Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bierhoff verwacht Müller niet terug in Duitse voetbalploeg

Bierhoff verwacht Müller niet terug in Duitse voetbalploeg

BERLIJN (ANP/DPA) - Technisch directeur Oliver Bierhoff van de Duitse voetbalbond verwacht niet dat Thomas Müller vanwege zijn sterke spel bij Bayern München snel terugkeert bij de nationale ploeg van Duitsland. Het zou hem ook verbazen als Mats Hummels en Jérôme Boateng weer worden opgeroepen.

"Ik ben blij dat ze zo goed spelen", zei Bierhoff bij het Duitse Sport 1. "Maar ik verwacht niet dat onze bondscoach Joachim Löw van gedachten gaat veranderen."

Löw nam na het teleurstellend verlopen WK van 2018 in Rusland afscheid van Müller, Hummels en Boateng. Hij vond het tijd om de nationale ploeg te verjongen. Low kreeg aanvankelijk veel kritiek omdat zijn ploeg zonder de drie routiniers matig bleef presteren.

Beste spelers

"De beste spelers vormen niet altijd de beste ploeg", zei Bierhoff. "Op het WK in Rusland botsten enkele jonge spelers soms met de oude garde. Onze bondscoach heeft toen beslissingen moeten nemen."

De Duitse nationale voetbalploeg speelt in september tegen Spanje en Zwitserland in de Nations League. Oekraïne is de derde tegenstander in de poule.

Meer uit Voetbal

Coach Bayern München verdedigt meetrainen van Boateng

KOPENHAGEN (ANP) - Coach Thomas Tuchel van Bayern München heeft aan de vooravond van de Champions League-wedstrijd tegen FC Kopenhagen de kritiek op het meetrainen van Jérôme Boateng gepareerd. De oud-speler van de Duitse club houdt bij zijn voormalige werkgever zijn conditie op peil. Maar hij is niet onomstreden vanwege de slepende rechtszaak rond de mishandeling van zijn ex-vriendin. Het hooggerechtshof in Beieren heeft het vonnis tegen hem onlangs vernietigd en de zaak terugverwezen naar een lagere rechtbank.

41 minuten geleden
RKC-doelman Vaessen bedankt medisch personeel en supporters

WAALWIJK (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van RKC Waalwijk heeft het medisch personeel bedankt voor het snelle handelen na de ongelukkige botsing tijdens het duel met Ajax van afgelopen zaterdag. Ook bedankte hij in een open brief op social media zijn collega's en de supporters voor alle steunbetuigingen.

1 uur geleden
Media: Spaanse voetbalsters bevestigen opgedrongen kus Rubiales

MADRID (ANP) - Drie speelsters van de Spaanse nationale ploeg hebben voor de rechter verklaard dat Jennifer Hermoso tegen haar wil op haar mond werd gezoend door Luis Rubiales, de inmiddels opgestapte voorzitter van de Spaanse voetbalbond. Dat melden diverse media in Spanje. Alexia Putellas, aanvoerder Irene Paredes en Misa Rodríguez legden een verklaring af in het onderzoek naar Rubiales. Hij kuste Hermoso tijdens de huldiging van het WK, waar Spanje ten koste van Engeland de titel veroverde.

2 uur geleden
Barcelona legt talentvolle voetballer Yamal langer vast

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de talentvolle voetballer Lamine Yamal langer vastgelegd. De 16-jarige aanvaller heeft een contract tot medio 2026 getekend bij de Spaanse club. In het contract is een afkoopsom van 1 miljard euro opgenomen. Dat deed Barcelona eerder ook bij Alejandro Balde, een ander toptalent.

4 uur geleden
Ten Hag overweegt rentree Antony tegen Galatasaray

MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag overweegt Antony dinsdag zijn rentree te laten maken bij Manchester United in de wedstrijd in de Champions League tegen Galatasaray. De Braziliaanse voetballer was een aantal weken afwezig bij zijn Engelse club omdat zijn ex-vriendin Gabriela Cavallin hem had beschuldigd van mishandeling. In afwachting van het onderzoek naar de zaak speelde en trainde de oud-speler van Ajax niet mee.

5 uur geleden
Meespelen PSV'er Schouten tegen Sevilla nog onzeker

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan nog niet zeggen of Jerdy Schouten dinsdag kan starten in het Champions Leagueduel met Sevilla. De van Bologna overgekomen middenvelder miste de laatste twee competitieduels van de Eindhovenaren. Schouten was niet wedstrijdfit, was de verklaring.

5 uur geleden
Bayern München rijgt records aaneen in Champions League

KOPENHAGEN (ANP) - Bayern München kan dinsdag in de uitwedstrijd tegen FC Kopenhagen alweer een record neerzetten. Als de Duitsers niet verliezen zijn ze voor de achttiende keer ongeslagen in een groepswedstrijd van de Champions League buiten München. Met zeventien uitduels zonder nederlaag delen ze het record nu nog met FC Barcelona, dat die serie neerzette tussen 2006 en 2012.

6 uur geleden