Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure bij penalty kost Argentijn Dybala mogelijk het WK

Blessure bij penalty kost Argentijn Dybala mogelijk het WK

ROME (ANP) - De Argentijnse aanvaller Paulo Dybala van AS Roma moet het WK van eind dit jaar in Qatar mogelijk aan zich voorbij laten gaan. Dybala raakte zondag geblesseerd bij het benutten van een strafschop, in de met 2-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Lecce. "Ik zal eerder zeggen dat het er slecht uitziet dan dat het er niet goed uitziet", zei trainer José Mourinho van AS Roma enigszins cryptisch.

Dybala schoot kort na rust vanaf 11 meter raak, maar hij vierde zijn doelpunt met een van pijn vertrokken gezicht. De 28-jarige Argentijn, afgelopen zomer overgekomen van Juventus, maakte zijn ploeggenoten duidelijk dat hij last had van zijn linkerbeen. Gevreesd wordt voor een spierblessure, iets waar Dybala de afgelopen jaren al zo vaak mee te maken had. De aanvaller moest zich tegen Lecce direct laten vervangen.

"Ik ben geen dokter en ik heb de dokter ook nog niet gesproken", zei Mourinho. "Maar uit ervaring en uit wat ik begreep van Paulo denk ik niet dat we hem dit jaar bij AS Roma nog in actie zien." Dybala maakte in acht competitiewedstrijden vijf doelpunten voor de Romeinen. In de Europa League scoorde hij twee keer in drie duels.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

4 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

4 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

5 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

7 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

8 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

9 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

11 uur geleden