Bestuurder raakt gewond bij eenzijdig ongeluk op de N658 bij Sint-Annaland
SINT ANNALAND – Bij een eenzijdig ongeval op de N658 bij Sint Annaland is vrijdagavond een persoon gewond geraakt. Door een onbekende reden was de auto waarin de persoon zat van de weg geraakt en in een sloot terechtgekomen.
Vrijdagavond rond 21:30 uur kregen de hulpdiensten de melding van een eenzijdig ongeval aan de Joanna Mariapolder. Een personenauto was door een nog onbekende oorzaak van de weg geraakt en tot stilstand gekomen in een sloot. De bestuurder van de auto raakte hierbij gewond. Meerdere hulpdiensten, waaronder de brandweer en de ambulancedienst, kwamen met spoed ter plaatse. Omdat de ernst van de verwondingen van de bestuurder niet bekend was, werd ook een traumahelikopter van het MMT (Mobiel Medisch Team) uit Rotterdam gealarmeerd.
Uiteindelijk bleek de inzet van het MMT niet nodig. De brandweerlieden hebben het slachtoffer uit de auto bevrijd en overgedragen aan het ambulancepersoneel. Het ambulancepersoneel heeft het slachtoffer vervolgens naar het ziekenhuis gebracht. De politie had de weg tijdelijk afgesloten voor onderzoek en de afhandeling van het ongeluk.
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.
1 uur geledenSINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.
4 uur geledenSINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.
9 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.
2 dagen geleden