
Berghuis houdt deur open voor vertrek bij Feyenoord
ZWOLLE (ANP) - Zo lang de transfermarkt open is, moeten de supporters van Feyenoord rekening houden met een vertrek van Steven Berghuis. De aanvoerder herhaalde na de geslaagde seizoensstart bij PEC Zwolle (0-2) dat hij open staat voor een transfer. "De deur zit niet dicht", zei Berghuis bij FOX Sports. "Maar op dit moment speelt er niets. En dus hoef ik ook nergens over na te denken."
De 28-jarige aanvaller maakte in Zwolle beide doelpunten van Feyenoord. De eerste al in de 5e minuut met een schot van afstand, de tweede halverwege de tweede helft uit een strafschop. "Het begin was natuurlijk heerlijk. Mijn eerste schot op doel was gelijk raak. Dan start je lekker. We speelden in het begin ook gewoon goed. Maar daarna lieten we de wedstrijd uit onze handen glippen", aldus Berghuis. "We waren de bal steeds te snel kwijt. Zwolle kreeg daardoor meer vertrouwen. Maar na de 2-0 was het wel klaar."
Trainer Dick Advocaat weet dat hij Berghuis in de komende weken kwijt kan raken als er een club komt die voldoet aan de wensen van de Oranje-international. "Als er iets moois komt, gaat hij daarover nadenken. Die ruimte geven we hem. Achteraf is dat niet zo goed, want 'Stevie' is een geweldige speler", aldus Advocaat. Berghuis kan de fans van Feyenoord niets beloven. "De supporters weten heel goed hoe ik erin zit. Ik ben heel blij, met mijn rol, met het elftal, met de trainers. Er moet iets moois komen wil ik daarover gaan nadenken."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.
2 uur geledenGENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.
10 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.
16 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.
18 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.
20 uur geleden