Bekerwedstrijd tussen Ajax en Barendrecht toch op tv te zien
AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en de amateurs van Barendrecht in het KNVB-bekertoernooi is volgende week woensdag alsnog live op televisie te zien. Dat meldt Ajax.
Zendgemachtigde ESPN was eerst niet van plan het duel uit te zenden. Dat zorgde voor de nodige kritiek, ook omdat fans vanwege de coronamaatregelen niet bij de wedstrijd aanwezig kunnen zijn.
Om een live-uitzending alsnog mogelijk te maken, is het aanvangstijdstip aangepast van 20.15 uur naar 21.00 uur. Op datzelfde moment begint ook de bekerwedstrijd tussen PSV en Fortuna Sittard.
De KNVB heeft, in overleg met ESPN, meer tijdstippen aangepast. Op die manier zijn zoveel mogelijk duels rechtstreeks te zien. AZ en Heracles Almelo trappen volgende week woensdag al om 18.00 uur af in plaats van het eerdere aanvangstijdstip van 20.00 uur.
Het aanpassen van de tijdstippen was voor alle betrokken partijen nu makkelijker omdat vanwege het coronavirus voorlopig geen supporters bij sportwedstrijden welkom zijn.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
11 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
12 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
20 uur geleden