
Bibliotheek blijft voorlopig zitten aan Oostwal
GOES - De verhuizing van de bibliotheek van de Oostwal naar het Bleekveld gaat vooralsnog niet door.
De verkoop van het huidige onderkomen is afgeketst. In oktober ondertekende Bibliotheek Oosterschelde een koopovereenkomst met een partij die appartementen in de ruimte wilde bouwen.
Doorgang
De Vereniging van Eigenaren van het gebouw, waarin naast de bieb al appartementen zitten, is hiermee echter niet akkoord gegaan, ondanks meerdere gesprekken. “Daardoor kan de verkoop geen doorgang vinden”, zegt het bestuur van de bibliotheek. Het pand blijft te koop staan.
Cultuurplein
De gemeente Goes is ingelicht door de raad van toezicht. Verkoop van het huidige pand was noodzakelijk om de verhuizing, inrichting en huur van het nieuwe onderkomen te kunnen betalen. De gemeente stond achter de verhuizing, omdat de bibliotheek volgens haar deel moet uitmaken van het cultuurplein dat het Bleekveld al is.
Meer uit Beveland
GOES - Fletcher Hotels heeft SURE Mobility gekozen als preferred supplier voor de verhuur van elektrische voertuigen. De meerjarige samenwerking richt zich op het aanbieden van duurzame mobiliteit aan hotelgasten, die op een milieuvriendelijke manier de omgeving willen verkennen.
57 minuten geledenOnline gevonden worden is geen toeval meer. Het is het resultaat van slimme keuzes en een doordachte strategie. Eén van de belangrijkste onderdelen van die strategie is linkbuilding: het verkrijgen van relevante links naar uw website via andere, betrouwbare websites.
2 uur geledenGOES - De politie heeft onlangs een fatbike in het centrum van Goes van de weg gehaald omdat het voertuig veel te hard reed. Tijdens een controle bleek dat de fiets, via alleen de gashendel en zonder te trappen, snelheden tot 42 kilometer per uur kon halen. Daarmee voldoet de fatbike niet aan de regels voor elektrische fietsen.
4 uur geledenKLOETINGE - Bij een verkeersongeval in Kloetinge is gisterochtend een fietser gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 08.10 uur op de Koningin Wilhelminastraat.
7 uur geledenGOES - Burgemeester Cees van den Bos van de gemeente Goes heeft maandag een felicitatiebezoek gebracht aan Cocky en Kees-Willem Zondervan-Van Dullemen voor hun briljanten huwelijk.
9 uur geledenGOES - Ter gelegenheid van 80 jaar bevrijding verschijnt er een nieuw boek over de Slag om de Schelde van historici Hans Sakkers en Tobias van Gent. Het boek, getiteld 'In Zeeland werd doorgevochten', richt zich op een vaak vergeten hoofdstuk uit de Tweede Wereldoorlog: de wekenlange strijd in Zeeland ná de Nederlandse capitulatie op 15 mei 1940.
1 dag geledenNOORD-BEVELAND - De gemeente Noord-Beveland heeft dit jaar opnieuw erkenning gekregen voor haar inzet op het gebied van duurzaamheid, veiligheid en milieubeheer.
1 dag geleden