Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure bij penalty kost Argentijn Dybala mogelijk het WK

Blessure bij penalty kost Argentijn Dybala mogelijk het WK

ROME (ANP) - De Argentijnse aanvaller Paulo Dybala van AS Roma moet het WK van eind dit jaar in Qatar mogelijk aan zich voorbij laten gaan. Dybala raakte zondag geblesseerd bij het benutten van een strafschop, in de met 2-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Lecce. "Ik zal eerder zeggen dat het er slecht uitziet dan dat het er niet goed uitziet", zei trainer José Mourinho van AS Roma enigszins cryptisch.

Dybala schoot kort na rust vanaf 11 meter raak, maar hij vierde zijn doelpunt met een van pijn vertrokken gezicht. De 28-jarige Argentijn, afgelopen zomer overgekomen van Juventus, maakte zijn ploeggenoten duidelijk dat hij last had van zijn linkerbeen. Gevreesd wordt voor een spierblessure, iets waar Dybala de afgelopen jaren al zo vaak mee te maken had. De aanvaller moest zich tegen Lecce direct laten vervangen.

"Ik ben geen dokter en ik heb de dokter ook nog niet gesproken", zei Mourinho. "Maar uit ervaring en uit wat ik begreep van Paulo denk ik niet dat we hem dit jaar bij AS Roma nog in actie zien." Dybala maakte in acht competitiewedstrijden vijf doelpunten voor de Romeinen. In de Europa League scoorde hij twee keer in drie duels.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

1 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

1 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

1 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

1 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

2 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

3 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

4 uur geleden