Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ben de Rooy levert als eerste Zeeuwse Zorgheldenauto's

Ben de Rooy levert als eerste Zeeuwse Zorgheldenauto's

SINT PHILIPSLAND - Autobedrijf Ben de Rooy is het eerste bedrijf in Zeeland dat Zorgheldenauto's beschikbaar stelt aan zorgmedewerkers die normaliter aangewezen zijn op een (ingeperkte) openbaar vervoer. Dankzij de drie auto's kunnen zij soepel naar het werk om zo de strijd tegen corona aan te gaan.

De zorgheldenauto wordt drie maanden door autobedrijven gratis beschikbaar gesteld voor mensen uit de zorg. Dit omdat het openbaar vervoer deels plat licht. Ben de Rooy werkt ook mee aan dit supermooie initiatief: "Voor onze uitleenauto's hebben wij nu geen klanten dus is dit een goede manier om ervoor te zorgen dat deze mensen toch naar het werk kunnen." Het bedrijf heeft drie auto's beschikbaar gesteld en die zijn vrijwel direct opgehaald. De auto is voorzien van een sticker met de tekst: In deze auto rijdt een #zorgheld. 

Meer uit Tholen

Wandelvrienden strijken neer op Tholen: ‘We maken er elk jaar een uitje van’

OUD-VOSSEMEER - Ondanks het feit dat wandelen in de vriendengroep van Robin en Denise de verbindende factor is, willen ze zich geen getraind wandelaar noemen. De vriendengroep van elf personen kent elkaar van een wandelvakantie en trekt nog steeds elk jaar samen de wandelschoenen aan. Vandaag kiezen zes van de elf voor de afstand van 15 kilometer. "Vandaag is naast een training ook gelijk een soort vergadering om de laatste zaken voor onze vakantie af te stemmen", zo vertelt Denise. Dit jaar gaat de reis naar de Ardennen.

1 uur geleden
Oud-Vossemeers’ muziekvereniging krijgt subsidie om eenzaamheid tegen te gaan

OUD-VOSSEMEER/THOLEN - De Oud-Vossemeers' Muziekvereniging krijgt geld van de Provincie Zeeland voor het project 'Samen tegen eenzaamheid'. Met dit initiatief wil de vereniging vooral senioren en alleenstaanden helpen om weer met plezier in het leven te staan. Ook Stichting Westerlicht ontvangt een bijdrage. De stichting met een locatie in onder andere Tholen gebruikt het geld om meer bekendheid te krijgen en beter te laten zien wat zij doet.

5 uur geleden
Telderman en Heidema geven bijzonder instrumentaal concert in het Oude Stadhuis

THOLEN - Aanstaande zaterdag 18 juli om 15.30 uur brengen Monique Heidema (violoncello) en André Telderman (vleugel) in het Oude Stadhuis van Tholen een sfeervol programma met de titel 'Lied zonder woorden'.

9 uur geleden
Bowling De Thoolse Brug sluit na elf jaar de deuren: ‘Het licht gaat uit’

THOLEN - Bowling De Thoolse Brug is sinds deze week gesloten. Via de website en Facebookpagina is bekendgemaakt dat de bowlinglocatie na ruim 11 jaar de deuren gesloten houdt. Eigenaren Patrick en Marjola Boeters namen de locatie begin 2025 over van Freddie Schijf, die toen met pensioen ging.

1 dag geleden
Oude laptop over? In Scherpenisse krijgen laptops een tweede leven voor studenten

SCHERPENISSE - Sinds kort is het landelijke vrijwilligersinitiatief Laptop Revive actief in Scherpenisse. Vrijwilligers halen oude laptops op, voorzien ze van Linux Mint en geven ze aan onder meer studenten die geen eigen laptop hebben.

1 dag geleden
Laatste kilometers voor Nijmeegse Vierdaagse: ‘Hiervoor rijden we graag naar Tholen’

OUD-VOSSEMEER - Steevast is de Zevendorpentocht voor veel deelnemers aan de langste afstanden de laatste 'trainingsronde' voor de Nijmeegse Vierdaagse. Zo ook voor Marc en zijn veertien medewandelaars van Wandelvereniging Oostendam uit Ridderkerk. "Vanwege de verwachte temperaturen hebben we besloten om vandaag voor de 35 kilometer te gaan in plaats van de 40", zo vertelt Marc bij het eerste rustpunt op de route.

1 dag geleden
Brand in tuin van woning Sint Philipsland, brandweer weet erger te voorkomen

SINT PHILIPSLAND - Bij een woning aan de Oostdijk in Sint Philipsland is woensdagmiddag brand uitgebroken in de tuin. Het is nog niet duidelijk hoe de brand is ontstaan.

2 dagen geleden