Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bekerwedstrijd tussen Ajax en Barendrecht toch op tv te zien

Bekerwedstrijd tussen Ajax en Barendrecht toch op tv te zien

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en de amateurs van Barendrecht in het KNVB-bekertoernooi is volgende week woensdag alsnog live op televisie te zien. Dat meldt Ajax.

Zendgemachtigde ESPN was eerst niet van plan het duel uit te zenden. Dat zorgde voor de nodige kritiek, ook omdat fans vanwege de coronamaatregelen niet bij de wedstrijd aanwezig kunnen zijn.

Om een live-uitzending alsnog mogelijk te maken, is het aanvangstijdstip aangepast van 20.15 uur naar 21.00 uur. Op datzelfde moment begint ook de bekerwedstrijd tussen PSV en Fortuna Sittard.

De KNVB heeft, in overleg met ESPN, meer tijdstippen aangepast. Op die manier zijn zoveel mogelijk duels rechtstreeks te zien. AZ en Heracles Almelo trappen volgende week woensdag al om 18.00 uur af in plaats van het eerdere aanvangstijdstip van 20.00 uur.

Het aanpassen van de tijdstippen was voor alle betrokken partijen nu makkelijker omdat vanwege het coronavirus voorlopig geen supporters bij sportwedstrijden welkom zijn.

Meer uit Voetbal

Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

1 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

3 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

4 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

5 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

5 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

6 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

21 uur geleden