
Bestuurder gewond na eenzijdig ongeval op Oost-Westweg bij Kamperland
KAMPERLAND - Op de Oost-Westweg (N255) bij Kamperland heeft zaterdagmiddag een eenzijdig ongeval plaatsgevonden. Een personenauto is via de berm in een sloot beland. De bestuurder raakte gewond.
Rond 15.25 uur reed de Opel vanuit Colijnsplaat richting Kamperland op de N255. Net voor de afslag naar Kamperland ging het mis. Het voertuig raakte via de berm van de weg en kwam in de sloot terecht. In eerste instantie werd de brandweer uit Serooskerke opgeroepen om hulp te verlenen, maar deze kon door onderbezetting niet uitrukken. Daarom kwam de brandweer vanuit de posten Colijnsplaat en Kortgene naar het ongeval.
De bestuurder van het voertuig raakte gewond bij het ongeval. De brandweer heeft hand- en spandiensten verleend. Een bergingsbedrijf heeft de auto getakeld. De politie leidde het overige verkeer samen met een ‘groene BOA’ van Natuurmonumenten veilig om beurten langs de ongevalslocatie. Rond 16.10 uur was de weg weer helemaal vrij. De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend.
Meer uit Beveland
De vakantieperiode is begonnen! Voor sommigen betekent dat koffers pakken en richting buitenland vertrekken. Maar als je in de zak van Zuid-Beveland woont hoef je helemaal niet ver weg om het vakantiegevoel te ervaren. Hier begint de zomer gewoon bij de achterdeur!
9 uur geledenWEMELDINGE- De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag in het centrum van Wemeldinge een minderjarige jongen uit die plaats aangehouden. De jongen, die flink onder invloed van alcohol was, wordt ervan verdacht een andere jongen met een mes te hebben bedreigd. De verdachte is overgebracht naar cellencomplex Torentijd in Middelburg. Hij wordt vandaag verhoord.
10 uur geledenEen bekende verschijning in de vorige eeuw in Goes was Bertus Plompe. In februari 2013 plaatste de Facebookpagina Rondje Goes een foto van hem. Veel mensen wisten nog iets over hem te vertellen. De foto is genomen in het Nissepadje, een bosrijk laantje tussen verpleeghuis Terweel en woonvoorziening St. Joanna in Goes-zuid.
15 uur geledenZEELAND - Met de zomervakantie voor de deur waarschuwt het landelijke netwerk van ongediertebestrijders Beestjes Kwijt voor een toename van bedwantsen in huis. Volgens de organisatie stijgt het aantal meldingen van bedwantsplagen na de zomer met 30 tot 40 procent, vooral in de maand september.
1 dag geledenSpecialist in natuursteen Dominicus is al 50 jaar een begrip in Zeeland en inmiddels ook daarbuiten. Broers Niels en Peter Dominicus vertellen aan de keukentafel over hun passie voor steen, familie en de toekomst. 'Steen zit in ons DNA.'
1 dag geledenGOES - De stichting Oosterschelde Kreeft Zierikzee draagt aanstaande donderdag 10 juli om 17.00 uur een bedrag van 4.700 euro over aan de kreeftenvissers van de Oosterschelde. Dat gebeurd in restaurant De Banjaard in Zierikzee De opbrengst werd opgehaald tijdens een recente veiling ten bate van onderzoek naar de mysterieuze kreeftensterfte in het gebied.
2 dagen geledenBAARLAND - Bij Strandbrasserie De Landing wordt vrijdag 4 juli een zonnebrandpaal geplaatst . De plaatsing van de paal is een samenwerking tussen de gemeente Borsele, de GGD Zeeland en Strandbrasserie De Landing. Wethouder Marga van de Plasse is enthousiast over het project: "Iedereen vergeet wel eens zonnebrand mee te nemen. Dan is zo'n zonnebrandpaal echt een uitkomst."
2 dagen geleden