Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bierhoff verwacht Müller niet terug in Duitse voetbalploeg

Bierhoff verwacht Müller niet terug in Duitse voetbalploeg

BERLIJN (ANP/DPA) - Technisch directeur Oliver Bierhoff van de Duitse voetbalbond verwacht niet dat Thomas Müller vanwege zijn sterke spel bij Bayern München snel terugkeert bij de nationale ploeg van Duitsland. Het zou hem ook verbazen als Mats Hummels en Jérôme Boateng weer worden opgeroepen.

"Ik ben blij dat ze zo goed spelen", zei Bierhoff bij het Duitse Sport 1. "Maar ik verwacht niet dat onze bondscoach Joachim Löw van gedachten gaat veranderen."

Löw nam na het teleurstellend verlopen WK van 2018 in Rusland afscheid van Müller, Hummels en Boateng. Hij vond het tijd om de nationale ploeg te verjongen. Low kreeg aanvankelijk veel kritiek omdat zijn ploeg zonder de drie routiniers matig bleef presteren.

Beste spelers

"De beste spelers vormen niet altijd de beste ploeg", zei Bierhoff. "Op het WK in Rusland botsten enkele jonge spelers soms met de oude garde. Onze bondscoach heeft toen beslissingen moeten nemen."

De Duitse nationale voetbalploeg speelt in september tegen Spanje en Zwitserland in de Nations League. Oekraïne is de derde tegenstander in de poule.

Meer uit Voetbal

Berghuis hoopt uitduel met PSV van zondag te halen

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.

8 uur geleden
Ajax lijdt bij start Champions League thuisnederlaag tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.

10 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Fortuna vijfde competitiezege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.

11 uur geleden
Edvardsen vervangt geblesseerde Berghuis tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.

13 uur geleden
Aanvaller Slory in basis Feyenoord tegen Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.

14 uur geleden
PSV vier tot zes weken zonder Boadu en Sildillia

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.

16 uur geleden
Profvoetballer Partey bepleit zijn onschuld voor de rechter

LONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.

21 uur geleden