Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benefietconcert Roots tot nader order uitgesteld

Benefietconcert Roots tot nader order uitgesteld

THOLEN - De geplande saxofoon en improvisatie workshops van zaterdag 25 mei in Tholen gaan niet door, evenals het benefietconcert in de avond. Samen met de drie muzikale hoofdgasten wordt gekeken of dit op een later tijdstip opnieuw kan worden geprogrammeerd.

Mede door de zeer slechte resultaten tijdens de voorverkoop heeft de organisatie besloten niet het risico van een financieel debacle te willen lopen. Een belangrijk deel van het concert was geld ophalen voor een goed doel en niet om er geld op toe te moeten leggen. Het concert was groots opgezet, voor een breed publiek en met een feestelijke karakter. 

De organisatie gist naar dé reden waarom het concert in aanloop naar zaterdag onvoldoende belangstelling heeft mogen ontvangen. Het is eerder een samenloop van allerlei factoren. Samen met Ties Mellema, Maurits en Martin Fondse wordt gezocht naar een ander tijdstip en wordt daarbij de ruimte gecreëerd om het concept verder te versterken en misschien nog breder op te zetten.

Ook de belangstelling voor de workshops saxofoon en improvisatie was minimaal. Er is nog geen concrete nieuwe datum gepland, eerst moet alles rondom 25 mei worden afgewikkeld. Sponsoren worden gevraagd of het mogelijk is om hun toezeggingen op een later tijdstip te mogen verzilveren.

Wie een kaartje online heeft gekocht en afgerekend, krijgt het geld binnenkort automatisch teruggestort. Wie een toegangsbewijs heeft gekocht bij een van de voorverkoopadressen kan daar het geld terugontvangen tegen vertoning van het toegangskaartje.

Meer uit Tholen

FvD over mogelijk cameratoezicht op de Oude Werf: ‘Een aanslag op de privacy’

THOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.

44 minuten geleden
Waterschap onderzoekt intrek van vis naar Zeeuwse binnenwateren

THOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.

21 uur geleden
Woningen zonder water na gesprongen waterleiding aan Wilhelminastraat

SINT PHILIPSLAND- Aan de Wilhelminastraat is zaterdagavond een waterleiding gesprongen. Een onbekend aantal woningen kwam zonder water te zitten. Twee onderdelen van de leiding moesten vervangen worden om het probleem te verhelpen. Het is niet duidelijk waardoor de waterleiding geknapt is.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het gouden uur bij Scherpenisse’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Het Roosevelt Debat over vrijheid van godsdienst met prominente sprekers

OUD-VOSSEMEER - Op 21 mei organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer opnieuw het inmiddels bekende Roosevelt Debat. Dit jaar staat het debat in het teken van een actueel en maatschappelijk urgent thema: vrijheid van godsdienst.

1 dag geleden
Politie registreert opnieuw bijna 13.000 geweldsincidenten tegen agenten

NEDERLAND - Politiemedewerkers kregen in 2025 in totaal 12.896 keer te maken met agressie en geweld tijdens hun werkzaamheden. Dat blijkt uit de nieuwste cijfers over geweld tegen politieambtenaren (GTPA). Het aantal incidenten ligt daarmee iets hoger dan in 2024, toen het om 12.543 gevallen ging.

1 dag geleden
Veiling Sint-Annaland gaat voor het eerst zijn aardappelen digitaal veilen

SINT-ANNALAND - Veiling Sint-Annaland zet een stap richting de toekomst en gaat digitaal veilen. Deze keuze past bij de veranderingen in de markt en het lagere aantal kopers dat nog op locatie aanwezig is. Met deze stap blijft de veiling doen waar zij voor staat: het organiseren en verbeteren van de afzet en de prijs van de aardappelen van haar leden.

2 dagen geleden