Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bloesemwandeltochten in en om Krabbendijke

Bloesemwandeltochten in en om Krabbendijke

KRABBENDIJKE - Zaterdag 16 april wordt een bloesemtocht georganiseerd vanuit dorpshuis de Meiboom in Krabbendijke en gaat door fruitboomgaarden, afstanden 5, 15 of 30 kilometer.

Inschrijven 15 en 30 kilometer kan vanaf 8.00 uur. Daarnaast mogelijkheid om gezinstocht van 3 kilometer met activiteiten te wandelen. Voor deze wandeling en wandeling 5 kilometer kan ingeschreven worden vanaf 10.00 uur in het dorpshuis. Route 5 kilometer is rolstoeltoegankelijk. Kosten 5, 15 of 30 kilometer vier euro (leden van de KWBN krijgen een euro korting); voorgezinstocht vijf euro per gezin. Routes worden aangegeven en gaan langs en door boomgaarden. Wandelaars wordt gevraagd op de aangegeven paden te blijven. Er zijn verschillende rustlocaties (met toiletgelegenheid). Parkeren mogelijk op het terrein van Vogelaar Fruvo, Oude Rijksweg 10a. Na afloop voor iedere deelnemer, na inlevering van startkaart, een aandenken.

Meer uit Reimerswaal

Personenauto en motor met elkaar in botsing op Dijkwelseweg (N666)

KAPELLE- Op de Dijkwelseweg (N666) zijn zondagmiddag een personenauto en een motor met elkaar in botsing gekomen. Dit gebeurde ter hoogte van het Welhoekpad. De motorrijder raakte gewond. Totdat de hulpdiensten ter plaatse waren ontfermden mede weggebruikers zich over hem. De motorrijder is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Over de ernst van zijn letsel is nog niets bekend. 

34 minuten geleden
Veel oponthoud richting Bergen op Zoom door aanrijding op A58 in Vlaketunnel

SCHORE- Vanwege een aanrijding op de A58 is de Vlaketunnel, in de richting van Bergen op Zoom, zondagmorgen enige tijd afgesloten geweest voor het verkeer. In de tunnelbuis vond een aanrijding plaats waarbij sowieso twee personenauto's en een caravan betrokken waren. De tunnel is weer volledig opengesteld maar verkeer richting Bergen op Zoom moet volgens Rijkswaterstaat rekening houden met 50 minuten extra reistijd. 

2 uur geleden
Online ouderavond over jonge mantelzorgers

REIMERSWAAL - Van 1 tot en met 7 juni is het de Landelijke Week van de Jonge Mantelzorger. Tijdens deze week besteden Emergis Preventie en Manteling extra aandacht aan jongeren die zorgen voor een familielid of zich zorgen maken binnen hun gezin. 

1 dag geleden
Toch één slachtoffer van de aanvaring op de Westerschelde naar het ziekenhuis

RILLAND - Eén van de drie personen die vrijdagmiddag moesten worden nagekeken na de aanvaring op de Westerschelde is opgenomen in een ziekenhuis. De andere twee slachtoffers hoefden niet naar een ziekenhuis. Dat meldt de KNRM.Een binnenvaartschip en een containerschip kwamen rond 14.30 uur met elkaar in botsing ter hoogte van het Verdronken Land van Saeftinge. Bij het incident sloeg een bemanningslid van het binnenvaartschip overboord. "De kapitein van het binnenvaartschip wist de te water geraakte matroos zelf uit het water te redden. Vervolgens bracht hij ook een zwaargewonde opvarende in veiligheid uit een deel van het schip dat snel water maakte", zo meldt de reddingmaatschappij.Kort na het incident arriveerde al een Belgische politieboot. De bemanning hiervan nam de zwaargewonde aan boord. Een verpleegkundige werd door een kustwachthelikopter afgezet op de politieboot. De patiënt is vervolgens met de helikopter overgebracht naar een ziekenhuis. In de tussentijd ontfermden redders van de KNRM zich over de andere betrokkenen."De kapitein had verwondingen opgelopen en tijdens de reddingsactie veel water binnengekregen. Hij werd door reddingboot Zeemanshoop naar Hansweert gebracht, waar een ambulance gereedstond. De matroos werd door de reddingboot Jan van Engelenburg eveneens naar Hansweert vervoerd en daar nagekeken door ambulancepersoneel. Beiden hoefden niet mee naar het ziekenhuis en zijn opgehaald door de scheepseigenaar", zo laat de KNRM weten.Over de toedracht van de aanvaring is nog geen informatie.

1 dag geleden
Aanvaring tussen twee schepen op de Westerschelde bij Rilland: Zeker één gewonde

RILLAND - Twee schepen zijn vrijdagmiddag met elkaar in aanvaring gekomen op de Westerschelde tussen Rilland en Paal. Bij de aanvaring zou zeker één persoon verwondingen hebben opgelopen. De oorzaak van de aanvaring is niet bekend.

1 dag geleden
Gewonde bij auto ondersteboven in sloot bij Rilland

RILLAND -  Een personenauto is donderdagnacht ondersteboven in een sloot terechtgekomen bij een eenzijdig ongeval in Rilland. Eén persoon is daarbij gewond geraakt en overgebracht naar het ziekenhuis. 

2 dagen geleden
Grote controle op A58 levert 135 bestuurders een boete op voor telefoongebruik

WEST-BRABANT/ZEELAND - De politie heeft woensdag 135 boetes uitgeschreven bij een grote controle op de A58 tussen Rucphen en Middelburg. Tijdens de MONO-actie 'Ogen op de weg' controleerde de politie op het gebruik van telefoons en andere elektronische apparaten achter het stuur. Politiemensen van Team Verkeer en de basisteams namen deel aan de actie, waarbij onder andere een MONOcam werd ingezet en werd rondgereden met een touringcar.

3 dagen geleden