Bennett in tranen na eerste zege in Tour
SAINT-MARTIN-DE-RÉ (ANP) - De tranen biggelden over de achter een mondkapje verstopte wangen van Sam Bennett. De Ierse sprinter van Deceuninck - Quick-Step had dinsdag de tiende etappe van de Tour de France gewonnen en was overmand door emoties. "Sorry, ik kan alleen maar huilen", stamelde Bennett, die eerder al succesvol was geweest in de Giro en de Vuelta maar in de Tour nog nooit een rit had gewonnen.
De groene trui droeg hij al wel in deze Tour en na de zege op Île de Ré nam Bennett ook weer de leiding in het puntenklassement over van Peter Sagan. Maar het was toch vooral de ritzege die hem emotioneerde. "Het moet nog even landen. Ik dacht dat het weer niet gelukt was, dat ik te lang gewacht had en Caleb Ewan me voor was gebleven."
Zich realiserend dat zijn erelijst echt was uitgebreid met een Touretappe bleven de tranen stromen. "Ik wil gewoon iedereen bedanken die me hierbij geholpen heeft en die me deze kans heeft geboden. Het heeft even geduurd. Je gaat denken: het gebeurt niet. Ik kan alleen maar huilen."
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
8 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
12 uur geleden