Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berghuis houdt deur open voor vertrek bij Feyenoord

Berghuis houdt deur open voor vertrek bij Feyenoord

ZWOLLE (ANP) - Zo lang de transfermarkt open is, moeten de supporters van Feyenoord rekening houden met een vertrek van Steven Berghuis. De aanvoerder herhaalde na de geslaagde seizoensstart bij PEC Zwolle (0-2) dat hij open staat voor een transfer. "De deur zit niet dicht", zei Berghuis bij FOX Sports. "Maar op dit moment speelt er niets. En dus hoef ik ook nergens over na te denken."

De 28-jarige aanvaller maakte in Zwolle beide doelpunten van Feyenoord. De eerste al in de 5e minuut met een schot van afstand, de tweede halverwege de tweede helft uit een strafschop. "Het begin was natuurlijk heerlijk. Mijn eerste schot op doel was gelijk raak. Dan start je lekker. We speelden in het begin ook gewoon goed. Maar daarna lieten we de wedstrijd uit onze handen glippen", aldus Berghuis. "We waren de bal steeds te snel kwijt. Zwolle kreeg daardoor meer vertrouwen. Maar na de 2-0 was het wel klaar."

Trainer Dick Advocaat weet dat hij Berghuis in de komende weken kwijt kan raken als er een club komt die voldoet aan de wensen van de Oranje-international. "Als er iets moois komt, gaat hij daarover nadenken. Die ruimte geven we hem. Achteraf is dat niet zo goed, want 'Stevie' is een geweldige speler", aldus Advocaat. Berghuis kan de fans van Feyenoord niets beloven. "De supporters weten heel goed hoe ik erin zit. Ik ben heel blij, met mijn rol, met het elftal, met de trainers. Er moet iets moois komen wil ik daarover gaan nadenken."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

3 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

4 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

4 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

4 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

6 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

8 uur geleden