Bestuurder raakt gewond nadat hij met bestelwagen in sloot bij Sint-Maartensdijk belandt
SINT-MAARTENSDIJK - Een pakketbezorger is vrijdagavond gewond naar het ziekenhuis gebracht, nadat hij et zijn bus in een watergang bij Sint-Maartensdijk was beland.
Het ongeluk gebeurde rond 17.50 uur op de Provinciale Weg N286 bij Sint-Maartensdijk. Bij een verkeerde inhaalactie raakte het bestelbusje van een pakketbezorger over de kop en belandde uiteindelijk in de watergang langs de weg. Een ambulance kwam ter plaatse om de bestuurder van de bestelbus te onderzoeken, uiteindelijk werd deze ook per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
De bus moest uiteindelijk door een bergingsbedrijf uit de sloot worden getakeld. Eenmaal op het droge konden collega’s van de pakketbezorger de pakketten overladen naar een andere bus. Bij het ongeluk liep een andere personenauto ook schade op, deze werd ook door een berger meegenomen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Lia Suurlant die de spotlight mocht vangen.
51 minuten geledenTHOLEN- In het Praathuisje werd maandag 1 juni de Historische Ambachtenroute gelanceerd. Met de Historische Ambachtenroute wordt het ambachtelijk verleden van Tholen weer zichtbaar in etalages en op locaties in de binnenstad. Wethouder Moerland gaf samen met initiatiefnemer Paul Deurloo een toelichting bij het startpunt van de route.
17 uur geledenTHOLEN - Waar kan ik parkeren? Hoe werkt het met consumptiemunten? En waar vind ik een toilet? Het zijn vragen die bezoekers van de Haven- en Vestingdagen Tholen zich zomaar af kunnen vragen. Gelukkig heeft Stichting Tholen Sterk aan vrijwel alles gedacht. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste praktische informatie.
1 dag geledenTHOLEN - Op vrijdag 5 juni krijgen ruim 680 leerlingen uit de gemeente Tholen een bijzondere les buiten het klaslokaal. Tijdens de Haven- en Vestingdagen duiken zij in de geschiedenis van Tholen-stad. De educatieve dag laat kinderen uit groep 7 en 8 de middeleeuwen op een interactieve manier beleven.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Het was even wennen donderdagmorgen bij de opening van het veilingseizoen bij Alvantho. De kopers zaten niet met hun handen aan de knoppen, maar met laptop en headset klaar. De enige aardappelveiling van Nederland is namelijk overgestapt op digitaal veilen. Dat gebeurt in samenwerking met Veiling Zaltbommel, dat haar klok- en veilingsysteem beschikbaar stelt aan de veiling van Sint-Annaland. Volgens directeur Anton Geluk is het digitaal veilen een succes te noemen.
2 dagen geledenTHOLEN - Na een onverwachte vertraging door schade aan het tegelwerk is er eindelijk goed nieuws voor bezoekers van zwembad De Spetter. Het zwembad gaat namelijk eerder open dan werd gedacht en kan volgende week woensdag 10 juni de eerste zwemmers verwelkomen.
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Weggebruikers moeten dit weekend rekening houden met extra reistijd op de A4. Rijkswaterstaat sluit de snelweg richting Bergen op Zoom tussen knooppunt Sabina en Bergen op Zoom-Noord vier dagen af vanwege groot onderhoud. Hierdoor moeten de Brabantse bezoekers aan de Haven- en Vestingdagen Tholen een stukje omrijden.
3 dagen geleden