Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische voetballers besmet met coronavirus na interlands

Belgische voetballers besmet met coronavirus na interlands

WOLFSBURG (ANP) - Na Kevin De Bruyne hebben ook Thorgan Hazard en Koen Casteels positief getest op het coronavirus. De drie Belgische voetballers waren onlangs op pad met de nationale ploeg. De Bruyne testte eind vorige week positief, maandag kwamen daar Hazard en Casteels bij.

Hazard, de broer van Real Madrid-speler Eden Hazard, mist woensdag het duel van zijn Duitse club Borussia Dortmund met Sporting Portugal in de Champions League. Die ploegen strijden in groep C om de tweede plaats achter Ajax, dat met 12 punten uit vier duels al zeker is van een plek in de knock-outfase.

Casteels ontbreekt dinsdag bij VfL Wolfsburg in de uitwedstrijd tegen Sevilla. De 29-jarige doelman stond vorige week onder de lat in de nationale ploeg in de afsluitende WK-kwalificatiewedstrijd tegen Wales (1-1). Casteels verving toen de afwezige Thibaut Courtois.

De 'Rode Duivels' plaatsten zich als groepswinnaar voor het WK van volgend jaar in Qatar. Het coronavirus lijkt echter wel te hebben rondgewaard binnen de Belgische selectie. Vrijdag bracht Manchester City al naar buiten dat De Bruyne positief heeft getest. Hazard en Casteels gingen maandag in quarantaine.

Bij Wolfsburg raakte spits Wout Weghorst vorige maand al besmet met het coronavirus. De international van Oranje miste daardoor een aantal duels van zijn Duitse club.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

8 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

8 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

9 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

9 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

10 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

11 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

12 uur geleden