Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bergwijn hoopt na hoofdrol op meer kansen bij Spurs

Bergwijn hoopt na hoofdrol op meer kansen bij Spurs

LONDEN (ANP) - Steven Bergwijn hoopt dat hij na zijn hoofdrol in de bekerwedstrijd tegen West Ham United (2-1) meer kansen krijgt bij Tottenham Hotspur. De oud-PSV'er had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in het bereiken van de halve finales in de League Cup. "Het was een tijdje geleden dat ik mocht starten. Ik had zo'n wedstrijd nodig en ik hoop dat ik zo kan doorgaan", zei Bergwijn.

De 24-jarige aanvaller krijgt in de Premier League sporadisch speeltijd van manager Antonio Conte, die begin november de ontslagen Nuno opvolgde. Bergwijn begon in augustus drie keer in de basis in de Premier League, maar mocht daarna alleen nog vier keer invallen "Ik heb lang niet gespeeld. Ik moet het soms doen met invalbeurten van 10 minuten", aldus Bergwijn. "Voor dit bekerduel zei de trainer dat de spelers die mochten starten een antwoord moesten geven. In het begin had ik het wat lastig, maar daarna ging het beter. Het is altijd fijn om dan te scoren en een assist te geven."

Bergwijn opende na bijna een half uur de score na een een-tweetje met Pierre-Emile Højbjerg. West Ham kwam snel weer langszij, maar 3 minuten later kon Lucas Moura na een actie van Bergwijn de 2-1 intikken. "Het is mijn kwaliteit om de één tegen één aan te gaan. De trainer zegt altijd: als je de kans hebt, dan moet je het doen. Ik zag de ruimte en ik deed het. Hopelijk krijg ik nu meer speelminuten", aldus de Oranje-international.

Conte haalde Bergwijn na een uur naar de kant. "Hij verdiende deze kans", zei de Italiaanse trainer. "Steven speelde goed, scoorde en gaf een assist. Ik denk wel dat hij de potentie heeft om het nog beter te doen."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

4 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

4 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

4 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

6 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

7 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

7 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

8 uur geleden