Bestuurder raakt gewond nadat hij met bestelwagen in sloot bij Sint-Maartensdijk belandt
SINT-MAARTENSDIJK - Een pakketbezorger is vrijdagavond gewond naar het ziekenhuis gebracht, nadat hij et zijn bus in een watergang bij Sint-Maartensdijk was beland.
Het ongeluk gebeurde rond 17.50 uur op de Provinciale Weg N286 bij Sint-Maartensdijk. Bij een verkeerde inhaalactie raakte het bestelbusje van een pakketbezorger over de kop en belandde uiteindelijk in de watergang langs de weg. Een ambulance kwam ter plaatse om de bestuurder van de bestelbus te onderzoeken, uiteindelijk werd deze ook per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
De bus moest uiteindelijk door een bergingsbedrijf uit de sloot worden getakeld. Eenmaal op het droge konden collega’s van de pakketbezorger de pakketten overladen naar een andere bus. Bij het ongeluk liep een andere personenauto ook schade op, deze werd ook door een berger meegenomen.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.
1 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
4 uur geledenTHOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.
21 uur geledenTHOLEN - De Zero Waste Week komt van 18 tot en met 24 april voor het eerst naar Tholen. Tijdens deze week leren inwoners hoe ze afval kunnen verminderen. Er zijn workshops, een wandeltocht en een handwerkcafé.
1 dag geledenTHOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.
1 dag geledenTHOLEN / RIJSBERGEN / BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdag een gevangenisstraf van 5,5 jaar geëist tegen een 61-jarige man uit Tholen. De man is eigenaar van een Nederlandse zeeschip, waarmee twee cocaïnetransporten vanuit Zuid-Amerika en Afrika waren gepland. Tegen een 48-jarige man uit Rijsbergen eiste het OM een gevangenisstraf van 3,5 jaar voor zijn aandeel in de zaak. Een vrouw van 49 uit Breda wordt verdacht van schuldwitwassen van crimineel geld. Tegen haar werd een taakstraf geëist.
1 dag geledenTHOLEN - Voor walstroom in de Thoolse haven krijgt de gemeente steeds nul op het rekest bij Rijkswaterstaat. Dat zegt het college op schriftelijke vragen van PvdA-GroenLinks. Het onderwerp wordt wel steeds aangekaart, maar geld en netcongestie staan het plan in de weg.
2 dagen geleden