
Beveland heeft een jaarboek, burgemeester Dijksterhuis neemt eerste exemplaar in ontvangst
GOES - De eerste editie van het ‘Jaar van Beveland’ is verschenen.
Vertegenwoordiger Robert Odekerken heeft donderdagmiddag één van de eerste exemplaren uitgereikt aan burgemeester Gerben Dijksterhuis van de gemeente Borsele.
Hoogtepunten
In het boek is te lezen en zien hoe de inwoners van de gemeenten Borsele, Goes en Noord-Beveland het bijzondere 2020 beleefden. In het jaarboek staan per maand alle hoogtepunten van het nieuws.
Daarnaast komen inwoners en ondernemers aan het woord in langere interviews. Zo vertelt veldrijdster Shirin van Anrooij over haar onvergetelijke jaar, blikt Jan van ‘t Veen van de modelbouwshows in de Zeelandhallen terug op een voor hem moeilijk jaar en kijken we met veel meer mensen terug en een beetje vooruit.
Boekwinkels
Het ‘Jaar van Beveland’ is een uitgave van Uitgeverij de Bode en kost 19,95 euro. Het is verkrijgbaar bij de boekwinkels Het Paard van Troje en De Koperen Tuin in Goes. Het boek is ook te koop in het kantoor van de Bevelandse Bode aan de Keizerstraat in Goes, tegen contante betaling. Online is het te bestellen via www.bodeshop.nl. Voor in totaal 26,90 euro wordt het boek thuisbezorgd. Er zijn nog vier Zeeuwse jaarboeken beschikbaar: Reimerswaal en Kapelle, Middelburg en Veere, Vlissingen en Tholen.
Vriend van de Bode
Voor nog geen tientje meer per jaar bent u Vriend van de Bode. U ontvangt dan jaarlijks automatisch het jaarboek, met een leuke attentie erbij en profiteert bovendien het hele jaar door van vele extra’s die exclusief gelden voor Vrienden van De Bode. Meld u aan via www.vriendvandebode.nl.
Meer uit Beveland
's-GRAVENPOLDER - Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden.
7 uur geledenHEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.
9 uur geledenGOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.
11 uur geledenGOES - De gemeente Goes behoort tot de duurste gemeenten in Zeeland om te trouwen op vrijdagmiddag. Een bruidspaar betaalt 503 euro voor een vrijdagmiddagceremonie. Daarmee staat Goes op de vijfde plek qua kosten. Middelburg is met 730 euro de duurste gemeente.
16 uur geledenWie kan er mooier vertellen over zijn werk dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan? En hoe ziet een werkdag eruit? Deze keer in de rubriek 'Op de werkvloer bij': Rubin Timmer (planner/coördinator) en Ferry van Yperen (Lead Engineer) van TA Control Systems.
18 uur geledenGOES - Vrijwilligers bij sportverenigingen in Zeeland kunnen in mei deelnemen aan een cursus tot vertrouwenscontactpersoon (VCP-V). Het Coördinatiepunt Clubondersteuning Zeeland organiseert de training in samenwerking met Centrum Veilige Sport. De bijeenkomsten vinden plaats op woensdagavond 14 en 21 mei.
1 dag geledenGOES - Hulpdiensten zijn afgelopen nacht in actie gekomen nadat een levenloos persoon werd aangetroffen in de buurt van de Westwal in Goes. Het slachtoffer zou zijn gereanimeerd, maar de hulp mocht niet baten. De politie heeft onderzoek gedaan en liet vanochtend weten dat er sprake is van een natuurlijke dood.
1 dag geleden