Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ben de Rooy levert als eerste Zeeuwse Zorgheldenauto's

Ben de Rooy levert als eerste Zeeuwse Zorgheldenauto's

SINT PHILIPSLAND - Autobedrijf Ben de Rooy is het eerste bedrijf in Zeeland dat Zorgheldenauto's beschikbaar stelt aan zorgmedewerkers die normaliter aangewezen zijn op een (ingeperkte) openbaar vervoer. Dankzij de drie auto's kunnen zij soepel naar het werk om zo de strijd tegen corona aan te gaan.

De zorgheldenauto wordt drie maanden door autobedrijven gratis beschikbaar gesteld voor mensen uit de zorg. Dit omdat het openbaar vervoer deels plat licht. Ben de Rooy werkt ook mee aan dit supermooie initiatief: "Voor onze uitleenauto's hebben wij nu geen klanten dus is dit een goede manier om ervoor te zorgen dat deze mensen toch naar het werk kunnen." Het bedrijf heeft drie auto's beschikbaar gesteld en die zijn vrijwel direct opgehaald. De auto is voorzien van een sticker met de tekst: In deze auto rijdt een #zorgheld. 

Meer uit Tholen

Ambulancepost Poortvliet krijgt driemaal daags een extra ambulance

POORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.

17 uur geleden
Vrijwilligers gaan weer zwerfafval ruimen langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Honderden vrijwilligers gaan op zaterdag 14 maart weer de handen uit de mouwen steken om zwerfafval op te ruimen langs de dijken en strandjes van de Ooster- en Westerschelde. In de gemeente Tholen is er die dag een actie langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk. Vrijwilligers kunnen zich aanmelden om mee te helpen.

19 uur geleden
Twee personenauto’s met elkaar in botsing op de Nieuwe Postweg

THOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.

22 uur geleden
Krapte op de arbeidsmarkt houdt aan, werkgevers leiden vaker zelf personeel op

ZEELAND - Gemiddeld is 45 procent van de vacatures moeilijk vervulbaar, blijkt uit een recent onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. Volgens werkgevers komt dit vooral doordat sollicitanten niet altijd beschikken over de juiste vaardigheden, kennis of werkervaring. Ruim de helft van de werkgevers (52 procent) neemt daarom vaker mensen aan die nog opgeleid moeten worden.

23 uur geleden
Onderzoek naar Thoolse senioren: ‘Fit, tevreden én soms een beetje eenzaam’

THOLEN - Veel ouderen op Tholen zijn actief bezig met hun gezondheid, maar er is nog ruimte voor verbetering. Dat blijkt uit onderzoek van de gemeente Tholen in samenwerking met SportZeeland, waaraan ruim 600 senioren deelnamen.

1 dag geleden
Beperkte toegankelijkheid bij stembureau Poortvliet vraagt om extra aandacht

THOLEN - Het enige stembureau in de gemeente waar de toegankelijkheid extra aandacht verdient, is in 't Ouwe Raed'uus in Poortvliet. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Aron Beurkens (SGP) in aanloop naar de verkiezingen op 18 maart. Andere stembureaus zijn wel goed toegankelijk.

1 dag geleden
Carbid Stichting Tholen reikt cheques uit aan De Zonnebloem en Tholen Sterk

THOLEN - Op 2 maart heeft Carbid Stichting Tholen twee cheques uitgereikt aan De Zonnebloem en Tholen Sterk. Met de donaties ondersteunt de stichting opnieuw twee lokale initiatieven met een sociaal-maatschappelijk karakter.

2 dagen geleden