Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische bondscoach in het nauw na blamage tegen Israël

Belgische bondscoach in het nauw na blamage tegen Israël

BOEDAPEST (ANP/BELGA) - De positie van bondscoach Domenico Tedesco van het Belgische voetbalelftal is onder druk komen te staan na de verrassende nederlaag tegen Israël in de Nations League. De ploeg verloor op neutraal terrein in Boedapest met 1-0. De Belgen leden hun derde nederlaag op rij van de nummer 81 van de wereld en de 'Rode Duivels' voorkwamen nog maar net rechtstreekse degradatie uit de A League.

Tedesco was "zeer ontgoocheld" over het povere resultaat. Hij verschool zich vooral achter het grote aantal blessures binnen de ploeg. "Deze interlandperiode was anders door de vele geblesseerden. Als ik afgerekend word op wedstrijden met 21 geblesseerde spelers, dan is het maar zo", zei de Italiaan, die een contract heeft tot medio 2026.

"Ik heb nog altijd vertrouwen in mijn kwaliteiten, in de spelers, de staf en de mensen rondom mij. We hebben gevochten tot het einde en uiteindelijk zijn de resultaten niet goed, maar we komen hier sterker uit. In het Vlaams heb je blijkbaar een gezegde dat de kelk tot op de bodem leeg moet. Wel, nu is ze helemaal leeg. Het kan alleen maar beter worden. Ik ben positief."

Meer uit Voetbal

Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

1 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

4 uur geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

5 uur geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

5 uur geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

5 uur geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

5 uur geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

5 uur geleden