Bertens later in actie in Straatsburg na afmelding Pliskova
STRAATSBURG (ANP) - Kiki Bertens hoeft in de eerste ronde van het WTA-toernooi van Straatsburg toch niet in actie te komen. Dat heeft te maken met de afmelding van de Tsjechische Karolina Pliskova, die nog actief is op het toernooi van Rome.
Bertens, die een wildcard in ontvangst nam, zou het zondag opnemen tegen de Française Clara Burel. Omdat de als eerste geplaatste Pliskova uit het schema is gehaald, is Bertens nu helemaal bovenin het schema geplaatst. Daardoor heeft ze nu een bye, net als de als tweede geplaatste Elina Svitolina.
In de tweede ronde neemt Bertens het op tegen de Amerikaanse Lauren Davis of Jelena Ostapenko uit Letland. In de kwartfinales wacht mogelijk een duel met Sloane Stephens.
Bertens bereidt zich in Straatsburg voor op Roland Garros, dat volgende week zondag begint. Ze hoopt in het oosten van Frankrijk zo veel mogelijk wedstrijdritme op te doen.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
8 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
8 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
11 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
12 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden