Belg Baeten (21) volgende nieuwe spits Go Ahead Eagles
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met de 21-jarige Thibo Baeten nog een spits toegevoegd aan zijn selectie. De Belg komt over van Beerschot, de nummer 3 van het afgelopen seizoen op het tweede niveau van België. Baeten scoorde dertien keer. In Deventer ligt de aanvaller voor drie jaar vast.
"Thibo is ondanks zijn jonge leeftijd een speler die al in meerdere landen actief is geweest en de nodige wedstrijden heeft gespeeld", reageert technisch manager Paul Bosvelt. "Met zijn doelgerichtheid, beweeglijkheid en voetballende vermogen is Thibo een welkome versterking voor Go Ahead Eagles." Baeten speelde onder meer in de jeugdopleiding van NEC en het Italiaanse Torino.
Go Ahead Eagles versterkte zich eerder met spits Victor Edvardsen, eenmalig international van Zweden. Daartegenover staat de voorlopige afwezigheid van Finn Stokkers door oogklachten.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
17 uur geleden