Bestuurder raakt gewond bij eenzijdig ongeluk op de N658 bij Sint-Annaland
SINT ANNALAND – Bij een eenzijdig ongeval op de N658 bij Sint Annaland is vrijdagavond een persoon gewond geraakt. Door een onbekende reden was de auto waarin de persoon zat van de weg geraakt en in een sloot terechtgekomen.
Vrijdagavond rond 21:30 uur kregen de hulpdiensten de melding van een eenzijdig ongeval aan de Joanna Mariapolder. Een personenauto was door een nog onbekende oorzaak van de weg geraakt en tot stilstand gekomen in een sloot. De bestuurder van de auto raakte hierbij gewond. Meerdere hulpdiensten, waaronder de brandweer en de ambulancedienst, kwamen met spoed ter plaatse. Omdat de ernst van de verwondingen van de bestuurder niet bekend was, werd ook een traumahelikopter van het MMT (Mobiel Medisch Team) uit Rotterdam gealarmeerd.
Uiteindelijk bleek de inzet van het MMT niet nodig. De brandweerlieden hebben het slachtoffer uit de auto bevrijd en overgedragen aan het ambulancepersoneel. Het ambulancepersoneel heeft het slachtoffer vervolgens naar het ziekenhuis gebracht. De politie had de weg tijdelijk afgesloten voor onderzoek en de afhandeling van het ongeluk.
Meer uit Tholen
POORTVLIET - Op de Polderdijk bij Poortvliet is zondagavond een automobilist frontaal tegen een boom gereden. Hulpdiensten troffen een beschadigde auto aan die tegen een knotwilg tot stilstand was gekomen. De bestuurder is naar het ziekenhuis gebracht.
26 minuten geledenBRABANT - Met de nieuwe campagne 'Schimmels? Niet in mijn huis!' gaat de GGD de strijd aan met vochtproblemen in Nederlandse woningen. Dat blijkt hard nodig: naar schatting kampt één op de vijf huishoudens met schimmelvorming. In huurwoningen ligt dat aantal met één op de drie zelfs nog aanzienlijk hoger.
19 uur geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Arjan Oerlemans, Fa. Oerlemans en Zn. in Hoogerheide.
20 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.
23 uur geledenSINT-ANNALAND - Wat eerst bedoeld was als één van de vele activiteiten binnen het jubileumprogramma rond 550 jaar Sint-Annaland, groeit nu uit tot de muzikale apotheose van het feestjaar. Op zaterdag 13 december verzorgen Accelerando, Kir Royal en het Schorrekoor twee grootse finaleconcerten in sportcomplex De Wellevaete. "Dit wil je niet missen."
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De straat in de nieuwe woonbuurt die komt op de plek van basisschool De Rieburch krijgt de naam Kubus. De gemeente Tholen heeft al de eerste vergunningsaanvraag ontvangen voor de bouw van een woning in deze straat.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Senioren Vereniging Vosmeer viert komend jaar haar 75-jarig jubileum. Ter gelegenheid daarvan ontvangt de vereniging een incidentele subsidie van 2.925 euro van het college van burgemeester en wethouders. Hiermee kan de vereniging een mooi programma neerzetten.
2 dagen geleden