Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bekeuringen bij controle havengebied Nieuwdorp

Bekeuringen bij controle havengebied Nieuwdorp

NIEUWDORP - In het havengebied van Nieuwdorp heeft de politie maandagavond en - nacht tussen 20.00 en 03.30 uur diverse bekeuringen uitgedeeld bij een verkeerscontrole.

In totaal werden 97 voertuigen aan een inspectie onderworpen. Er werden bekeuringen uitgedeeld voor gladde banden en het niet kunnen tonen van een ID-bewijs. Voor één automobilist is een melding gemaakt bij het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR). Hij reed meerdere malen met hoge snelheid langs de controlepost en werd staande gehouden. Het CBR gaat bekijken of de automobilist een cursus moet volgen zodat hij weer leert om zich netjes te gedragen in het verkeer.

Meer uit Beveland

Waarschuwing: bedwantsen liften na de vakantie mee naar huis

ZEELAND - Met de zomervakantie voor de deur waarschuwt het landelijke netwerk van ongediertebestrijders Beestjes Kwijt voor een toename van bedwantsen in huis. Volgens de organisatie stijgt het aantal meldingen van bedwantsplagen na de zomer met 30 tot 40 procent, vooral in de maand september.

11 uur geleden
Aan de keukentafel met broers Niels en Peter Dominicus: ‘Steen zit in ons DNA’

Specialist in natuursteen Dominicus is al 50 jaar een begrip in Zeeland en inmiddels ook daarbuiten. Broers Niels en Peter Dominicus vertellen aan de keukentafel over hun passie voor steen, familie en de toekomst. 'Steen zit in ons DNA.'

16 uur geleden
Veilingopbrengst voor Oosterscheldekreeft overgedragen aan vissers

GOES - De stichting Oosterschelde Kreeft Zierikzee draagt aanstaande donderdag 10 juli om 17.00 uur een bedrag van 4.700 euro over aan de kreeftenvissers van de Oosterschelde. Dat gebeurd in restaurant De Banjaard in Zierikzee  De opbrengst werd opgehaald tijdens een recente veiling ten bate van onderzoek naar de mysterieuze kreeftensterfte in het gebied.

1 dag geleden
Borsele zet eerste zonnebrandpaal op het strandje van Baarland

BAARLAND - Bij Strandbrasserie De Landing wordt vrijdag 4 juli een zonnebrandpaal geplaatst . De plaatsing van de paal is een samenwerking tussen de gemeente Borsele, de GGD Zeeland en Strandbrasserie De Landing. Wethouder Marga van de Plasse is enthousiast over het project: "Iedereen vergeet wel eens zonnebrand mee te nemen. Dan is zo'n zonnebrandpaal echt een uitkomst."

1 dag geleden
Auto’s beschadigd na botsing bij Wilhelminadorp

WILHELMINADORP - Bij een botsing op de Langeweg bij Wilhelminadorp zijn vrijdagochtend twee auto's beschadigd. Het is niet bekend of er iemand gewond is geraakt.

1 dag geleden
Fiets-voetveer tussen Kortgene en Wolphaartsdijk vaart weer

KORTGENE - Vanaf vrijdag 4 juli tot en met zondag 31 augustus kunnen inwoners en toeristen op dinsdag, woensdag, vrijdag en zondag gebruikmaken van de veerdienst tussen Kortgene en Wolphaartsdijk. Rederij Denick verzorgt, net zoals in 2024, de veerdienst.

1 dag geleden
Traumahelikopter ingezet voor noodsituatie in Goes

GOES - Het Mobiel Medisch Team ( MMT) uit Rotterdam is donderdagavond ingezet voor een noodsituatie in een woning in Goes. Het slachtoffer is naar Rotterdam gebracht.

1 dag geleden