Bestel nog snel voor de Moederdagactie van Stichting Vrienden van Siem
THOLEN - Zoals u misschien al heeft gelezen in de laatste editie van de Vrienden van Siem Krant of bij onze enthousiaste goede doelen is onze moederdagactie officieel van start. Stichting Vrienden van Siem verkoopt in de periode tot 5 mei twee pakketten met heerlijke delicatessen.
Een leuk cadeau voor Moederdag, maar ook om te krijgen als relatiegeschenk.
Opbrengst
De opbrengst gaat uiteraard hiervan naar onze goede doelen van 2021, het Bravis ziekenhuis te Bergen op Zoom, te Roosendaal en het Familiehuis Daniel den Hoed.
Pakketen
Pakket 1 kost €10,- per stuk. Hiervoor krijgt u een pakket advocaat met slagroom en een houten hart met “Jij bent leuk!”.
Pakket 2 kost €12,50 per stuk. Hiervoor krijgt u een pakket met een mooi gegraveerd glas en twee wijntjes.
Bestellen
De pakketten zijn o.a. te bestellen via ons mailadres: [email protected], een privébericht via Facebook of via whatsapp op het nummer: 06-42251000. U kunt betalen bij het afhalen of bezorgen door middel van een envelop met hierin de gelden.
Bestellen kan tot uiterlijk 5 mei!
Bezorging en ophalen
Bezorging zal op 8 mei plaatsvinden.
Ophalen op 8 mei bij: IJsbaan, Koelhuisdreef, Sint-Annaland, van 10.00 tot 13.00 uur;
‘t Wienuus, Botermarkt 13, Tholen
Hierbij geldt ook de NIX-18 regeling!*Natuurlijk zorgen we voor de nodige afstand bij de aflevering.
Meer uit Tholen
NOORD-BRABANT- Inbraakpogingen in Noord-Brabant zijn vaak meer succesvol dan elders in Nederland. Dit blijkt uit een onderzoek van vergelijkingssite en adviesplatform Independer. In 2025 slaagde 80,6 procent van de inbraakpogingen in Noord-Brabant, waarbij het inbrekers lukte om de woning binnen te dringen om iets buit te maken. Het gemiddelde slagingspercentage in Nederland is 79 procent.
6 uur geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jolanda Bazen en Jörgen Versteeg van Luizter.
9 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Lia Suurlant die de spotlight mocht vangen.
12 uur geledenTHOLEN- In het Praathuisje werd maandag 1 juni de Historische Ambachtenroute gelanceerd. Met de Historische Ambachtenroute wordt het ambachtelijk verleden van Tholen weer zichtbaar in etalages en op locaties in de binnenstad. Wethouder Moerland gaf samen met initiatiefnemer Paul Deurloo een toelichting bij het startpunt van de route.
1 dag geledenTHOLEN - Waar kan ik parkeren? Hoe werkt het met consumptiemunten? En waar vind ik een toilet? Het zijn vragen die bezoekers van de Haven- en Vestingdagen Tholen zich zomaar af kunnen vragen. Gelukkig heeft Stichting Tholen Sterk aan vrijwel alles gedacht. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste praktische informatie.
1 dag geledenTHOLEN - Op vrijdag 5 juni krijgen ruim 680 leerlingen uit de gemeente Tholen een bijzondere les buiten het klaslokaal. Tijdens de Haven- en Vestingdagen duiken zij in de geschiedenis van Tholen-stad. De educatieve dag laat kinderen uit groep 7 en 8 de middeleeuwen op een interactieve manier beleven.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Het was even wennen donderdagmorgen bij de opening van het veilingseizoen bij Alvantho. De kopers zaten niet met hun handen aan de knoppen, maar met laptop en headset klaar. De enige aardappelveiling van Nederland is namelijk overgestapt op digitaal veilen. Dat gebeurt in samenwerking met Veiling Zaltbommel, dat haar klok- en veilingsysteem beschikbaar stelt aan de veiling van Sint-Annaland. Volgens directeur Anton Geluk is het digitaal veilen een succes te noemen.
3 dagen geleden