Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische bondscoach neemt geblesseerde Witsel mee naar EK

Belgische bondscoach neemt geblesseerde Witsel mee naar EK

TUBEKE (ANP) - Axel Witsel maakt deel uit van de definitieve selectie van België voor het Europees kampioenschap, dat over een kleine maand begint. De middenvelder van Borussia Dortmund liet zich in januari aan een achillespees opereren. Hij hervatte afgelopen week de training.

"We verwachten niets van Axel", lichtte bondscoach Roberto Martínez zijn EK-selectie toe. '"Dit is een beloning voor zijn werk voor de nationale ploeg. De echte beslissing zal op 11 juni genomen worden. Dan kijken we of hij fit is."

Een opvallende afwezige in de Belgische selectie is Koen Casteels. De doelman van VfL Wolfsburg is afgevallen omdat hem een operatie wacht. "Het is geen beslissing op basis van talent. Hij zal na het seizoen bij zijn club onder het mes gaan", stelde Martinez, die Marouane Fellaini opnieuw heeft gepasseerd.

Ook de naam van Pascal Struijk ontbreekt. De verdediger van Leeds United heeft nog niet besloten of hij in de toekomst voor België of Nederland wil uitkomen.

België stuit in de groepsfase van het EK op Rusland (12 juni), Denemarken (17 juni) en Finland (21 juni).

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

5 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

7 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

7 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

8 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

9 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

9 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

11 uur geleden