Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bert Rauls uit Sint-Annaland zag Ajax-PSV vanaf ereplaats dankzij VriendenLoterij

Bert Rauls uit Sint-Annaland zag Ajax-PSV vanaf ereplaats dankzij VriendenLoterij

SINT-ANNALAND - Bert Rauls uit Sint-Annaland zag zondag de voetbalwedstrijd Ajax-PSV in de Johan Cruijff ArenA van wel heel dichtbij. Hij won in de trekking van de VriendenLoterij een plaats op een speciale Fieldseat: een luxe stoel direct aan het veld.

Samen met zijn twee vrienden en zijn kleinzoon zag Bert hoe Ajax de wedstrijd met 3-1 van PSV won. "Dit is de mooiste prijs die ik tot nu toe gewonnen heb", zegt Bert Rauls uit Sint-Annaland. "Ik ben geboren in Amsterdam en had een seizoenskaart van Ajax. Ik was zelfs bij de eerste wedstrijd van Johan Cruijff. Sinds ik in Zeeland woon is de reistijd te lang. Het is fantastisch om deze wedstrijd vanaf de fieldseats te bekijken: zo dicht op het veld ben ik nog nooit geweest!"

VriendenLoterij-deelnemers hebben de mogelijkheid om voor een zelfgekozen organisatie (goed doel, club of vereniging) mee te spelen. Veel deelnemers kiezen ervoor om de jeugdopleiding van hun favoriete Eredivisieclub als begunstigde aan te wijzen. De jeugdopleiding van Ajax is een van de meest gesteunde jeugdopleidingen van de VriendenLoterij en ontving in 2019 een bijdrage van ruim 1,5 miljoen euro.
 

Meer uit Tholen

Jan Heshof (PvdA) nog enige linkse geluid in Thoolse raad: ‘Vreesde dat ook wij zouden verdwijnen’

THOLEN - Het linkse geluid blijft, tot opluchting van Jan Heshof, hoorbaar in de Thoolse raad. De lijsttrekker van de Partij van de Arbeid (PvdA) sleept één zetel binnen, maar ziet voormalig bondgenoot GroenLinks en ook de SP niet genoeg stemmen halen. "Ik vreesde even dat het linkse geluid helemaal zou verdwijnen."

5 uur geleden
Nooit eerder kreeg SGP Tholen zóveel stemmen: ‘Dit is een bijzonder resultaat’

THOLEN - Nog nooit stemden zoveel inwoners op de SGP als bij deze gemeenteraadsverkiezingen. Door dit resultaat maakt de christelijke partij opnieuw de dienst uit in Tholen en groeit het aantal zetels zelfs van zeven naar acht. Volgens lijsttrekker Peter Hoek laat dit zien dat hun stabiele koers wordt beloond. "Het is mooi om te zien dat het werk dat we doen wordt gewaardeerd."

8 uur geleden
Vreugde bij nieuwkomer FvD Tholen: ‘Ik ben onze kiezers ontzettend dankbaar’

THOLEN - Nieuwkomer Forum voor Democratie (FvD) is in de voorlopige uitslag de grote winnaar op Tholen. Met drie zetels schuift de partij door naar de tweede plek in de raad. Lijsttrekker Liesje van der Zande reageert verheugd: "Ik ben onze kiezers ontzettend dankbaar."

9 uur geleden
Zo stemde Tholen: SGP blijft grootste partij, nieuwkomer FvD pakt drie zetels

THOLEN - De voorlopige uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen is bekend. De SGP blijft opnieuw veruit de grootste partij op Tholen. De VVD en ABT leveren beide een zetel in, terwijl nieuwkomer Forum voor Democratie drie zetels pakt.

19 uur geleden
Liveblog | De stemmen zijn geteld, dit zijn de winnaars en verliezers

THOLEN - Woensdag mochten alle kiesgerechtigde Tholenaren stemmen voor de gemeenteraad. Sinds 21.00 zijn de stembussen gesloten. Het is nu wachten op de uitslag. Lees er alles over in onze liveblog.

1 dag geleden
Lage waterdruk in Sint Philipsland door lekkage, leiding weer opgevoerd

SINT PHILIPSLAND - Door een lekkage hebben inwoners van Sint Philipsland mogelijk last van een lage waterdruk. Brabant Water werkt momenteel aan een oplossing. De storing wordt naar verwachting in de loop van de middag opgelost.

1 dag geleden
Oesterdam staat weer op het routeschema van ZLM Tour 2026

THOLEN - De Oesterdam staat weer op de route van de ZLM Tour. Twee jaar geleden kwamen de wielrenners hier voor het laatst voorbij, maar in september keert Tholen terug op de routekaart tijdens de derde etappe, die start in Roosendaal en eindigt in Bergen op Zoom. De renners steken de Oesterdam daarbij maar liefst twee keer over.

1 dag geleden