Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bewegen en plezier: jongeren spelen lasergame in Meulvliet

Bewegen en plezier: jongeren spelen lasergame in Meulvliet

THOLEN - Het team Jij op Tholen van de gemeente Tholen organiseert deze kerstvakantie sportieve activiteiten en spelen voor kinderen en jongeren. Een aantal activiteiten zijn gratis en voor jong en oud. 

Morgen kunnen kinderen komen lasergamen in de gymzaal van sport- en gemeenschapscentrum Meulvliet in Tholen. Deelname kost 2 euro per uur.

Kinderen vanaf 6 tot en met 12 jaar kunnen meedoen van 9.00 tot 10.00 uur, van 10.00 tot 11.00 uur en van 11.00 tot 12.00 uur. Kinderen/jongeren die gevoelig zijn voor prikkels of mensen met een beperking kunnen van 13.00 tot 14.00 uur meedoen.

Jongeren tussen de 12 en 16 jaar kunnen meedoen van 14.00 tot 15.00 uur en van 15.00 tot 16.00 uur. Jongeren tussen de 16 en 23 jaar kunnen meedoen van 16.00 tot 17.00 uur.

Meer uit Tholen

De Spetter kan eerder open en ontvangt volgende week de eerste zwemmers

THOLEN - Na een onverwachte vertraging door schade aan het tegelwerk is er eindelijk goed nieuws voor bezoekers van zwembad De Spetter. Het zwembad gaat namelijk eerder open dan werd gedacht en kan volgende week woensdag 10 juni de eerste zwemmers verwelkomen.

1 uur geleden
Naar de Havendagen Tholen? Let op: A4 bij Bergen op Zoom vier dagen dicht

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Weggebruikers moeten dit weekend rekening houden met extra reistijd op de A4. Rijkswaterstaat sluit de snelweg richting Bergen op Zoom tussen knooppunt Sabina en Bergen op Zoom-Noord vier dagen af vanwege groot onderhoud. Hierdoor moeten de Brabantse bezoekers aan de Haven- en Vestingdagen Tholen een stukje omrijden.

4 uur geleden
Haven- en Vestingdagen Tholen 2026: Dit is het programma op 5 en 6 juni

THOLEN - De binnenstad staat op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni volledig in het teken van de Haven- en Vestingdagen Tholen. Bezoekers kunnen genieten van een uitgebreid programma met muziek, een historische kampement, oude ambachten, rondvaarten, markten, straattheater, foodpleinen en grote artiestenavonden. Hieronder volgt het programma.

20 uur geleden
Pieter (73) dacht EHBO-les te geven, maar kreeg een lintje: ‘Leuk dat mensen zo aan je denken’

SINT PHILIPSLAND - Pieter den Braber (73) uit Sint Philipsland is op 24 april tijdens de lintjesregen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Naast zijn militaire werk heeft hij zich jarenlang ingezet voor het Rode Kruis. Ook zorgde hij voor een AED in elke woonkern en was hij actief op andere maatschappelijke terreinen.

1 dag geleden
Thools college schuift met portefeuilles: Deze taken krijgen de vier wethouders

THOLEN - Het Thoolse college van burgemeester en wethouders heeft een akkoord bereikt over de verdeling van de portefeuilles voor de komende vier jaar. Hoewel het college grotendeels ongewijzigd is gebleven, zijn er toch wat verschuivingen. Door de komst van een vierde wethouder zijn taken meer verdeeld en zijn er nieuwe verantwoordelijkheden bijgekomen.

1 dag geleden
Middeleeuws kampement brengt tijdens Havendagen Tholen geschiedenis tot leven

THOLEN - De Havendagen in Tholen krijgen dit jaar een middeleeuws karakter. Voor het eerst worden deze gecombineerd met de Nederlandse Vestingstedendagen. Dat betekent dat de stad zich op zaterdag 6 juni volledig onderdompelt in een historische sfeer. Bovendien viert Tholen 660 jaar stadsrechten, wat deze editie extra bijzonder maakt.

1 dag geleden
Dubbel feest bij Manege Vosmaer: 55 jaar manege en 25 jaar stichting

[Advertorial] OUD-VOSSEMEER - Dit jaar viert Manege Vosmaer een bijzonder jubileum: de manege in Oud-Vossemeer is al 55 jaar een vertrouwd adres voor paardenliefhebbers, terwijl de bijbehorende stichting Paardenwelzijn Na Gedane Arbeid haar 25-jarig bestaan viert. Op zaterdag 6 juni komen leerlingen en oud-leden samen voor een feestelijke reünie.

2 dagen geleden