Bestel nog snel voor de Moederdagactie van Stichting Vrienden van Siem
THOLEN - Zoals u misschien al heeft gelezen in de laatste editie van de Vrienden van Siem Krant of bij onze enthousiaste goede doelen is onze moederdagactie officieel van start. Stichting Vrienden van Siem verkoopt in de periode tot 5 mei twee pakketten met heerlijke delicatessen.
Een leuk cadeau voor Moederdag, maar ook om te krijgen als relatiegeschenk.
Opbrengst
De opbrengst gaat uiteraard hiervan naar onze goede doelen van 2021, het Bravis ziekenhuis te Bergen op Zoom, te Roosendaal en het Familiehuis Daniel den Hoed.
Pakketen
Pakket 1 kost €10,- per stuk. Hiervoor krijgt u een pakket advocaat met slagroom en een houten hart met “Jij bent leuk!”.
Pakket 2 kost €12,50 per stuk. Hiervoor krijgt u een pakket met een mooi gegraveerd glas en twee wijntjes.
Bestellen
De pakketten zijn o.a. te bestellen via ons mailadres: [email protected], een privébericht via Facebook of via whatsapp op het nummer: 06-42251000. U kunt betalen bij het afhalen of bezorgen door middel van een envelop met hierin de gelden.
Bestellen kan tot uiterlijk 5 mei!
Bezorging en ophalen
Bezorging zal op 8 mei plaatsvinden.
Ophalen op 8 mei bij: IJsbaan, Koelhuisdreef, Sint-Annaland, van 10.00 tot 13.00 uur;
‘t Wienuus, Botermarkt 13, Tholen
Hierbij geldt ook de NIX-18 regeling!*Natuurlijk zorgen we voor de nodige afstand bij de aflevering.
Meer uit Tholen
ZEELAND/WEST-BRABANT - Rijkswaterstaat voert in april dit jaar groot onderhoud uit aan de Vlaketunnel (A58). Hierdoor is de tunnel tien dagen en nachten volledig afgesloten, van donderdag 9 april 21.00 uur tot maandag 20 april 5.00 uur. Het gaat om geplande onderhoudswerkzaamheden, waarbij de tunnel in beide rijrichtingen wordt afgesloten, zodat de afsluiting zo kort mogelijk duurt. Rijkswaterstaat verwacht dat de afsluiting zorgt voor forse verkeershinder en extra reistijd, die in de spits kan oplopen tot meer dan 60 minuten.
3 uur geledenTHOLEN - Wanneer je als Thoolse basisschool honderd jaar een begrip bent in de samenleving, is het niet gek dat het op de reünie een weerzien van oude bekenden is. In de lokalen en gangen van de Eben-Haëzerschool was het dan ook vooral: 'Hé, hoi, wat leuk! Dat is echt jaren geleden dat ik je heb gezien of gesproken.' Extra bijzonder is het feit dat maandagmorgen om stipt half acht wordt gestart met de sloop van het pand waar de basisschool de langste periode gevestigd is geweest.
19 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Thuismeten is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een belangrijk onderdeel van de zorg bij Bravis. Wat begon als een oplossing tijdens de coronapandemie, is inmiddels een vaste werkwijze geworden. Sinds de start zijn bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord via digitale metingen.
22 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenPOORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Honderden vrijwilligers gaan op zaterdag 14 maart weer de handen uit de mouwen steken om zwerfafval op te ruimen langs de dijken en strandjes van de Ooster- en Westerschelde. In de gemeente Tholen is er die dag een actie langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk. Vrijwilligers kunnen zich aanmelden om mee te helpen.
1 dag geledenTHOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.
2 dagen geleden