Biefstukketen Loetje opent vier nieuwe restaurants na lockdown
AMSTELVEEN (ANP) - Biefstukrestaurant Loetje opent vier nieuwe restaurants als de horeca weer uit de lockdown is. De nieuwe restaurants komen in Delft, Enschede, Leiden en Arnhem, meldt de keten.
Op dit moment telt Loetje 21 vestigingen. Met de uitbreiding telt de keten straks 25 vestigingen verspreid over het land. Loetje opende ruim veertig jaar geleden in Amsterdam als biljartcafé, waar de biefstukken het biljart in populariteit voorbijstreefden. Loetje maakt sinds 2020 deel uit van horecagroep Restaurant Company Europe, waartoe vijftig restaurant- en cafélocaties behoren, waaronder Stan&CO, Beers & Barrels en Popo the Mexican.
De keten biedt nu de horeca gedwongen dicht is diners aan om af te halen. Op een aantal locaties begint Loetje binnenkort met een proef om ook lunchgerechten te laten afhalen.
Meer uit Financieel
LONDEN (ANP/RTR) - Wind- en zonne-energie hebben in 2025 voor het eerst meer elektriciteit opgewekt in de Europese Unie dan fossiele brandstoffen, blijkt uit gegevens van energiedenktank Ember.
2 uur geledenZOETERMEER (ANP) - "Het is positief dat de heffingen niet worden opgelegd", zegt ondernemersvereniging evofenedex over de geschrapte importheffingen voor Europese landen door de Amerikaanse president Donald Trump. Doordat er weinig tijd tussen de aankondiging van de heffingen en de intrekking zat, verwacht evofenedex geen piek in de vervoersstromen.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met duidelijke winsten gesloten. Op de markten overheerste opluchting over een de-escalatie in het conflict tussen de Verenigde Staten en Europese landen over Groenland. Trump kondigde aan geen extra importheffingen meer op te leggen aan landen die militairen stuurden naar het eiland in het Noordpoolgebied, omdat er zicht zou zijn op een deal.
7 uur geledenDAVOS (ANP) - Donald Trump zegt af te zien van importheffingen voor Europese landen die meededen aan een verkenningsmissie in Groenland. Volgens de Amerikaanse president is er een raamwerk gevormd voor een "toekomstige deal aangaande Groenland" na een gesprek met NAVO-chef Mark Rutte.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Rechters van het Amerikaanse Hooggerechtshof hebben laten doorschemeren dat ze sceptisch staan tegenover de argumenten van de regering-Trump om een bestuurder van de Federal Reserve te mogen ontslaan. De poging van Donald Trump om Fed-bestuurder Lisa Cook uit haar functie te zetten, leidde vorig jaar tot zorgen over de onafhankelijkheid van de Amerikaanse centrale bank.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Ubisoft reorganiseert en schrapt zes games die in ontwikkeling waren, waaronder Prince of Persia The Sands of Time. Het Franse gamebedrijf zegt zo geld vrij te willen maken om beter te kunnen concurreren op de markt voor hoogwaardige videospellen. Om diezelfde reden sluit Ubisoft studio's in Canada en Zweden.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam heeft woensdag positief gereageerd op de aankondiging van Donald Trump dat hij geen geweld wil gebruiken bij zijn poging om Groenland in te lijven. De AEX vond de weg omhoog na die opmerking van de Amerikaanse president op het World Economic Forum in Davos.
11 uur geleden