Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bergwijn scoort maar verliest met Tottenham van Aston Villa

Bergwijn scoort maar verliest met Tottenham van Aston Villa

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen verloren. De Londenaren gingen in eigen stadion onderuit tegen Aston Villa: 1-2. Door het verlies is het onzeker of Tottenham komend seizoen Europees voetbal speelt.

Steven Bergwijn had voor het eerst sinds begin februari een basisplaats bij de Spurs en de oud-PSV'er onderscheidde zich al snel. Bergwijn profiteerde in de 8e minuut van een verdedigende fout bij Aston Villa. De aanvaller sprintte het strafschopgebied in en schoot de bal hard in de rechterbovenhoek. Het was voor Bergwijn zijn eerste doelpunt dit seizoen in de competitie.

Sergio Reguilon was er voor een groot deel verantwoordelijk voor dat Tottenham het duel verloor. De Spaanse verdediger maakte in de 20e minuut een opmerkelijk eigen doelpunt. Na een voorzet van Marvelous Nakamba trapte hij de bal van vrij grote afstand onbesuisd achter zijn eigen doelman Hugo Lloris.

El Ghazi

Reguilon blunderde in de 39e minuut opnieuw toen hij slecht stond te verdedigen en de bal daardoor via Bertrand Traoré voor de voeten van Ollie Watkins kwam: 1-2.

Tottenham wist die achterstand na rust niet meer weg te werken. Bergwijn werd in de 72e minuut gewisseld. Bij Aston Villa deed Anwar El Ghazi de gehele wedstrijd mee. Bergwijn en El Ghazi maken allebei deel uit van de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor het EK.

Everton

Everton won met 1-0 van Wolverhampton Wanderers dankzij een doelpunt van Richarlison. Tottenham en Everton hebben nu allebei 59 punten en staan zevende en achtste. De nummer zeven mag komend seizoen meedoen aan de voorronden van de nieuwe Conference League. Beide clubs kunnen ook nog als zesde eindigen, een positie die recht geeft op het hoofdtoernooi van de Europa League. Concurrent West Ham United speelt woensdag nog.

Arsenal pakte de laatste kans door in blessuretijd bij Crystal Palace te winnen: 1-3. De Braziliaan Gabriel Martinelli maakte in de 91e minuut de 1-2 en in de 95e minuut zorgde Nicolas Pépé nog voor de 1-3. Arsenal blijft negende met 58 punten en doet op de laatste speeldag nog mee voor een Europees ticket.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

5 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

11 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

14 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

15 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

16 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

16 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

19 uur geleden