Bergkamp in Hall of Fame van Premier League
LONDEN (ANP) - Dennis Bergkamp is door de Premier League opgenomen in de Hall of Fame. De inmiddels 52 jaar oude Bergkamp had bij Arsenal een belangrijk aandeel in drie landstitels.
Bergkamp vergezelt Thierry Henry, Alan Shearer, Eric Cantona, Roy Keane en Frank Lampard in de Hall of Fame.
"Ik voel me vereerd. Het voelt bijzonder om deel uit te maken van een klein gezelschap spelers dat erkenning heeft gekregen in de sterkste competitie ter wereld", aldus Bergkamp. "Ik ben enorm trots als mensen zeggen dat ik een van de eerste buitenlandse spelers was die iets aan het Engelse voetbal heeft toegevoegd. Vanaf het moment dat ik in Engeland aankwam, heb ik de Engelse mentaliteit en passie voor voetbal omarmd."
Bergkamp kwam bij Arsenal in 315 duels tot 87 doelpunten en 94 assists.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
8 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
8 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
11 uur geleden