Bergkamp in Hall of Fame van Premier League
LONDEN (ANP) - Dennis Bergkamp is door de Premier League opgenomen in de Hall of Fame. De inmiddels 52 jaar oude Bergkamp had bij Arsenal een belangrijk aandeel in drie landstitels.
Bergkamp vergezelt Thierry Henry, Alan Shearer, Eric Cantona, Roy Keane en Frank Lampard in de Hall of Fame.
"Ik voel me vereerd. Het voelt bijzonder om deel uit te maken van een klein gezelschap spelers dat erkenning heeft gekregen in de sterkste competitie ter wereld", aldus Bergkamp. "Ik ben enorm trots als mensen zeggen dat ik een van de eerste buitenlandse spelers was die iets aan het Engelse voetbal heeft toegevoegd. Vanaf het moment dat ik in Engeland aankwam, heb ik de Engelse mentaliteit en passie voor voetbal omarmd."
Bergkamp kwam bij Arsenal in 315 duels tot 87 doelpunten en 94 assists.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De boekpresentatie van de Braziliaan Romário bij PSV gaat komend weekend niet door. De Braziliaanse oud-voetballer van de club kan niet komen door medische redenen, bevestigt PSV.
35 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
4 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
18 uur geleden