Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bestuurder van auto zwaar onder invloed van drank aangehouden in Goes

Bestuurder van auto zwaar onder invloed van drank aangehouden in Goes

GOES/KLOETINGE - Een 67-jarige man uit Kloetinge is woensdagavond aangehouden omdat hij dronken achter het stuur van een auto zat in Goes.

Woensdagavond omstreeks 20.00 uur meldden getuigen dat er een auto met twee lekke banden in de Van De Spiegelstraat in Goes stond en dat de bestuurder zich in het voertuig bevond. Bij aankomst van de politie moest de man een blaastest ondergaan en hieruit bleek dat hij onder invloed van alcohol was.

Uit de ademanalyse op het politiebureau bleek dat de inwoner van Kloetinge bijna zes keer zoveel had gedronken dan is toegestaan. De man blies 1170 ug/l. Door agenten werd proces-verbaal tegen hem opgemaakt. Zijn rijbewijs werd ingevorderd en hij kreeg een rijverbod. 

Omdat de auto niet meer kon rijden werd een takelbedrijf ingeschakeld om het voertuig weg te slepen.

Meer uit Beveland

Bijgebouw in Goes in brand: Brandweer snel ter plaatse

GOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.

9 uur geleden
Structureel meer geld voor Stichting Musea de Bevelanden

GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.

3 dagen geleden
Vuurwerkoverlast: meld het!

GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.

4 dagen geleden
Goese Filmdagen zetten Italiaanse cinema in de schijnwerpers

GOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.

4 dagen geleden
Kledingwinkel Deeltwee deelt royale cheques uit aan goede doelen

GOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro. 

4 dagen geleden
Borsele start campagne voor energiezuiniger wonen

Borsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.

4 dagen geleden
Nieuwbouw winkelcentrum De Bussel fors vertraagd: Zeelandhallen worden genoemd als tijdelijke locatie

Goes - De geplande nieuwbouw van winkelcentrum De Bussel in Goes-Zuid, dat na de herontwikkeling Beukenhof gaat heten, loopt forse vertraging op. Ontwikkelaar Brookland heeft nog geen definitieve tijdelijke locatie gevonden voor de huidige ondernemers, al wordt de Zeelandhallen in Goes genoemd. Door die onzekerheid is de oplevering verschoven naar minimaal 2029.

5 dagen geleden