Bekerwedstrijd tussen Ajax en Barendrecht toch op tv te zien
AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en de amateurs van Barendrecht in het KNVB-bekertoernooi is volgende week woensdag alsnog live op televisie te zien. Dat meldt Ajax.
Zendgemachtigde ESPN was eerst niet van plan het duel uit te zenden. Dat zorgde voor de nodige kritiek, ook omdat fans vanwege de coronamaatregelen niet bij de wedstrijd aanwezig kunnen zijn.
Om een live-uitzending alsnog mogelijk te maken, is het aanvangstijdstip aangepast van 20.15 uur naar 21.00 uur. Op datzelfde moment begint ook de bekerwedstrijd tussen PSV en Fortuna Sittard.
De KNVB heeft, in overleg met ESPN, meer tijdstippen aangepast. Op die manier zijn zoveel mogelijk duels rechtstreeks te zien. AZ en Heracles Almelo trappen volgende week woensdag al om 18.00 uur af in plaats van het eerdere aanvangstijdstip van 20.00 uur.
Het aanpassen van de tijdstippen was voor alle betrokken partijen nu makkelijker omdat vanwege het coronavirus voorlopig geen supporters bij sportwedstrijden welkom zijn.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 dag geleden