Berghuis kan Advocaat niet verleiden tot een ereronde
ROTTERDAM (ANP) - Aanvoerder Steven Berghuis van Feyenoord probeerde zijn trainer Dick Advocaat vergeefs te verleiden tot het lopen van een ereronde na de zege op FC Utrecht (2-0) in de finale van de play-offs om Europees voetbal. "Het was toch zijn laatste wedstrijd bij ons", zei de international van Oranje. "Maar Dick wilde niet."
Berghuis zag ook dat Advocaat zijn emoties even niet de baas was. Het afscheid bij Feyenoord viel de 73-jarige Hagenaar zo zwaar dat er tranen over zijn wangen stroomden toen hij naar de spelerstunnel rende. Hij gaf Berghuis nog wel een zoen. En weg was hij.
Berghuis wilde zelf nog niet over een afscheid bij Feyenoord speculeren. "Dat gaat nu niet door mijn hoofd. Ik heb ook nog een jaar contract. Ik heb deze wedstrijd genoten van het publiek. We hebben ze nodig. De supporters zijn zo'n enorm wapen voor ons. Feyenoord is Feyenoord niet zonder supporters. Hopelijk is het stadion volgend seizoen weer vol. Dat zou al zo veel schelen."
"Het was dit seizoen niet goed genoeg", erkende Berghuis. "Vijfde worden in de Eredivisie is natuurlijk niet goed voor Feyenoord. Een volle Kuip zal ons volgend seizoen helpen", aldus de aanvaller, die niet helemaal ontevreden is over zijn prestaties dit seizoen. "Die rode kaart laatst van me was niet handig", doelde hij op zijn zware overtreding in de thuiswedstrijd tegen Vitesse. "Maar wat betreft doelpunten en assists ben ik in de dubbele cijfers geƫindigd. Het gaat echter niet om mij, maar om het team. En als team hebben we te weinig punten gehaald."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd zal op een andere dag worden uitgespeeld.
11 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
15 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
17 minuten geledenVELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geƫindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.
18 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.
2 uur geleden