Bestel nog snel voor de Moederdagactie van Stichting Vrienden van Siem
THOLEN - Zoals u misschien al heeft gelezen in de laatste editie van de Vrienden van Siem Krant of bij onze enthousiaste goede doelen is onze moederdagactie officieel van start. Stichting Vrienden van Siem verkoopt in de periode tot 5 mei twee pakketten met heerlijke delicatessen.
Een leuk cadeau voor Moederdag, maar ook om te krijgen als relatiegeschenk.
Opbrengst
De opbrengst gaat uiteraard hiervan naar onze goede doelen van 2021, het Bravis ziekenhuis te Bergen op Zoom, te Roosendaal en het Familiehuis Daniel den Hoed.
Pakketen
Pakket 1 kost €10,- per stuk. Hiervoor krijgt u een pakket advocaat met slagroom en een houten hart met “Jij bent leuk!”.
Pakket 2 kost €12,50 per stuk. Hiervoor krijgt u een pakket met een mooi gegraveerd glas en twee wijntjes.
Bestellen
De pakketten zijn o.a. te bestellen via ons mailadres: [email protected], een privébericht via Facebook of via whatsapp op het nummer: 06-42251000. U kunt betalen bij het afhalen of bezorgen door middel van een envelop met hierin de gelden.
Bestellen kan tot uiterlijk 5 mei!
Bezorging en ophalen
Bezorging zal op 8 mei plaatsvinden.
Ophalen op 8 mei bij: IJsbaan, Koelhuisdreef, Sint-Annaland, van 10.00 tot 13.00 uur;
‘t Wienuus, Botermarkt 13, Tholen
Hierbij geldt ook de NIX-18 regeling!*Natuurlijk zorgen we voor de nodige afstand bij de aflevering.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.
5 uur geledenTHOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.
9 uur geledenTHOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND- Aan de Wilhelminastraat is zaterdagavond een waterleiding gesprongen. Een onbekend aantal woningen kwam zonder water te zitten. Twee onderdelen van de leiding moesten vervangen worden om het probleem te verhelpen. Het is niet duidelijk waardoor de waterleiding geknapt is.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Op 21 mei organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer opnieuw het inmiddels bekende Roosevelt Debat. Dit jaar staat het debat in het teken van een actueel en maatschappelijk urgent thema: vrijheid van godsdienst.
2 dagen geledenNEDERLAND - Politiemedewerkers kregen in 2025 in totaal 12.896 keer te maken met agressie en geweld tijdens hun werkzaamheden. Dat blijkt uit de nieuwste cijfers over geweld tegen politieambtenaren (GTPA). Het aantal incidenten ligt daarmee iets hoger dan in 2024, toen het om 12.543 gevallen ging.
2 dagen geleden