Bekerwedstrijden Ajax en PSV op woensdag 16 december
ZEIST (ANP) - De wedstrijden van Ajax en PSV in de tweede ronde van de KNVB-beker zijn vastgesteld op woensdag 16 december. PSV trapt om 18.45 uur in Doetinchem af tegen De Graafschap. Ajax tegen FC Utrecht begint om 21.00 uur. Dezelfde avond is ook nog Almere City tegen VVV-Venlo.
De vier overige duels in de tweede ronde zijn op dinsdag 15 december (Excelsior - PEC Zwolle en FC Emmen - FC Groningen) en donderdag 17 december (SC Cambuur - Go Ahead Eagles en Willem II - Vitesse).
De zeven winnaars kwalificeren zich voor de achtste finales. ADO Den Haag, AZ, Feyenoord, Fortuna Sittard, sc Heerenveen, Heracles Almelo, MVV Maastricht, NEC en FC Volendam werden eerder vrijgeloot en zijn al zeker van een plek bij de laatste zestien.
Het programma van het bekertoernooi leidt tot twee wijzigingen in de Eredivisie. FC Groningen - RKC Waalwijk wordt verplaatst van zondag 13 naar zaterdag 12 december (16.30 uur) terwijl Willem II - Sparta van zaterdag 12 naar zondag 13 december gaat (14.30 uur).
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
53 minuten geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
17 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
18 uur geleden