Blessure Piqué vergroot zorgen van Koeman
MADRID (ANP) - Trainer Ronald Koeman hoopt dat het meevalt, maar volgens Spaanse media moet hij het bij FC Barcelona mogelijk vier tot zes maanden doen zonder Gerard Piqué. De 33-jarige verdediger ging zaterdag in de verloren competitiewedstrijd tegen Atlético Madrid (1-0) na een uur spelen aangeslagen van het veld. De eerste diagnose van de medische staf wees uit dat Piqué een verstuikte rechterknie heeft.
"Ik zag dat hij veel pijn had, maar ik heb zowel hem als de doktoren nog niet gesproken", zei Koeman. "We moeten afwachten wat er zondag uit het medische onderzoek komt." Als Piqué schade heeft aan de kniebanden, dan is hij maanden uitgeschakeld.
Sergi Roberto kwam ook niet ongeschonden van het veld. De rechtsback, die ook op het middenveld uit de voeten kan, liep een spierblessure op. "Ik maak me zorgen, net als veel andere trainers", zei Koeman. "We hebben zo'n druk programma."
Koeman zag eerder al zijn jonge aanvaller Ansu Fati voor zeker vier maanden uitvallen met een meniscusblessure. Middenvelder Sergio Busquets ontbrak tegen Atlético vanwege een knieblessure, net als verdediger Samuel Umtiti die al geruime tijd kampt met fysieke problemen. Met Clément Lenglet heeft Koeman nog maar één fitte centrumverdediger over. Middenvelder Frenkie de Jong speelde de afgelopen weken al een paar keer centraal achterin, deels noodgedwongen.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
11 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
16 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
18 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
20 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
21 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden