

1 dag geleden
Nieuwe woonruimte voor vleermuizen in Borsele

BORSELE - Terwijl huiseigenaren in Borsele hun woningen steeds beter isoleren, worden er tegelijkertijd maatregelen genomen voor een heel ander soort bewoners: vleermuizen. 

1 dag geleden