Beveland heeft een jaarboek, burgemeester Dijksterhuis neemt eerste exemplaar in ontvangst
GOES - De eerste editie van het ‘Jaar van Beveland’ is verschenen.
Vertegenwoordiger Robert Odekerken heeft donderdagmiddag één van de eerste exemplaren uitgereikt aan burgemeester Gerben Dijksterhuis van de gemeente Borsele.
Hoogtepunten
In het boek is te lezen en zien hoe de inwoners van de gemeenten Borsele, Goes en Noord-Beveland het bijzondere 2020 beleefden. In het jaarboek staan per maand alle hoogtepunten van het nieuws.
Daarnaast komen inwoners en ondernemers aan het woord in langere interviews. Zo vertelt veldrijdster Shirin van Anrooij over haar onvergetelijke jaar, blikt Jan van ‘t Veen van de modelbouwshows in de Zeelandhallen terug op een voor hem moeilijk jaar en kijken we met veel meer mensen terug en een beetje vooruit.
Boekwinkels
Het ‘Jaar van Beveland’ is een uitgave van Uitgeverij de Bode en kost 19,95 euro. Het is verkrijgbaar bij de boekwinkels Het Paard van Troje en De Koperen Tuin in Goes. Het boek is ook te koop in het kantoor van de Bevelandse Bode aan de Keizerstraat in Goes, tegen contante betaling. Online is het te bestellen via www.bodeshop.nl. Voor in totaal 26,90 euro wordt het boek thuisbezorgd. Er zijn nog vier Zeeuwse jaarboeken beschikbaar: Reimerswaal en Kapelle, Middelburg en Veere, Vlissingen en Tholen.
Vriend van de Bode
Voor nog geen tientje meer per jaar bent u Vriend van de Bode. U ontvangt dan jaarlijks automatisch het jaarboek, met een leuke attentie erbij en profiteert bovendien het hele jaar door van vele extra’s die exclusief gelden voor Vrienden van De Bode. Meld u aan via www.vriendvandebode.nl.
Meer uit Beveland
GOES - Steeds meer mantelzorgers in de gemeente Goes raken overbelast. Uit onderzoek van Independer, gebaseerd op cijfers van het CBS, RIVM en de GGD's, blijkt dat het aantal zwaar- tot overbelaste mantelzorgers in Goes in twee jaar tijd met maar liefst 265 procent is gestegen. Daarmee is de stijging hier het sterkst van heel Zeeland.
15 uur geledenGOES - Een fietser is vrijdagmorgen zwaargewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Goes. Het Mobiel Medisch Team (MMT) vanuit Rotterdam werd ingezet.
19 uur geledenHEINKENSZAND - Inwoners van de gemeente Borsele hebben hun voorwaarden voor de komst van nieuwe kerncentrales bij Borssele aangescherpt en uitgebreid. Tijdens een bijeenkomst eerder deze week overhandigde de Borselse Voorwaarden Groep het vernieuwde pakket aan burgemeester Gerben Dijksterhuis.
20 uur geledenGOES - De nieuwe sporthal van sport- en recreatiecentrum Omnium in Goes werd afgelopen week geopend. Wethouders Joost de Goffau en André Van der Reest van de gemeente Goes deden dat middels een potje badminton, in pak . De oude, meer dan veertig jaar oude hal, was volledig op. De sporthal werd daarom eerder dit jaar gesloopt. "Zo'n sloop doet best wat met mensen, maar een nieuwe sporthal was echt hard nodig," Vertelt Bart van den Heuvel, directeur van Omnium.
21 uur geledenGOES - Het Hulster bedrijf Colsen heeft zowel de jury- als de publieksprijs gewonnen bij de Zeeuwse Innovatieprijs Emergo 2025. De prijzen werden woensdagavond uitgereikt tijdens de netwerkbeurs Contacta in de Zeelandhallen in Goes. Het was de 23e editie van de prijs, die innovatie en ondernemerschap in Zeeland in het zonnetje zet.
1 dag geledenGOES - Met een brede glimlach werd de 22-jarige John Eggebeen woensdag gehuldigd bij Scalda. De student Elektrotechniek uit Zeeland won afgelopen september goud tijdens EuroSkills 2025 in Denemarken en mag zich officieel Europees kampioen Elektrotechnicus Gebouwen noemen. Bovendien kreeg hij de titel 'Best of Nation' als beste Nederlandse deelnemer van het toernooi.
1 dag geledenHEINKENSZAND - Bij een steekincident in Heinkenszand is woensdagavond één persoon gewond geraakt. Het slachtoffer is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geleden