Ben de Rooy levert als eerste Zeeuwse Zorgheldenauto's
SINT PHILIPSLAND - Autobedrijf Ben de Rooy is het eerste bedrijf in Zeeland dat Zorgheldenauto's beschikbaar stelt aan zorgmedewerkers die normaliter aangewezen zijn op een (ingeperkte) openbaar vervoer. Dankzij de drie auto's kunnen zij soepel naar het werk om zo de strijd tegen corona aan te gaan.
De zorgheldenauto wordt drie maanden door autobedrijven gratis beschikbaar gesteld voor mensen uit de zorg. Dit omdat het openbaar vervoer deels plat licht. Ben de Rooy werkt ook mee aan dit supermooie initiatief: "Voor onze uitleenauto's hebben wij nu geen klanten dus is dit een goede manier om ervoor te zorgen dat deze mensen toch naar het werk kunnen." Het bedrijf heeft drie auto's beschikbaar gesteld en die zijn vrijwel direct opgehaald. De auto is voorzien van een sticker met de tekst: In deze auto rijdt een #zorgheld.
Meer uit Tholen
Een paginagrote advertentie in de krant deze week laat weinig aan duidelijkheid te wensen over: "Papieren reclamefolders gebruiken tot 5x minder CO2 dan digitale folders." Een boodschap die voor sommigen wellicht verrassend klinkt, maar die gebaseerd is op onderzoek van het gerenommeerde Duitse Öko-Institut.
49 minuten geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.
17 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.
19 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.
22 uur geledenTHOLEN - Tholense Boys start een onderzoek naar een incident langs de zijlijn waarbij supporters van de club en een speler van WHS betrokken waren. De speler van WHS zou zaterdagmiddag tijdens de streekderby racistisch zijn bejegend. De scheidsrechter besloot na overleg met beide trainers en aanvoerders de wedstrijd definitief te staken.
1 dag geledenTHOLEN - Hoe goed is de gemeente Tholen voorbereid op rampen en grootschalige incidenten? Kees Knulst (SGP) heeft hierover schriftelijke vragen ingediend bij het college. Hij wil onder meer inzicht in de gemeentelijke crisisorganisatie en de bescherming van kwetsbare groepen.
1 dag geledenTHOLEN - Een moment waar veel mensen op hebben gewacht, de reünie van Winter Vol Liefde, was donderdag te zien op televisie. En zoals de oplettende kijker misschien weet, deed er dit seizoen een Thoolse kandidaat mee. Thea was de laatste vrouw die langs ging bij Hans, een 73-jarige man woonachtig in Noorwegen. Door de klik die tussen hen ontstond, was er lange tijd goede hoop op een liefdesmatch. Maar de grote vraag was of, een jaar na de opnames van het programma, de gevoelens zich hadden ontwikkeld tot liefde.
1 dag geleden