Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bestuurder raakt gewond bij eenzijdig ongeluk op de N658 bij Sint-Annaland

Bestuurder raakt gewond bij eenzijdig ongeluk op de N658 bij Sint-Annaland

SINT ANNALAND – Bij een eenzijdig ongeval op de N658 bij Sint Annaland is vrijdagavond een persoon gewond geraakt. Door een onbekende reden was de auto waarin de persoon zat van de weg geraakt en in een sloot terechtgekomen.

Vrijdagavond rond 21:30 uur kregen de hulpdiensten de melding van een eenzijdig ongeval aan de Joanna Mariapolder. Een personenauto was door een nog onbekende oorzaak van de weg geraakt en tot stilstand gekomen in een sloot. De bestuurder van de auto raakte hierbij gewond. Meerdere hulpdiensten, waaronder de brandweer en de ambulancedienst, kwamen met spoed ter plaatse. Omdat de ernst van de verwondingen van de bestuurder niet bekend was, werd ook een traumahelikopter van het MMT (Mobiel Medisch Team) uit Rotterdam gealarmeerd.

Uiteindelijk bleek de inzet van het MMT niet nodig. De brandweerlieden hebben het slachtoffer uit de auto bevrijd en overgedragen aan het ambulancepersoneel. Het ambulancepersoneel heeft het slachtoffer vervolgens naar het ziekenhuis gebracht. De politie had de weg tijdelijk afgesloten voor onderzoek en de afhandeling van het ongeluk.

Meer uit Tholen

Grote dumping van drugslabonderdelen ontdekt bij landweg in Sint-Annaland

SINT ANNALAND - De politie heeft vrijdagmiddag een grote dumping van drugslabonderdelen aangetroffen rond een onverharde landweg aan de Molendijk. De brandweer heeft ter plekke metingen uitgevoerd om vast te stellen om wat voor materialen het ging.

19 uur geleden
GroenLinks Tholen: ‘Wij kiezen voor een samenleving waarin iedereen zich thuis voelt’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 9: GroenLinks Tholen.

19 uur geleden
Zes basisscholen in gemeente Tholen bakken pannenkoeken voor senioren

THOLEN - Leerlingen van zes basisscholen in de gemeente Tholen gaan op vrijdag 20 maart pannenkoeken bakken voor senioren. Onder het motto 'Jong bakt voor oud' bakken zij pannenkoeken voor opa's, oma's en andere ouderen uit de buurt.

22 uur geleden
Sneller hulp bij geldzorgen: Tholen breidt schuldhulpverlening voor inwoners uit

THOLEN - Inwoners met betaalachterstanden wachten vaak te lang voordat ze hulp vragen. Om hen eerder te kunnen ondersteunen, is de gemeente Tholen dit jaar lid geworden van de Nederlandse Vereniging van Volkskredieten (NVVK). Zo kunnen inwoners op tijd hulp krijgen voordat ze dieper in de problemen raken.

1 dag geleden
PvdA Tholen: ‘Lage inkomenshuishoudens voelen klap nieuwe kabinetsplannen het meest’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 8: PvdA Tholen.

1 dag geleden
Forum voor Democratie Tholen: ‘Onze prioriteit ligt bij onze eigen inwoners’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.

1 dag geleden
Van Schoener tot Aak: Nieuwe Stallandse wijk vernoemt straten naar oude schepen

SINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.

1 dag geleden