
Bekeuringen bij controle havengebied Nieuwdorp
NIEUWDORP - In het havengebied van Nieuwdorp heeft de politie maandagavond en - nacht tussen 20.00 en 03.30 uur diverse bekeuringen uitgedeeld bij een verkeerscontrole.
In totaal werden 97 voertuigen aan een inspectie onderworpen. Er werden bekeuringen uitgedeeld voor gladde banden en het niet kunnen tonen van een ID-bewijs. Voor één automobilist is een melding gemaakt bij het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR). Hij reed meerdere malen met hoge snelheid langs de controlepost en werd staande gehouden. Het CBR gaat bekijken of de automobilist een cursus moet volgen zodat hij weer leert om zich netjes te gedragen in het verkeer.
Meer uit Beveland
MIDDELBURG/DOMBURG - De Nacht van de Nacht wordt zaterdag gevierd. In de binnenstad van Middelburg is veel te doen en ook in de gemeente Veere vinden activiteiten plaats om de schoonheid en het belang van de duisternis voor mens en dier te vieren.'We gaan stralen in het donker tijdens de Nacht van de Nacht in Middelburg', belooft de organisatie op haar website. 'De laatste zaterdag van oktober wordt 's nachts de klok een uurtje verzet. Het is ook hét moment voor een geweldig mooi en heerlijk duister evenement in hartje Middelburg. We staan uitgebreid stil bij hoe bijzonder en belangrijk het donker is, dus de lichten gaan uit en de feestmodus gaat aan.'
6 uur geledenGOES - De Recreatieve Volleybal Goes (RVG) bestaat dit jaar vijftig jaar. Al sinds 1975 organiseren enthousiaste vrijwilligers elke zaterdagochtend een recreatieve volleybalcompetitie in Goes. Ter gelegenheid van het jubileum wordt op zaterdag 25 oktober een speciaal toernooi gehouden voor alle deelnemende teams.
20 uur geledenHOEDEKENSKERKE - Ook dit jaar wordt in Hoedekenskerke stilgestaan bij de bevrijding van het dorp. Tijdens de herdenking wordt gedacht aan alle dorpsbewoners die omkwamen in de Tweede Wereldoorlog.
1 dag geledenKWADENDAMME - Op vrijdag 31 oktober en zaterdag 1 november is het weer tijd voor de Nationale Natuurwerkdagen. Verspreid over het hele land steken duizenden mensen de handen uit de mouwen tijdens het grootste groene vrijwilligersweekend van Nederland. Met meer dan 500 natuurklussen draait dit jubileumjaar om het thema: 'Samen voor natuur dicht bij huis'.
1 dag geledenGOES - In Het Scheepvaartmuseum Amsterdam is de tentoonstelling 'OCEANISTA - Fashion & Sea' te zien, waarin de invloed van de zee en scheepvaart op mode centraal staat.
1 dag geledenCOLIJNSPLAAT - Op dinsdag 21 oktober ondertekenen gedeputeerde Van der Maas van de Provincie Zeeland, Eric van Avendonk van BAM Infra Nederland en Robert Doornebosch van SPIE Nederland de bouwteamovereenkomst voor de werkzaamheden aan de Zeelandbrug, die eind 2026 van start gaan.
1 dag geledenGOES - Donderdag 30 oktober veranderen het Bleekveld en de omliggende straten opnieuw in een bruisend cultureel podium. Tijdens de tweede editie van festival 'Nachtbrakers', een gezamenlijk initiatief van de Bleekveldpartners, Theater De Mythe, Podium 't Beest, Bibliotheek Oosterschelde en Muziekschool Zeeland, ontdekken bezoekers de veelzijdigheid van cultureel Goes in de avonduren.
2 dagen geleden