Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bibliotheken, musea en theaters gaan twee weken dicht

Bibliotheken, musea en theaters gaan twee weken dicht

MIDDELBURG - De bibliotheken, musea, theaters, sauna’s en zwembaden gaan in verband met het coronavirus twee weken dicht. 

Het kabinet wil dat mensen de komende twee weken zoveel mogelijk thuis blijven. Ook gaat de maximale groepsgrootte voor mensen buiten terug van vier naar twee, mag je thuis nog maar twee in plaats van drie mensen uitnodigen en wordt sporten in groepen voorlopig verboden. 

De maatregelen gaan woensdagavond in. 

Noodzakelijk

Deze komen bovenop de maatregelen die al golden voor de bestrijding van het coronavirus. De al geldende maatregelen zoals de sluiting van de horeca, het verbod op competitiesporten en bijvoorbeeld het advies om mondkapjes te dragen blijven tot in december gelden. 

Rutte en De Jonge zeiden ook dat je tot halverwege januari niet mag reizen naar het buitenland als het niet noodzakelijk is. 

Dat hebben premier Mark Rutte en minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid, Welzijn en Sport dinsdagavond gezegd tijdens een persconferentie. 

Rotterdam

Zij hielden bovendien de mogelijkheid open om per regio extra maatregelen in te stellen. In een zwaar getroffen gebied als Rotterdam zou er bijvoorbeeld een avondklok kunnen worden ingesteld.  

Meer uit Middelburg

Tafeltennisser Rino Albert wint Super Final in Arnemuiden

ARNEMUIDEN - De Riedijk Bestratingen Super Final bij TTV Arnemuiden is gewonnen door Rino Alberts (Smash Dolfijn). Rino won in de finale in vijf games van verdediger Arnoud Meijer (Gorkum). Er was deze editie geen uitgesproken titelfavoriet. Dit zorgde voor hoogstaande, maar bovenal ook spannende wedstrijden, waarbij tot het laatste punt werd gestreden.

3 uur geleden
Twee hennepkwekerijen aangetroffen in woningen Veldmaarschalk Montgomerylaan Middelburg

MIDDELBURG - De politie heeft dinsdagmorgen twee hennepkwekerijen aangetroffen in woningen aan de Veldmaarschalk Montgomerylaan in Middelburg.

6 uur geleden
Wim van der Heijden wint schaakcompetitie Oostkapelle

OOSTKAPELLE - De schaakcompetitie van de club uit Oostkapelle is dit jaar gewonnen door Wim van der Heijden. De beker werd hem deze week uitgereikt door de voorzitter A.Monté.De winnaar werd op de voet gevolgd door Anton Bil, die slechts enkele punten minder scoorde. Ook Ronald van de Wetering gooide hoge ogen, maar omdat hij minder partijen speelde kwam hij niet verder dan de derde plaats. In de Zeeuwse competitie heeft het team van Oostkapelle zich goed geweerd.

9 uur geleden
Maximumsnelheid omlaag naar 30 kilometer per uur op drie wegen Grijpskerke

GRIJPSKERKE - De maximumsnelheid in de Schuitvlotstraat en delen van de Mariekerkseweg en Loodholseweg in Grijpskerke is dinsdag verlaagd naar dertig kilometer per uur. 'Deze maatregelen verhogen de veiligheid van verkeersdeelnemers', laat de gemeente Veere weten in een persbericht.'De maatregelen zijn genomen in overleg met inwoners uit Grijpskerke', aldus de gemeente.

14 uur geleden
Bestuurder raakt gewond na val met e-chopper op Mariekerkseweg bij Meliskerke

MELISKERKE - Een persoon is maandagavond gewond geraakt na een val met een e-chopper op de Mariekerkseweg in Meliskerke.

16 uur geleden
Kerncentrales naar Zeeland, waarom en hoe...

MIDDELBURG - Als het aan het kabinet ligt worden er in de toekomst twee (en mogelijk vier) nieuwe kerncentrales gebouwd in Nederland. In Zeeland wordt nu op drie plaatsen gekeken of er twee kerncentrales passen. Waarom is kernenergie eigenlijk belangrijk voor Nederland? Wat zijn de kenmerken van kernenergie? Wat komt er allemaal kijken bij het bouwen van nieuwe centrales? Wat zou het voor Zeeland betekenen?  En wat vinden onze jongeren ervan?

16 uur geleden
75-jarig Museum Veere brengt twee boekjes uit

VEERE - Museum Veere bestaat maandag (9 juni) 75 jaar. Ter gelegenheid hiervan zijn er, op initiatief van de Vrienden van Museum Veere, twee boeken verschenen.

17 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!