Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boekentip: ‘Vogeleiland’ van Marion Pauw

Boekentip: ‘Vogeleiland’ van Marion Pauw

GOES - Elke week geeft een personeelslid van boekhandels Het Paard van Troje en De Koperen Tuin een leestip. Dit keer beveelt Jacqueline Lamper ‘Vogeleiland’ van Marion Pauw aan.“Een lekkere spannende tip van eigen bodem”, zegt Lamper. ‘De boeken van Marion Pauw lees ik erg graag en zeker het spannende genre. Vogeleiland heeft me verrast, wat een geweldig boek!”

Het verhaal wordt verteld door drie hoofdpersonen; Marianne, Berend en Nicole. Marianne, de opstandige tiener die van huis wegloopt wanneer ze zwanger is van haar vriend Berend. Berend, de vriend die in een moeilijk parket zit wanneer ze er samen vandoor gaan en hij op een gegeven moment Marianne gevangen houdt op Vogeleiland (ten westen van het Amsterdamse bos). Nicole, het zusje van Marianne, verhuist naar Frankrijk en heeft geen idee waar haar zus is en of ze überhaupt nog leeft. “Het verhaal vanuit deze drie personen gelezen levert sympathie op voor alle betrokkenen, de goeden en de kwaden. Een verhaal over keuzes maken en hoe het nemen van geen beslissingen kan leiden tot een bizarre ontknoping. Marion Pauw schreef weer een hele mooie!”

Meer uit Beveland

Samenwerking Zeeuwse ziekenhuizen voor behoud zorg; inzet robot en concentratie behandelingen

GOES - Om de zorg in Zeeland te behouden gaan de Zeeuwse ziekenhuizen Adrz en Zorg Saam meer samenwerken. 'Met concentratie van bepaalde operaties en de aanschaf van een chirurgie-robot kan belangrijke zorg in Zeeland behouden blijven', staat in een gezamenlijk persbericht van de beide ziekenhuizen. 'Dit is een belangrijke stap voor de Zeeuwse ziekenhuiszorg en dat vindt ook CZ, de grootste zorgverzekeraar in Zeeland.'

2 uur geleden
Vechtpartij bij station Goes gemeld

GOES - Bij het station in Goes heeft maandagmiddag vermoedelijk een vechtpartij plaatsgevonden waarbij een groep jongeren betrokken was.

5 uur geleden
VV Kloetinge viert opening vernieuwde sportvelden Wesselopark

KLOETINGE - Met een feestelijke aftrap hebben VV Kloetinge en de gemeente Goes zaterdag 13 september de vernieuwde sportvelden op sportpark Wesselopark officieel in gebruik genomen. Daarmee werd een traject afgesloten dat al in 2021 begon met de voorbereidingen.

19 uur geleden
Dijkhuisje in Wissenkerke bestaat 100 jaar: drie betrokkenen vertellen.

WISSENKERKE - Het kleine dijkhuisje aan de Oosterschelde bij Wissenkerke bestaat dit jaar precies 100 jaar. Ooit was het een onmisbare werkplek voor de dijkbaas, die vanaf hier de veiligheid van de dijken bewaakte. "Het was vaak penibel, maar ook een mooie tijd," vertelt voormalig dijkbaas Bas van Liere.  In 1970 begon Van Liere bij het waterschap Noord-Beveland. Het werk als dijkbaas betekende lange nachten en barre omstandigheden. "We hadden niet die goede jassen van tegenwoordig. Je stond daar maar in de kou en nattigheid. Als het stormde, vloog het water soms over de kruin en werd het gras zwart van het zout."

22 uur geleden
Goes wil 1,3 miljoen euro uittrekken voor vergroenen binnenstad

GOES - De gemeente Goes wil de komende jaren drie plekken in de binnenstad flink vergroenen: de Zusterstraat, het Bastion en de omgeving van het stadskantoor. Het plan maakt deel uit van het Europese project Cool Neighbourhoods, waarbij Goes samenwerkt met andere steden.

1 dag geleden
John Eggebeen (21) wint goud op EK beroepen

's-GRAVENPOLDER - Elektromonteur John Eggebeen (21) uit 's Gravenpolder heeft goud veroverd op EuroSkills 2025, het Europees kampioenschap beroepen. In het Deense Herning streden ruim 580 jongeren uit 32 landen om de Europese titels in 38 vakrichtingen.

1 dag geleden
Vrachtwagen met kraan in sloot N62 Borssele

BORSSELE - Op het traject van de Westerscheldetunnel is vanmorgen een vrachtwagen met een kraan in een sloot beland. De chauffeur is naar een ziekenhuis vervoerd.

1 dag geleden