Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Biefstukketen Loetje opent vier nieuwe restaurants na lockdown

Biefstukketen Loetje opent vier nieuwe restaurants na lockdown

AMSTELVEEN (ANP) - Biefstukrestaurant Loetje opent vier nieuwe restaurants als de horeca weer uit de lockdown is. De nieuwe restaurants komen in Delft, Enschede, Leiden en Arnhem, meldt de keten.

Op dit moment telt Loetje 21 vestigingen. Met de uitbreiding telt de keten straks 25 vestigingen verspreid over het land. Loetje opende ruim veertig jaar geleden in Amsterdam als biljartcafé, waar de biefstukken het biljart in populariteit voorbijstreefden. Loetje maakt sinds 2020 deel uit van horecagroep Restaurant Company Europe, waartoe vijftig restaurant- en cafélocaties behoren, waaronder Stan&CO, Beers & Barrels en Popo the Mexican.

De keten biedt nu de horeca gedwongen dicht is diners aan om af te halen. Op een aantal locaties begint Loetje binnenkort met een proef om ook lunchgerechten te laten afhalen.

Meer uit Financieel

OESO: significante risico's voor wereldeconomie door oorlog

BOEKAREST (ANP/RTR) - De oorlog in het Midden-Oosten zorgt voor "significante" risico's voor de groei van de wereldeconomie, maar het is nog te vroeg om een inschatting te geven van de exacte impact. Dat heeft secretaris-generaal Mathias Cormann van de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (OESO) gezegd.

51 minuten geleden
Netbeheerders willen tijdsgebonden tarieven voor grootverbruikers

DEN HAAG (ANP) - Regionale netbeheerders willen tijdsafhankelijke nettarieven aan grootverbruikers op het elektriciteitsnet kunnen vragen, meldt Netbeheer Nederland. Daarmee zouden netbeheerders stroomverbruik op rustige momenten op het net goedkoper kunnen maken dan op piekmomenten. De brancheorganisatie hoopt dat de nieuwe tarieven, die gelden voor alle ruim 70.000 grootverbruikers voor de afname van elektriciteit, in 2028 kunnen ingaan.

1 uur geleden
UnitedConsumers: adviesprijs benzine mogelijk boven 2,50 euro

EINDHOVEN (ANP) - De adviesprijs voor een liter Euro95 kan dinsdag boven de 2,50 euro stijgen door de oorlog in het Midden-Oosten. Dat zegt brandstofexpert Derk Foolen van consumentencollectief UnitedConsumers. Nu staat die landelijke adviesprijs voor Euro95 van de grote oliemaatschappijen op 2,486 euro per liter.

2 uur geleden
Eerste waterstoffabriek aangesloten op Nederlands netwerk

ROTTERDAM (ANP) - De eerste producent van groene waterstof is aangesloten op de Nederlandse waterstofinfrastructuur, meldt Gasunie. De waterstoffabriek van Shell op de Rotterdamse Maasvlakte, genaamd Holland Hydrogen 1, is de eerste met een aansluiting op het waterstofnetwerk.

2 uur geleden
Verzekeraars aan werkgevers: neem actie en voorkom pensioenstrop

DEN HAAG (ANP) - Het Verbond van Verzekeraars roept ondernemers op snel contact op te nemen met hun verzekeringsmaatschappij of premiepensioeninstelling om de pensioenregeling aan te passen aan het nieuwe stelsel. Als werkgevers dit niet voor 2028 hebben gedaan, ziet de Belastingdienst het opgebouwde pensioenvermogen als loon en moet over het hele pensioenvermogen belasting worden betaald. Dat bevestigt een woordvoerder van de branchevereniging na berichtgeving door het AD.

2 uur geleden
Brussel wil niet één molecuul energie importeren uit Rusland

BRUSSEL (ANP) - Ondanks de stijgende energieprijzen is Brussel niet van plan "ook maar een molecuul" aan Russische energie te importeren in de toekomst. Dat zei Eurocommissaris Dan Jørgensen (Energie) voorafgaand aan een vergadering van EU-ministers van Energie.

3 uur geleden
AEX opent met kleine winst, olieprijzen omhoog

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de Amsterdamse aandelenbeurs is maandag licht hoger geopend. Beleggers blijven de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten volgen. De Verenigde Staten voerden afgelopen weekend bombardementen uit op het Iraanse eiland Kharg. Vanaf dat eiland wordt verreweg de meeste olie uit Iran verscheept.

3 uur geleden