Bestuurder van een snorfiets geeft motoragent een klap op Noordweg in Kapelle
KAPELLE - Een motoragent kreeg zaterdagavond een klap in het gezicht toen hij de bestuurder van een snorfiets staande hield. De snorfiets reed veel sneller als toegestaan en het voertuig mee naar het bureau voor een test op de rollenbank. De bestuurder was het daar absoluut niet mee eens en gaf de motoragent een klap in het gezicht. De man is aangehouden en de agent deed aangifte.
Het incident gebeurde rond 18:00 uur, op Noordweg in Kapelle. Een motoragent zag een snorfiets tegemoetkomen en constateerde dat deze veel sneller reed dan is toegestaan. Hij hield de bestuurder van de snorfiets aan en deed vervolgens een rijproef op de snorfiets. Hieruit bleek dat de snelheid van het voertuig via een begrenzer werd verlaagd. Zonder die begrenzer reed de scooter inderdaad harder dan toegestaan. De agent nam hierop de begrenzer in beslag en deelde de eigenaar van de snorfiets mede dat het voertuig mee moest naar het bureau voor een test op de rollenbank.
De bestuurder van de snorfiets werd erg boos en wilde wegrijden. De motoragent kon de scooter tegenhouden en pakte de sleutel uit het contact. Hierop sloeg de snorfietser de agent in het gezicht. Er ontstond een worsteling tussen de twee. De agent riep vervolgens de hulp in van zijn collega’s, omdat de verdachte aangehouden moest worden voor het geweld dat hij had gebruikt. De bestuurder, een 57-jarige inwoner van de gemeente Kapelle werd ingesloten in een politiecellencomplex. Hij zit nog vast voor verhoor. Zijn scooter is door de politie meegenomen naar het bureau en wordt daar gecontroleerd op de constructiesnelheid. Tegen de verdachte wordt proces-verbaal opgemaakt. De agent deed aangifte van mishandeling.
Meer uit Reimerswaal
GOES - Werk vinden is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Voor mensen met een ziekte of beperking kan de zoektocht naar een baan vol drempels zitten. De landelijke stichting Incluvisie wil dat veranderen en organiseert op dinsdag 26 november een online bijeenkomst waarin werkgevers en werkzoekenden uit Zeeland met elkaar in gesprek gaan over inclusie op de arbeidsmarkt.
1 dag geledenKAPELLE - In de Vroone te Kapelle zijn vrijdag, 7 en zaterdag 8 november ruim 350 vogels bijeen voor de jaarlijkse vogelshow van, de Vogelvrienden Goes en Zang en Kleur uit Kapelle.
2 dagen geledenKAPELLE - Door een vechtpartij op station Kapelle-Biezelinge heeft het treinverkeer tussen Roosendaal en Vlissingen woensdagavond korte tijd stilgelegen. Tijdens het incident kon de trein niet verder rijden.
2 dagen geledenREIMERSWAAL/KAPELLE - De regionale werkgroep Zeeland van SchildklierNL organiseert op donderdag 13 november een informatiebijeenkomst over schildklieraandoeningen. De avond vindt plaats van 19.00 tot 21.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Kornetstraat 4 in Goes.
3 dagen geledenKAPELLE - Het Oranje Fonds roept maatschappelijke organisaties, stichtingen en verenigingen op om zich aan te melden voor NLdoet 2026, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. De 22ste editie vindt plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart 2026.
4 dagen geledenKAPELLE - De gemeente Kapelle heeft een gewijzigde omgevingsvergunning verleend voor het geplande zonnepark in de Willem-Annapolder. De aanpassing volgt op een verzoek van de ontwikkelaar Zeeuwind, die het plan op enkele technische punten heeft bijgesteld.
4 dagen geledenKAPELLE - 29 oktober tot en met 5 november staat in het teken van de Week van de Pleegzorg, een campagne die aandacht vraagt voor kinderen die tijdelijk of langdurig een veilig thuis nodig hebben. In Nederland wachten nog altijd veel kinderen op een veilig thuis. Annet en Johan uit Kapelle weten hoe groot die behoefte is: al sinds 2010 stellen ze hun huis open voor pleegkinderen. "Het is niet altijd makkelijk," zegt Annet, "maar het is zo waardevol."
4 dagen geleden