Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bekerwedstrijden Ajax en PSV op woensdag 16 december

Bekerwedstrijden Ajax en PSV op woensdag 16 december

ZEIST (ANP) - De wedstrijden van Ajax en PSV in de tweede ronde van de KNVB-beker zijn vastgesteld op woensdag 16 december. PSV trapt om 18.45 uur in Doetinchem af tegen De Graafschap. Ajax tegen FC Utrecht begint om 21.00 uur. Dezelfde avond is ook nog Almere City tegen VVV-Venlo.

De vier overige duels in de tweede ronde zijn op dinsdag 15 december (Excelsior - PEC Zwolle en FC Emmen - FC Groningen) en donderdag 17 december (SC Cambuur - Go Ahead Eagles en Willem II - Vitesse).

De zeven winnaars kwalificeren zich voor de achtste finales. ADO Den Haag, AZ, Feyenoord, Fortuna Sittard, sc Heerenveen, Heracles Almelo, MVV Maastricht, NEC en FC Volendam werden eerder vrijgeloot en zijn al zeker van een plek bij de laatste zestien.

Het programma van het bekertoernooi leidt tot twee wijzigingen in de Eredivisie. FC Groningen - RKC Waalwijk wordt verplaatst van zondag 13 naar zaterdag 12 december (16.30 uur) terwijl Willem II - Sparta van zaterdag 12 naar zondag 13 december gaat (14.30 uur).

Meer uit Voetbal

Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

6 minuten geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

22 minuten geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

50 minuten geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

57 minuten geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

2 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

2 uur geleden
Slot en Wiegman op shortlist NOC*NSF voor coach van het jaar

ARNHEM (ANP) - Arne Slot en Sarina Wiegman maken kans om op het sportgala van NOC*NSF uitgeroepen te worden tot beste Nederlandse coach van 2025. Slot bezorgde in zijn eerste seizoen Liverpool de landstitel. Wiegman won met de Engelse voetbalsters de Europese titel.

6 uur geleden