Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benefietconcert Roots tot nader order uitgesteld

Benefietconcert Roots tot nader order uitgesteld

THOLEN - De geplande saxofoon en improvisatie workshops van zaterdag 25 mei in Tholen gaan niet door, evenals het benefietconcert in de avond. Samen met de drie muzikale hoofdgasten wordt gekeken of dit op een later tijdstip opnieuw kan worden geprogrammeerd.

Mede door de zeer slechte resultaten tijdens de voorverkoop heeft de organisatie besloten niet het risico van een financieel debacle te willen lopen. Een belangrijk deel van het concert was geld ophalen voor een goed doel en niet om er geld op toe te moeten leggen. Het concert was groots opgezet, voor een breed publiek en met een feestelijke karakter. 

De organisatie gist naar dé reden waarom het concert in aanloop naar zaterdag onvoldoende belangstelling heeft mogen ontvangen. Het is eerder een samenloop van allerlei factoren. Samen met Ties Mellema, Maurits en Martin Fondse wordt gezocht naar een ander tijdstip en wordt daarbij de ruimte gecreëerd om het concept verder te versterken en misschien nog breder op te zetten.

Ook de belangstelling voor de workshops saxofoon en improvisatie was minimaal. Er is nog geen concrete nieuwe datum gepland, eerst moet alles rondom 25 mei worden afgewikkeld. Sponsoren worden gevraagd of het mogelijk is om hun toezeggingen op een later tijdstip te mogen verzilveren.

Wie een kaartje online heeft gekocht en afgerekend, krijgt het geld binnenkort automatisch teruggestort. Wie een toegangsbewijs heeft gekocht bij een van de voorverkoopadressen kan daar het geld terugontvangen tegen vertoning van het toegangskaartje.

Meer uit Tholen

Taptoe met vier showkorpsen zetten grootse optreden neer op het Terreplein [FOTOALBUM]

THOLEN - Tien jaar na de laatste taptoe keerde de muzikale uitvoering afgelopen zaterdag terug naar Tholen. Dat gebeurde in het jaar waarin Tholen-stad 660 jaar stadsrechten viert. Bezoekers konden genieten van een show met muziek en optredens.

7 uur geleden
Startsein voor bouw multifunctionele accommodatie in Poortvliet

POORTVLIET - De bouw van de nieuwe multifunctionele accommodatie in Poortvliet is donderdag 2 juli feestelijk van start gegaan. Kinderen van de peuteropvang, OBS Nova en de Jenaplanschool gaven samen met wethouder Peter Hoek en Aannemingsbedrijf Fraanje het symbolische startsein door kleurrijke handafdrukken op de eerste heipalen te zetten.

11 uur geleden
Gevonden lichaam in sloot Scherpenisse is van vermiste jongen (19) uit Halsteren

HALSTEREN/SCHERPENISSE - Het lichaam dat zondagmiddag levenloos werd aangetroffen onder een scooter in een sloot bij Scherpenisse, is van een vermiste jongeman uit Halsteren. Hij was al sinds zaterdagavond vermist, zo meldt een woordvoerder van de politie.

15 uur geleden
19-jarige man overleden aangetroffen aan Langeweg in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.

1 dag geleden
Rien Koopman floot op topniveau én runde tegelijk HEMI: ‘Het sprak me aan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Verkoeling zoeken bij de Oesterdam’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Vijf weken omrijden: Slaakbrug bij Sint Philipsland dicht voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.

2 dagen geleden