Belgische voetballers besmet met coronavirus na interlands
WOLFSBURG (ANP) - Na Kevin De Bruyne hebben ook Thorgan Hazard en Koen Casteels positief getest op het coronavirus. De drie Belgische voetballers waren onlangs op pad met de nationale ploeg. De Bruyne testte eind vorige week positief, maandag kwamen daar Hazard en Casteels bij.
Hazard, de broer van Real Madrid-speler Eden Hazard, mist woensdag het duel van zijn Duitse club Borussia Dortmund met Sporting Portugal in de Champions League. Die ploegen strijden in groep C om de tweede plaats achter Ajax, dat met 12 punten uit vier duels al zeker is van een plek in de knock-outfase.
Casteels ontbreekt dinsdag bij VfL Wolfsburg in de uitwedstrijd tegen Sevilla. De 29-jarige doelman stond vorige week onder de lat in de nationale ploeg in de afsluitende WK-kwalificatiewedstrijd tegen Wales (1-1). Casteels verving toen de afwezige Thibaut Courtois.
De 'Rode Duivels' plaatsten zich als groepswinnaar voor het WK van volgend jaar in Qatar. Het coronavirus lijkt echter wel te hebben rondgewaard binnen de Belgische selectie. Vrijdag bracht Manchester City al naar buiten dat De Bruyne positief heeft getest. Hazard en Casteels gingen maandag in quarantaine.
Bij Wolfsburg raakte spits Wout Weghorst vorige maand al besmet met het coronavirus. De international van Oranje miste daardoor een aantal duels van zijn Duitse club.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
5 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
8 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
9 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
9 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
12 uur geleden