Bijna duizend bolussen en 225 pakjes stroopwafels
THOLEN - De verkoopactie van speeltuinvereniging Buutvrij blijkt een groot succes. In slechts anderhalve week werden bijna duizend bolussen en meer dan 225 pakjes stroopwafels verkocht. De opbrengst van de verkoopactie wordt volledig gebruikt voor de realisatie van de speeltuin bij de Brede School in Tholen.
“Boven verwachting” is de eerste reactie van Eva Straten, bestuurslid van de vereniging.
Je hoopt op draagvlak en die hebben we eerder aangetoond, maar er is geen dag voorbij gegaan dat er geen bestellingen werden ontvangen. De bolussen worden ingekocht bij bakkerij Van Oost. Dat maakt het nog leuker, want we steunen er direct een lokale winkelier mee.
Vervolg
Inmiddels is het bestuur al volop in voorbereiding voor een volgende verkoopactie.
“We moeten het van de komende maanden hebben. De planning van de speeltuin is leidend in de activiteiten die we de komende tijd nog gaan opzetten” zegt Marieke Geluk, de penningmeester van de vereniging.
“En als we dan toch nog horen dat inwoners van Tholen-stad nog niet allemaal weten dat er een speeltuin gaat komen, dan hebben we alle ruimte om er nog aandacht voor te vragen”.
Bestellen
De bestellingen van de huidige verkoopactie kunnen woensdagmiddag 14 oktober worden afgehaald in Meulvliet.
Fijn dat de beheerder van Meulvliet ook alle ruimte biedt om dit mogelijk te maken. Een mooi bewijs dat samenwerken loont!
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/ZEELAND - De Rotterdamse recherche heeft bij twaalf verdachten meer dan honderd sieraden in beslag genomen. De groep deed zich voor als agenten en beroofde zo tientallen mensen van geld en waardevolle spullen. De slachtoffers zitten verspreid over het hele land, mogelijk ook in West-Brabant en Zeeland. De politie zoekt nu de rechtmatige eigenaren van de gevonden sieraden.
4 uur geledenSCHERPENISSE - De brandweer heeft donderdagavond een automobilist bevrijd uit een bestelbus die bij Scherpenisse van een dijk was gereden en gekanteld tot stilstand was gekomen. De man is meegenomen naar het politiebureau.
9 uur geledenTHOLEN - Het college van burgemeester en wethouders was op de hoogte van de onderhoudsopgave aan de Thoolse brug, maar wist vooraf niet hoe de werkzaamheden precies zouden worden uitgevoerd. Dat schrijft het college in de beantwoording van schriftelijke vragen van raadslid Arjan Deurloo. Pas toen Rijkswaterstaat duidelijkheid gaf over de planning, is de gemeenteraad geïnformeerd.
1 dag geledenTHOLEN - Alzheimer Werkgroep Tholen houdt maandag 26 januari weer het eerste Alzheimer Café van een serie van vijf bijeenkomsten. Tijdens het Alzheimer Café spreekt meestal een deskundige over een onderwerp rondom dementie. Eén keer per jaar is er een bijeenkomst waarin de deelnemers met elkaar in gesprek gaan.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Leon de Witte ruilt de geel-zwarten in voor het groen-wit. De huidige hoofdtrainer van Tholense Boys gaat aan het einde van het seizoen aan de slag bij WHS. Daar heeft hij een contract voor twee jaar getekend.
1 dag geledenTHOLEN - Het kabinet wil vanaf 2027 een helmplicht voor minderjarigen op e-bikes en fatbikes. Hoe denken jongeren hierover? De gemeente Tholen begrijpt het voornemen, maar de jeugd zit hier niet op te wachten.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Afgelopen woensdagavond vond de algemene ledenvergadering van Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland plaats in de Wimpel. Hier werden ook drie jubilarissen in het zonnetje gezet.
2 dagen geleden