Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

‘Ben zelfs verliefd geworden op deze kant van het water’

‘Ben zelfs verliefd geworden op deze kant van het water’

VLISSINGEN - Helge Prinsen portretteert in de rubriek ‘Ik ben Vlissingen’ elke week een van haar stadsgenoten. Met haar korte portretten wil ze bekende en minder bekende Vlissingers in de schijnwerpers zetten en zo een mooi beeld van de stad schetsen waar zij is geboren en getogen.

Liselot van der Baan-Smulders (30). Getrouwd. Geboren in Sint Jansteen. Is -net zoals haar man Bart- dierenarts bij dierenkliniek De Ark. Woont sinds vier jaar in Oost-Souburg.

“Na m’n studie in 2015 wilde ik weer heel graag terug naar Zeeuws-Vlaanderen. Maar een baan vinden was moeilijk toen. Nu is er juist een tekort. Bij De Ark kon ik werk krijgen.”

“Het lijkt een andere provincie, maar het voelde meteen als thuis. Ben zelfs verliefd geworden op deze kant van het water. De mensen zijn veel hartelijker dan ik van tevoren dacht.”

“We hebben meteen een borrel gegeven voor de hele straat. Zo hebben we ze in één keer leren kennen. Van de bakker in de Kanaalstraat kregen we zelfs gebak mee dat over was.”

“Onze praktijk heeft een groot team. Ieder zijn eigen specialisatie. Zoals in de grote stad. Uniek in Zeeland. Daarom kunnen we veel aanbieden. Trek je alles naar een hoger plan.”

“Ikzelf heb me gespecialiseerd in kippen. Hele leuke dieren. Slim. Gezellig. Met een eigen karakter. Ik hou verder van laagdrempeligheid. Veel kletsen. En niet al te moeilijk doen.”

“Ben erg dankbaar voor alle vrijwilligers van de stichting Dierenwelzijn Walcheren, Scheldekat en de Dierenambulance. Die staan 24/7 klaar. Een huisdier maakt een mens gelukkig.”

BIJDRAGE HELGE PRINSEN

Meer uit Vlissingen

Caravan volledig uitgebrand op Commandoweg in Vlissingen

VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.

4 maanden geleden
Samenwerken aan De Machinewerf; 150 nieuwe woningen in Scheldekwartier

VLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector. 

4 maanden geleden
Politie waarschuwt voor oplichters die zich voordoen als agent en bankmedewerker

VLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.

4 maanden geleden
Automobilist rijdt door na botsing met fietser in Oost-Souburg; politie vraagt burgers om meer informatie

OOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.

4 maanden geleden
Voetganger aangereden op kruising President Rooseveltlaan

VLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.

4 maanden geleden
Inloophuis de Ontmoeting vrijdagmiddag open

OOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.

4 maanden geleden
Man met vuurwapen en drugs op zak aangehouden na twee mislukte vluchtpogingen

VLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.

4 maanden geleden