Bertens maandagochtend in actie tegen Zavatska op Roland Garros
PARIJS (ANP) - Tennisster Kiki Bertens speelt maandag haar partij in de eerste ronde van Roland Garros tegen Katarina Zavatska uit Oekraïne al in de ochtend. Het is de eerste partij op het Court Suzanne Lenglen, de tweede baan in Parijs. De tennissters beginnen om 11.00 uur.
Zavatska is de nummer 112 van de wereld. Bertens is de nummer acht. De Nederlandse is als vijfde geplaatst op het grandslamtoernooi in Parijs.
Arantxa Rus speelt in de eerste ronde tegen de Française Clara Burel als vierde partij op baan 14. De Franse tennisster start met een wildcard.
Actie
Titelverdediger Rafael Nadal komt maandag als laatste in actie op het centercourt, Court Philippe Chatrier. De Spanjaard neemt het op tegen Egor Gerasimov uit Wit-Rusland. Als tweede partij op die baan speelt US Open-winnaar Dominic Thiem tegen de Kroaat Marin Cilic. Daarna speelt de als zesde geplaatste Serena Williams op dezelfde baan tegen haar landgenote Kristie Ahn.
Op Court Suzanne Lenglen spelen maandag nog de als derde geplaatste Elina Svitolina en de als vierde geplaatste Daniil Medvedev. Svitolina speelt na de partij van Bertens tegen de Russische Varvara Gratsjeva. Medevedev neemt het in de laatste partij op die baan op tegen de Hongaar Marton Fucsovics.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Amerikaanse ijshockeysters hebben goud gewonnen op de Olympische Spelen van Milaan door in de finale na verlenging met 2-1 te winnen van Canada. Dat het zo lang spannend bleef was verrassend, omdat de VS in de groepsfase nog met 5-0 te sterk waren voor Canada. Het brons ging naar Zwitserland, dat eerder op de dag in de extra tijd Zweden versloeg.
1 uur geledenLIÉVIN (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in het Franse Liévin onder de limiet voor de WK indoor gelopen op de 60 meter horden. Met 7,90 werd ze tweede in haar race achter Devyne Charlton uit de Bahama's.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Kjeld Nuis is na zijn bronzen medaille op de 1500 meter van de Spelen van Milaan zeker nog niet van plan te stoppen. De 36-jarige schaatser gaat zeker een jaar door. "Nog wel twee jaar ook misschien", voegde hij eraan toe.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok rijdt vrijdag bij haar internationale debuut op de 1500 meter in haar eentje in rit 1. Dat blijkt uit de loting. De schaatsster plaatste zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) voor de afstand die ze bijna nooit rijdt. Kok won in Milaan al goud op 'haar' 500 meter en zilver op de 1000 meter.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Noorwegen heeft bij de Olympische Spelen in Milaan voor de zestiende keer een gouden medaille gewonnen. Dat gebeurde bij de teamsprint op de Noordse combinatie. Noorwegen evenaarde daarmee de prestatie van de vorige Winterspelen in 2022 in Beijing, toen de Scandinaviërs op een recordaantal van zestien gouden plakken uitkwamen.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Voor Kjeld Nuis voelt het brons op de 1500 meter bij de Spelen van Milaan alsof hij goud heeft gewonnen. De 36-jarige schaatser pakte na zijn olympische titels van Pyeongchang en Beijing voor de derde Spelen op rij een medaille op de schaatsmijl. "Het meest realistische vandaag was brons en als ik dat dan haal, heb ik het hoogst haalbare gepresteerd. Dan moet je supertrots zijn."
3 uur geledenMILAAN (ANP) - De Oranje-schaatsers hebben bij de Winterspelen in Milaan voor het eerst geen gouden medaille gewonnen op de vijf individuele afstanden. In 1994 kwam het voor het laatst voor dat Nederland niet wist te winnen op de 500, 1000, 1500, 5000 en 10.000 meter.
4 uur geleden