
België en bondscoach Van den Heuvel veroveren brons op EK hockey
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - De Belgische hockeyers hebben op het Europees kampioenschap in Mönchengladbach de bronzen medaille veroverd. De ploeg van de Nederlandse bondscoach Michel van den Heuvel won de troostfinale van wereldkampioen Duitsland met 2-0.
België, dat in de halve finale had verloren van Nederland, opende in het eerste kwart de score via Nelson Onana. Florent Van Aubel maakte vlak voor rust de 2-0 namens de olympisch kampioen.
Nederland speelt zondag om 15.00 uur de finale tegen Engeland.
Meer uit Sport
CHENGDU (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben zich bij de Super Final van de wereldbeker geplaatst voor de halve eindstrijd. Het team van bondscoach Evangelos Doudesis was in de kwartfinale in Chengdu in China met 24-16 te sterk voor Japan. Oranje nam definitief afstand in de vierde en laatste periode: 6-5 7-5 5-4 6-2.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Darter Michael van Gerwen is op de elfde avond van de Premier League in het Rotterdamse Ahoy meteen uitgeschakeld. De 35-jarige Brabander verloor met 6-5 van de Brit Stephen Bunting.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Darter Michael van Gerwen is op de elfde avond van de Premier League in het Rotterdamse Ahoy meteen uitgeschakeld. De 35-jarige Brabander verloor met 6-5 van de Brit Stephen Bunting.
15 uur geledenJEDDAH (ANP) - Fernando Alonso gaat niet door tot zijn vijftigste, maar wil zeker nog in de Formule 1 rijden in 2026. "Ik wil in een door Adrian Newey ontworpen auto rijden", zei de 43-jarige Spanjaard voorafgaand aan de Grote Prijs van Saudi-Arabië. Newey bouwde bij Red Bull de auto's waarin Sebastian Vettel en Max Verstappen wereldtitels veroverden, maar werkt nu bij Aston Martin aan de auto voor 2026. In dat jaar introduceert de Formule 1 een volledig nieuwe motor.
15 uur geledenLAUSANNE (ANP) - De Tunesische zwemmer Ahmed Hafnaoui heeft een schorsing van 21 maanden gekregen voor het overtreden van de dopingregels, meldt de onafhankelijke dopingautoriteit van de mondiale zwembond. Hafnaoui won goud op de 400 meter vrije slag bij de Olympische Spelen van 2021 in Tokio en de wereldtitels op de 800 en 1500 meter op de WK zwemmen van 2023 in Fukuoka.
16 uur geledenJEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft een spervuur van vragen over zijn toekomst bij Red Bull in de Formule 1 ontweken. "Iedereen heeft het erover, behalve ik", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 tijdens de persconferentie van de FIA voorafgaand aan de Grote Prijs van Saudi-Arabië. "Ik ben zelf ontspannen en tevreden, maar ik ben niet blij met de auto. Dat is geen geheim."
18 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De Belgische kopman Wout van Aert van Visma - Lease a Bike start zondag met zijn landgenoot Tiesj Benoot en met Dylan van Baarle in de Amstel Gold Race. Van Aert en Benoot rijden eerst nog vrijdag de Brabantse Pijl, meldt de ploeg.
19 uur geleden