Berghuis houdt deur open voor vertrek bij Feyenoord
ZWOLLE (ANP) - Zo lang de transfermarkt open is, moeten de supporters van Feyenoord rekening houden met een vertrek van Steven Berghuis. De aanvoerder herhaalde na de geslaagde seizoensstart bij PEC Zwolle (0-2) dat hij open staat voor een transfer. "De deur zit niet dicht", zei Berghuis bij FOX Sports. "Maar op dit moment speelt er niets. En dus hoef ik ook nergens over na te denken."
De 28-jarige aanvaller maakte in Zwolle beide doelpunten van Feyenoord. De eerste al in de 5e minuut met een schot van afstand, de tweede halverwege de tweede helft uit een strafschop. "Het begin was natuurlijk heerlijk. Mijn eerste schot op doel was gelijk raak. Dan start je lekker. We speelden in het begin ook gewoon goed. Maar daarna lieten we de wedstrijd uit onze handen glippen", aldus Berghuis. "We waren de bal steeds te snel kwijt. Zwolle kreeg daardoor meer vertrouwen. Maar na de 2-0 was het wel klaar."
Trainer Dick Advocaat weet dat hij Berghuis in de komende weken kwijt kan raken als er een club komt die voldoet aan de wensen van de Oranje-international. "Als er iets moois komt, gaat hij daarover nadenken. Die ruimte geven we hem. Achteraf is dat niet zo goed, want 'Stevie' is een geweldige speler", aldus Advocaat. Berghuis kan de fans van Feyenoord niets beloven. "De supporters weten heel goed hoe ik erin zit. Ik ben heel blij, met mijn rol, met het elftal, met de trainers. Er moet iets moois komen wil ik daarover gaan nadenken."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
7 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
9 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
17 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
17 uur geleden