Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische voetballers besmet met coronavirus na interlands

Belgische voetballers besmet met coronavirus na interlands

WOLFSBURG (ANP) - Na Kevin De Bruyne hebben ook Thorgan Hazard en Koen Casteels positief getest op het coronavirus. De drie Belgische voetballers waren onlangs op pad met de nationale ploeg. De Bruyne testte eind vorige week positief, maandag kwamen daar Hazard en Casteels bij.

Hazard, de broer van Real Madrid-speler Eden Hazard, mist woensdag het duel van zijn Duitse club Borussia Dortmund met Sporting Portugal in de Champions League. Die ploegen strijden in groep C om de tweede plaats achter Ajax, dat met 12 punten uit vier duels al zeker is van een plek in de knock-outfase.

Casteels ontbreekt dinsdag bij VfL Wolfsburg in de uitwedstrijd tegen Sevilla. De 29-jarige doelman stond vorige week onder de lat in de nationale ploeg in de afsluitende WK-kwalificatiewedstrijd tegen Wales (1-1). Casteels verving toen de afwezige Thibaut Courtois.

De 'Rode Duivels' plaatsten zich als groepswinnaar voor het WK van volgend jaar in Qatar. Het coronavirus lijkt echter wel te hebben rondgewaard binnen de Belgische selectie. Vrijdag bracht Manchester City al naar buiten dat De Bruyne positief heeft getest. Hazard en Casteels gingen maandag in quarantaine.

Bij Wolfsburg raakte spits Wout Weghorst vorige maand al besmet met het coronavirus. De international van Oranje miste daardoor een aantal duels van zijn Duitse club.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht neemt afscheid van Finnsson, Van de Haar en Jenner

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.

10 minuten geleden
Feyenoord accepteert schorsing van één duel voor Borges

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

2 uur geleden
Doelman Paes tekent contract tot medio 2029 bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.

2 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

6 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

6 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

9 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

19 uur geleden