
Bestuur North Sea Port telt vanaf 1 september vier mensen
VLISSINGEN - Het bestuur van North Sea Port telt vanaf 1 september vier mensen.
Tegelijkertijd wordt de bestuursstructuur vereenvoudigd en slagvaardigheid vergroot, zegt het havenbedrijf.
Eerder was al bekend dat bestuurder Jan Lagasse vertrekt per 1 september. Daan Schalck vormde sinds de fusie in 2018 samen met hem het bestuur en gaat straks alleen leiding geven.
Ondersteuning
In het overkoepelende bestuur van de havenbedrijven in Zeeland en Gent krijgt hij ondersteuning van Dick Engelhardt (Chief Development and Nautical Operations Officer), Sofie Monteyne (Chief Financial Officer) en Peter Van Parys (Chief Operating Officer).
Positief
Het bedrijf heeft de kandidaten intern gezocht. De ondernemingsraad is positief over de benoemingen. In het havengebied van North Sea Port is werkgelegenheid voor bijna 100.000 mensen in 525 bedrijven.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - De boulevard van Vlissingen vormt op donderdag 21 augustus opnieuw het decor voor de Langste Mosseltafel. Tussen 16.00 en 20.00 uur kunnen bezoekers aanschuiven voor een bord verse Zeeuwse mossels, een drankje en live muziek met uitzicht op zee. De opbrengst gaat naar Stichting ALS Nederland.
1 dag geledenVLISSINGEN - Vorige week donderdag ontplooide zich op de boulevard en het Badstrand van Vlissingen een indrukwekkend spektakel: Rescue Zeeland 2025 - het grootste hulpverleningsevenement van Nederland - trok volgens de organisatie zo'n 50.000 bezoekers.
1 dag geledenVLISSINGEN- Meerdere hulpdiensten werden vrijdagavond opgeroepen om te zoeken naar een persoon die mogelijk ter hoogte van Boulevard Bankert te water was geraakt. Reddingsboten, de kustwacht- en traumahelikoper, Rijkswaterstaat, de strandwacht, het Loodswezen, twee ambulances en de politie waren ter plaatse om hulp te verlenen. Toen er na 45 minuten geen verdere aanwijzingen waren dat er daadwerkelijk iemand in de problemen was gekomen werd de zoekactie beëindigd. De hulpdiensten gaan uit van loos alarm.
4 dagen geledenVLISSINGEN - De dertiende editie van Rescue Zeeland, het grootste hulpverleningsevenement van Nederland, is een groot succes. In totaal waren er rond de 50.000 bezoekers, meldt Rescue-woordvoerder Dennis Castel.Gedurende de dag werden er op verschillende locaties demonstraties gehouden. Dit jaar was dat niet alleen op en voor de Boulevard, ook op het parkeerterrein 'P-Cinema' bij de Kenau Hasselaarstraat waren demonstraties. Daarnaast waren er op het Bellamypark allerlei (kinder)activiteiten.Grote demonstraties vonden met name plaats op de Westerschelde. Op het Badstrand gaven de goed getrainde specialisten van de Dienst Speciale Interventies (DSI) een spectaculaire demonstratie. Verder waren er diverse kraampjes te bezoeken en natuurlijk konden bezoekers ook een kijkje nemen bij tal van hulpverleningsvoertuigen uit binnen- en buitenland.Om 17.30 uur startte de gebruikelijke vlootschouw ter afsluiting van het evenement. Alle aanwezige (hulpverlenings)vaartuigen voeren nog één keer langs de boulevard. Daarmee kwam een einde aan een succesvolle dag. De verwachting van de organisatie dat tienduizenden mensen Rescue zouden bezoeken, lijkt in ieder geval uitgekomen. Volgens woordvoerder Dennis Castel kwamen rond de 50.000 mensen op het evenement af.
5 dagen geledenVLISSINGEN - Wat begint met een nieuwsgierigheid naar hoogte en ijsbijlen, groeit uit tot een ongekende prestatie: Ricardo Kaljouw uit Vlissingen is de eerste persoon uit de Benelux die alle zeven vulkanische toppen van de wereld heeft beklommen.
5 dagen geledenVLISSINGEN - Rescue Zeeland is vandaag in volle gang. De organisatie van het grootschalige hulpverleningsevenement rekent op tienduizenden bezoekers in Vlissingen.
5 dagen geledenVLISSINGEN - Burgemeester Bas van den Tillaar van Vlissingen heeft vandaag de eerste Zilveren Dukaat in ontvangst genomen met daarop de Gevangenpoort.
5 dagen geleden