Bierhoff verwacht Müller niet terug in Duitse voetbalploeg
BERLIJN (ANP/DPA) - Technisch directeur Oliver Bierhoff van de Duitse voetbalbond verwacht niet dat Thomas Müller vanwege zijn sterke spel bij Bayern München snel terugkeert bij de nationale ploeg van Duitsland. Het zou hem ook verbazen als Mats Hummels en Jérôme Boateng weer worden opgeroepen.
"Ik ben blij dat ze zo goed spelen", zei Bierhoff bij het Duitse Sport 1. "Maar ik verwacht niet dat onze bondscoach Joachim Löw van gedachten gaat veranderen."
Löw nam na het teleurstellend verlopen WK van 2018 in Rusland afscheid van Müller, Hummels en Boateng. Hij vond het tijd om de nationale ploeg te verjongen. Low kreeg aanvankelijk veel kritiek omdat zijn ploeg zonder de drie routiniers matig bleef presteren.
Beste spelers
"De beste spelers vormen niet altijd de beste ploeg", zei Bierhoff. "Op het WK in Rusland botsten enkele jonge spelers soms met de oude garde. Onze bondscoach heeft toen beslissingen moeten nemen."
De Duitse nationale voetbalploeg speelt in september tegen Spanje en Zwitserland in de Nations League. Oekraïne is de derde tegenstander in de poule.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
8 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden