Bijna duizend bolussen en 225 pakjes stroopwafels
THOLEN - De verkoopactie van speeltuinvereniging Buutvrij blijkt een groot succes. In slechts anderhalve week werden bijna duizend bolussen en meer dan 225 pakjes stroopwafels verkocht. De opbrengst van de verkoopactie wordt volledig gebruikt voor de realisatie van de speeltuin bij de Brede School in Tholen.
“Boven verwachting” is de eerste reactie van Eva Straten, bestuurslid van de vereniging.
Je hoopt op draagvlak en die hebben we eerder aangetoond, maar er is geen dag voorbij gegaan dat er geen bestellingen werden ontvangen. De bolussen worden ingekocht bij bakkerij Van Oost. Dat maakt het nog leuker, want we steunen er direct een lokale winkelier mee.
Vervolg
Inmiddels is het bestuur al volop in voorbereiding voor een volgende verkoopactie.
“We moeten het van de komende maanden hebben. De planning van de speeltuin is leidend in de activiteiten die we de komende tijd nog gaan opzetten” zegt Marieke Geluk, de penningmeester van de vereniging.
“En als we dan toch nog horen dat inwoners van Tholen-stad nog niet allemaal weten dat er een speeltuin gaat komen, dan hebben we alle ruimte om er nog aandacht voor te vragen”.
Bestellen
De bestellingen van de huidige verkoopactie kunnen woensdagmiddag 14 oktober worden afgehaald in Meulvliet.
Fijn dat de beheerder van Meulvliet ook alle ruimte biedt om dit mogelijk te maken. Een mooi bewijs dat samenwerken loont!
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Bij een pand op het industrieterrein Klaverveld in Oud-Vossemeer is woensdagmiddag een drugslab aangetroffen. De politie viel het pand binnen en heeft vier verdachten aangehouden.
10 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Hoe kun je het verleden van Sint-Maartensdijk op een speelse manier nieuw leven inblazen? Dolores Bijl vond het antwoord in Haas Teun. In de nieuwe wandelroute het Hazenpad vertelt dit fictieve personage de parels van het dorp, zodat de verhalen niet verloren gaan.
10 uur geleden[Advertorial] - Al meer dan vijftien jaar is het Brabantse Wal Festival een begrip in de gemeente Woensdrecht en ver daarbuiten. Na een succesvol jubileumjaar in 2025 heeft de organisatie opnieuw een gevarieerd programma samengesteld voor alle leeftijden, met dit jaar als nieuwe toevoeging het Bier- en Wijnfestijn.
13 uur geledenTHOLEN - Het college stelt dat de plaatsing van laadpunten op koers ligt en daarom geen extra maatregelen nodig zijn. Dat blijkt uit navraag van de voormalige fractie PvdA-GroenLinks, die al maanden aandacht vraagt voor de laadpunten in Tholen. Volgens Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof bereiken hen steeds nieuwe signalen dat de laadpalen tekortschieten. Na meerdere schriftelijke vragen geeft het college nu meer inzicht.
17 uur geledenTHOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline.
1 dag geledenTHOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.
1 dag geledenTHOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
2 dagen geleden