Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berghuis kan Advocaat niet verleiden tot een ereronde

Berghuis kan Advocaat niet verleiden tot een ereronde

ROTTERDAM (ANP) - Aanvoerder Steven Berghuis van Feyenoord probeerde zijn trainer Dick Advocaat vergeefs te verleiden tot het lopen van een ereronde na de zege op FC Utrecht (2-0) in de finale van de play-offs om Europees voetbal. "Het was toch zijn laatste wedstrijd bij ons", zei de international van Oranje. "Maar Dick wilde niet."

Berghuis zag ook dat Advocaat zijn emoties even niet de baas was. Het afscheid bij Feyenoord viel de 73-jarige Hagenaar zo zwaar dat er tranen over zijn wangen stroomden toen hij naar de spelerstunnel rende. Hij gaf Berghuis nog wel een zoen. En weg was hij.

Berghuis wilde zelf nog niet over een afscheid bij Feyenoord speculeren. "Dat gaat nu niet door mijn hoofd. Ik heb ook nog een jaar contract. Ik heb deze wedstrijd genoten van het publiek. We hebben ze nodig. De supporters zijn zo'n enorm wapen voor ons. Feyenoord is Feyenoord niet zonder supporters. Hopelijk is het stadion volgend seizoen weer vol. Dat zou al zo veel schelen."

"Het was dit seizoen niet goed genoeg", erkende Berghuis. "Vijfde worden in de Eredivisie is natuurlijk niet goed voor Feyenoord. Een volle Kuip zal ons volgend seizoen helpen", aldus de aanvaller, die niet helemaal ontevreden is over zijn prestaties dit seizoen. "Die rode kaart laatst van me was niet handig", doelde hij op zijn zware overtreding in de thuiswedstrijd tegen Vitesse. "Maar wat betreft doelpunten en assists ben ik in de dubbele cijfers geƫindigd. Het gaat echter niet om mij, maar om het team. En als team hebben we te weinig punten gehaald."

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

12 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

12 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

12 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

16 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

19 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

19 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

20 uur geleden