Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ben de Rooy levert als eerste Zeeuwse Zorgheldenauto's

Ben de Rooy levert als eerste Zeeuwse Zorgheldenauto's

SINT PHILIPSLAND - Autobedrijf Ben de Rooy is het eerste bedrijf in Zeeland dat Zorgheldenauto's beschikbaar stelt aan zorgmedewerkers die normaliter aangewezen zijn op een (ingeperkte) openbaar vervoer. Dankzij de drie auto's kunnen zij soepel naar het werk om zo de strijd tegen corona aan te gaan.

De zorgheldenauto wordt drie maanden door autobedrijven gratis beschikbaar gesteld voor mensen uit de zorg. Dit omdat het openbaar vervoer deels plat licht. Ben de Rooy werkt ook mee aan dit supermooie initiatief: "Voor onze uitleenauto's hebben wij nu geen klanten dus is dit een goede manier om ervoor te zorgen dat deze mensen toch naar het werk kunnen." Het bedrijf heeft drie auto's beschikbaar gesteld en die zijn vrijwel direct opgehaald. De auto is voorzien van een sticker met de tekst: In deze auto rijdt een #zorgheld. 

Meer uit Tholen

Winterweer zorgt landelijk voor drukte, maar Bravis blijft voorlopig rustig

THOLEN/WEST-BRABANT - Ondanks de winterse omstandigheden en de waarschuwingen voor gladheid blijft de drukte op de spoedeisende hulp van het Bravis ziekenhuis vooralsnog beperkt. Dat laat woordvoerder Jan Willem van Bodegom maandag weten: "Het valt tot nu toe allemaal mee."

2 uur geleden
Wandelende start van het jaar met de Vosmeerse snerttocht: ‘We lopen hier graag’ [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - Regen, wind, hagel en natte sneeuw; voor de deelnemers aan de snerttocht, georganiseerd door Wandel Sport Club Vosmeer, was het geen belemmering voor een sportieve start van het jaar. Althans, sportief? "Met alle proviand onderweg is deze tocht niet goed voor je net begonnen dieet", zo vertelt Peter, één van de ruim 65 deelnemers. Even was de organisatie bang dat het niet door kon gaan vanwege de winterse omstandigheden.

2 uur geleden
Rijkswaterstaat waarschuwt voor drukke en gladde ochtendspits

ZEELAND - Weggebruikers die maandagochtend de weg op gaan, moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met een extra drukke ochtendspits. Dit komt mede door het einde van de kerstvakantie en de winterse omstandigheden. Weggebruikers moeten oppassen voor gladheid en worden geadviseerd om voor vertrek de weer- en verkeersinformatie te raadplegen.

20 uur geleden
Stadlander bouwt 13 nieuwe huurwoningen in Stavenisse

STAVENISSE - In de nieuwe, groene wijk bij de Poststraat in Stavenisse, op voormalig agrarische grond, bouwt Stadlander 13 nieuwe eengezinswoningen. De woningen die op deze plek komen, zijn bij uitstek een voorbeeld van duurzaam bouwen én wonen. Hout en andere biobased materialen zijn de belangrijkste bouwstenen. Stadlander en bouwpartner Tala slaan de handen ineen voor dit vernieuwende concept.

1 dag geleden
Zeeland noteert minder dan één procent van alle auto-inbraken in Nederland

THOLEN - Uit onderzoek blijkt dat Zeeland weinig auto-inbraken heeft. In de eerste tien maanden van dit jaar werden er slechts 286 inbraken geregistreerd. Dat is minder dan één procent van de 34.250 landelijke meldingen. Op Tholen bleef het aantal incidenten beperkt tot zeven.

2 dagen geleden
KNMI schaalt op naar code oranje: Gladheid door sneeuw en bevriezing

WEST-BRABANT- Het KNMI heeft opgeschaald van code geel naar code oranje vanwege gladheid door sneeuw en bevriezing. In West-Brabant kan er vanochtend plaatselijk 5 tot 10 centimeter sneeuw vallen. Het verkeer moet rekening houden met gladheid door winterse buien en bevriezing van natte wegen. De winterse omstandigheden met sneeuw en gladheid houden het hele weekend aan.

2 dagen geleden
Code geel vanwege sneeuw en bevriezing

Nederland kleurt vrijdag wit. Het KNMI heeft vanwege de sneeuw code geel afgekondigd voor heel het land.

2 dagen geleden