Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bert Rauls uit Sint-Annaland zag Ajax-PSV vanaf ereplaats dankzij VriendenLoterij

Bert Rauls uit Sint-Annaland zag Ajax-PSV vanaf ereplaats dankzij VriendenLoterij

SINT-ANNALAND - Bert Rauls uit Sint-Annaland zag zondag de voetbalwedstrijd Ajax-PSV in de Johan Cruijff ArenA van wel heel dichtbij. Hij won in de trekking van de VriendenLoterij een plaats op een speciale Fieldseat: een luxe stoel direct aan het veld.

Samen met zijn twee vrienden en zijn kleinzoon zag Bert hoe Ajax de wedstrijd met 3-1 van PSV won. "Dit is de mooiste prijs die ik tot nu toe gewonnen heb", zegt Bert Rauls uit Sint-Annaland. "Ik ben geboren in Amsterdam en had een seizoenskaart van Ajax. Ik was zelfs bij de eerste wedstrijd van Johan Cruijff. Sinds ik in Zeeland woon is de reistijd te lang. Het is fantastisch om deze wedstrijd vanaf de fieldseats te bekijken: zo dicht op het veld ben ik nog nooit geweest!"

VriendenLoterij-deelnemers hebben de mogelijkheid om voor een zelfgekozen organisatie (goed doel, club of vereniging) mee te spelen. Veel deelnemers kiezen ervoor om de jeugdopleiding van hun favoriete Eredivisieclub als begunstigde aan te wijzen. De jeugdopleiding van Ajax is een van de meest gesteunde jeugdopleidingen van de VriendenLoterij en ontving in 2019 een bijdrage van ruim 1,5 miljoen euro.
 

Meer uit Tholen

Thoolse Thea reist naar Noorwegen voor Hans in Winter Vol Liefde

THOLEN - Het is de mensen uit Tholen vast niet ontgaan: het populaire programma Winter Vol Liefde heeft dit jaar een Thoolse kandidaat, de 70-jarige Thea. Zij doet mee als kandidaat voor de Nederlandse deelnemer Hans, die in Noorwegen woont.

5 uur geleden
Hoe goed functioneren onze laadpalen? PvdA-GroenLinks wil inzicht in prestaties

THOLEN - Niet alleen de aanleg van nieuwe laadpalen staat onder druk, maar ook de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van bestaande palen op het eiland. Dat stellen Jan Heshof en Nancy Raas-Tophoven (PvdA-GroenLinks) in nieuwe schriftelijke vragen aan het college.

6 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Huisje in de polder bij de Schelphoek’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

10 uur geleden
Oplevering Thoolse hub vertraagd door houtwerk, werkzaamheden in maart klaar

THOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.

1 dag geleden
UWV: ‘Onvoldoende vraag naar producten grootste probleem in de industrie’

ZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.

1 dag geleden
Vijf vernieuwde routes tijdens winterse wandeltocht in en om Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.

2 dagen geleden
Verkeer vanuit Bergen op Zoom kan dit weekend niet door de Heinenoordtunnel

WEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.

2 dagen geleden