Bestel nog snel voor de Moederdagactie van Stichting Vrienden van Siem
THOLEN - Zoals u misschien al heeft gelezen in de laatste editie van de Vrienden van Siem Krant of bij onze enthousiaste goede doelen is onze moederdagactie officieel van start. Stichting Vrienden van Siem verkoopt in de periode tot 5 mei twee pakketten met heerlijke delicatessen.
Een leuk cadeau voor Moederdag, maar ook om te krijgen als relatiegeschenk.
Opbrengst
De opbrengst gaat uiteraard hiervan naar onze goede doelen van 2021, het Bravis ziekenhuis te Bergen op Zoom, te Roosendaal en het Familiehuis Daniel den Hoed.
Pakketen
Pakket 1 kost €10,- per stuk. Hiervoor krijgt u een pakket advocaat met slagroom en een houten hart met “Jij bent leuk!”.
Pakket 2 kost €12,50 per stuk. Hiervoor krijgt u een pakket met een mooi gegraveerd glas en twee wijntjes.
Bestellen
De pakketten zijn o.a. te bestellen via ons mailadres: [email protected], een privébericht via Facebook of via whatsapp op het nummer: 06-42251000. U kunt betalen bij het afhalen of bezorgen door middel van een envelop met hierin de gelden.
Bestellen kan tot uiterlijk 5 mei!
Bezorging en ophalen
Bezorging zal op 8 mei plaatsvinden.
Ophalen op 8 mei bij: IJsbaan, Koelhuisdreef, Sint-Annaland, van 10.00 tot 13.00 uur;
‘t Wienuus, Botermarkt 13, Tholen
Hierbij geldt ook de NIX-18 regeling!*Natuurlijk zorgen we voor de nodige afstand bij de aflevering.
Meer uit Tholen
THOLEN - De Vrijzinnige Geloofsgemeenschap Tholen organiseert op woensdag 13 mei om 10.00 uur een gespreksochtend rond het werk van de Joodse schrijfster Etty Hillesum. De bijeenkomst maakt deel uit van een serie gesprekken over spiritualiteit, levensvragen en inspirerende teksten.
12 uur geledenSTAVENISSE - Wie kent hem niet als de drijvende kracht achter Omroep Tholen. Maar Laban Hage (70) uit Stavenisse is veel meer dan alleen radiomaker. Hij heeft ook een groot voetbalhart en zette zich jarenlang op verschillende manieren in voor het verenigingsleven. Voor al zijn verdiensten werd hij tijdens de jaarlijkse lintjesregen op 24 april benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
17 uur geledenTHOLEN - Afgelopen zaterdag trok de jaarlijkse Truckersrit opnieuw veel bekijks op Tholen. Onder een stralende zon reed een stoet van ongeveer negentig trucks over het eiland, terwijl langs de route enthousiast werd gezwaaid door jong en oud. Zowel in de cabines als langs de kant van de weg waren vooral veel blije gezichten te zien.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Nadat enkele jaren geleden zowel de jaarlijkse rommelmarkt als de braderie wegvielen, dachten de creatievelingen van Hervormde Kerk Oud-Vossemeer maar één ding: dit kan zo niet langer. Het dorp herleefde zaterdagmiddag onder een stralende zon dan ook oude tijden tijdens de eerste editie van de Roosevelt Fair.
1 dag geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Richard en Anouska Wouts, Wouts Groenprojecten Hoogerheide.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Fase die de spotlight mocht vangen.
3 dagen geledenTHOLEN - Bruinvis, brokkelster, kluut, kanoet, gezaagde zee-eik, schelpkokerworm, gele hoornpapaver en zilte rus: in Nationaal Park Oosterschelde leven honderden verschillende planten en dieren. In het water, in de omliggende natuurgebieden en in de lucht. Van 9 tot en met 31 mei gaan inwoners en bezoekers op zoek naar zoveel mogelijk soorten planten en dieren tijdens de Nationale Parken Soorten Challenge.
4 dagen geleden