Bertens later in actie in Straatsburg na afmelding Pliskova
STRAATSBURG (ANP) - Kiki Bertens hoeft in de eerste ronde van het WTA-toernooi van Straatsburg toch niet in actie te komen. Dat heeft te maken met de afmelding van de Tsjechische Karolina Pliskova, die nog actief is op het toernooi van Rome.
Bertens, die een wildcard in ontvangst nam, zou het zondag opnemen tegen de Française Clara Burel. Omdat de als eerste geplaatste Pliskova uit het schema is gehaald, is Bertens nu helemaal bovenin het schema geplaatst. Daardoor heeft ze nu een bye, net als de als tweede geplaatste Elina Svitolina.
In de tweede ronde neemt Bertens het op tegen de Amerikaanse Lauren Davis of Jelena Ostapenko uit Letland. In de kwartfinales wacht mogelijk een duel met Sloane Stephens.
Bertens bereidt zich in Straatsburg voor op Roland Garros, dat volgende week zondag begint. Ze hoopt in het oosten van Frankrijk zo veel mogelijk wedstrijdritme op te doen.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden