Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijlow is zijn basisplaats bij Feyenoord kwijt aan Wellenreuther

Bijlow is zijn basisplaats bij Feyenoord kwijt aan Wellenreuther

EINDHOVEN (ANP) - Justin Bijlow is geen eerste keeper van Feyenoord meer. De nieuwe trainer Brian Priske van de club uit Rotterdam geeft voorlopig de voorkeur aan Timon Wellenreuther. De Duitser verdedigt zondag het doel van Feyenoord in een duel met PSV om winst van de Johan Cruijff Schaal.

"Het was geen makkelijke beslissing om te nemen", vertelde Priske vlak voor het duel bij ESPN in het Philips Stadion. "We hebben twee goede doelmannen. Het is een luxeprobleem dat we hebben, maar uiteindelijk heb ik voor Timon gekozen."

"Ik heb ze het vrijdag persoonlijk verteld, een voor een", zei de coach uit Denemarken. "Het is belangrijk om het vertrouwen van spelers te krijgen. Als het gaat om de keuze voor Justin is het een harde beslissing voor hem natuurlijk. Het is lastig."

'Professioneel'

Priske bevestigde dat Wellenreuther ook volgende week tijdens de eerste competitiewedstrijd tegen Willem II de eerste doelman van Feyenoord is. "Het is belangrijk om op deze positie duidelijkheid te hebben. Hoe Justin reageerde? Zoals verwacht om eerlijk te zijn. Hij reageerde heel professioneel. Gisteren tijdens de training reageerde hij ook goed. Ik heb veel respect voor Justin in deze situatie, maar het is ook voetbal. Het is nu aan hem om nog harder te werken."

Wellenreuther verving Bijlow de afgelopen seizoenen als de Rotterdammer geblesseerd was. Hij moest weer op de bank plaatsnemen als Bijlow hersteld was.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

7 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

9 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

10 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

11 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

11 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

13 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

13 uur geleden