
Boekentip: ‘Op vakantie!’ van Wim Daniëls
GOES - Elke week geeft een personeelslid van boekhandels Het Paard van Troje en De Koperen Tuin een leestip. Dit keer beveelt Niek Walhout ‘Op vakantie!’ van Wim Daniëls aan.
“Na achttien maanden Covid snakt iedereen naar een gewone vakantie. Maar vanaf wanneer gingen mensen eigenlijk op vakantie? En waar naartoe? Wat is bouwvak ook alweer? Hoe gingen we op vakantie en hoe verbleven we daar?” Dit zijn allemaal vragen die aan de orde komen in het nieuwe boek van Wim Daniels. “Op een luchtige en vlotte manier behandelt hij vele facetten van op vakantie gaan. Met allerlei leuke weetjes, zoals de camping in Ommen waar men kon leren kamperen. Dat was ook interessant voor V&D. Op die manier wisten zij wat ze moesten verkopen! Ook nooit geweten dat Okki staat voor Onze kleine katholieke illustratie. Ik bedoel maar, dat leer je mooi even in dit boek. Een aanrader voor de Boekenweek en natuurlijk uw komende vakantie.”
De Boekenweek duurt nog tot en met zondag 6 juni. Zondag 6 juni komt Wim Daniels naar De Koperen Tuin voor een lezing, die om 14.00 uur begint. Maximaal dertig personen kunnen hierbij aanwezig zijn, dus even reserveren.
Meer uit Beveland
KAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.
8 uur geledenGoes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid.
12 uur geledenGOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.
14 uur geledenHEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.
1 dag geledenZe duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.
1 dag geledenCOLIJNSPLAAT - Dit weekend staat Colijnsplaat in het teken van het Deltaweekend, dat dit jaar zijn 50e editie viert. Drie dagen lang, op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni, kleuren tientallen zeilboten het water van de Oosterschelde tijdens deze bijzondere jubileumuitgave. Het Deltaweekend is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend zeilevenement in Nederland en brengt jaarlijks zeilliefhebbers uit het hele land en daarbuiten samen voor sportieve competitie en gezelligheid.
1 dag geledenKAMPERLAND - De samenwerkende groene organisaties in Zeeland zijn blij met een besluit van de Tweede Kamer om te stoppen met het gebruik van staalslakken in de natuur. Staalslakken zijn een afvalproduct uit de staalindustrie en kunnen slecht zijn voor het milieu en de gezondheid. Toch werden ze de afgelopen jaren zonder melding gebruikt in Zeeuwse wateren om oevers te verstevigen. Het RIVM en de Inspectie Leefomgeving en Transport waarschuwden al eerder voor de risico's.
1 dag geleden