Bijna duizend bolussen en 225 pakjes stroopwafels
THOLEN - De verkoopactie van speeltuinvereniging Buutvrij blijkt een groot succes. In slechts anderhalve week werden bijna duizend bolussen en meer dan 225 pakjes stroopwafels verkocht. De opbrengst van de verkoopactie wordt volledig gebruikt voor de realisatie van de speeltuin bij de Brede School in Tholen.
“Boven verwachting” is de eerste reactie van Eva Straten, bestuurslid van de vereniging.
Je hoopt op draagvlak en die hebben we eerder aangetoond, maar er is geen dag voorbij gegaan dat er geen bestellingen werden ontvangen. De bolussen worden ingekocht bij bakkerij Van Oost. Dat maakt het nog leuker, want we steunen er direct een lokale winkelier mee.
Vervolg
Inmiddels is het bestuur al volop in voorbereiding voor een volgende verkoopactie.
“We moeten het van de komende maanden hebben. De planning van de speeltuin is leidend in de activiteiten die we de komende tijd nog gaan opzetten” zegt Marieke Geluk, de penningmeester van de vereniging.
“En als we dan toch nog horen dat inwoners van Tholen-stad nog niet allemaal weten dat er een speeltuin gaat komen, dan hebben we alle ruimte om er nog aandacht voor te vragen”.
Bestellen
De bestellingen van de huidige verkoopactie kunnen woensdagmiddag 14 oktober worden afgehaald in Meulvliet.
Fijn dat de beheerder van Meulvliet ook alle ruimte biedt om dit mogelijk te maken. Een mooi bewijs dat samenwerken loont!
Meer uit Tholen
OSSENDRECHT/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Geraldo Theuns en Jos van Driel bij Hendrickx Constructie Ossendrecht.
8 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
11 uur geledenSINT-ANNALAND - Sint-Annaland draagt een geschiedenis die evenzeer door mensen als door water is gevormd. Waar nu een hechte gemeenschap van ruim 4.000 inwoners woont, lag 550 jaar geleden een verlaten stuk land. Wachtend op iemand die er toekomst in zag. Die toekomst kwam van grondlegster Anna van Bourgondië.
1 dag geledenPOORTVLIET - Een personenauto is vrijdagavond bij een eenzijdig ongeluk op de Bram Groenewegeweg tegen een boom gebotst. Bij het ongeluk kwam de bestuurder bekneld te zitten. De brandweer kwam met spoed ter plaatse en heeft de bestuurder uit het voertuig bevrijd. Daarna is de bestuurder per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenTHOLEN - Wie met het openbaar vervoer in Zeeland reist, moet vanaf zondag rekening houden met een nieuwe dienstregeling. Busbedrijf Connexxion verandert een aantal buslijnen. Op Tholen komt er een extra rit voor scholieren tussen Poortvliet en Sommelsdijk.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.
2 dagen geleden