Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Begraafplaats op de schop, nabestaanden kunnen zich melden

Begraafplaats op de schop, nabestaanden kunnen zich melden

THOLEN - De gemeente Tholen gaat aan de slag met de begraafplaats in Poortvliet. Van aantal graven zijn de rechten verlopen. Om die reden vraagt nabestaanden om zich te melden. Zij hebben een jaar de tijd.  Als de gemeente na een jaar geen aanmeldingen voor een graf hebben gekregen, dan wordt de grafbedekking verwijderd. 

De gemeente zoekt contact met rechthebbenden om de benodigde gegevens bij te werken. De rechthebbenden van graven waarvan de rechten zijn verlopen en die achterhaald kunnen worden, krijgen een brief van de gemeente. Een deel van de rechthebbenden kan echter niet worden achterhaald, bijvoorbeeld door verhuizing of overlijden. Om deze graven van een nieuwe rechthebbende te kunnen voorzien, worden deze betreffende gedenktekens gemarkeerd met een sticker met de tekst: ‘Contact gezocht - Zie publicatiebord’. Gedenktekens van graven waarvan afstand is gedaan van de rechten worden voorzien van een andere kleur sticker met de tekst: ‘Afstand gedaan, dit grafmonument wordt verwijderd. Zie publicatiebord’. Eventuele andere belanghebbenden kunnen zich dan nog melden.

Reageren
Nabestaanden of belanghebbenden die dat willen, hebben een jaar de tijd om te reageren. Als de gemeente na een jaar geen aanmeldingen voor een graf hebben gekregen, dan wordt de grafbedekking verwijderd. Op de webpagina ‘Achterhalen rechthebbenden begraafplaatsen’ is extra informatie en antwoorden op veel gestelde vragen te vinden. Op deze pagina kunnen inwoners met een druk op de knop ‘Registratie begraafplaatsadministratie’ direct met Digid eenvoudig alle benodigde gegevens doorgeven. Uiteraard is telefonisch contact ook mogelijk via tel 14 0166.

Meer uit Tholen

Taptoe met vier showkorpsen zetten grootse optreden neer op het Terreplein [FOTOALBUM]

THOLEN - Tien jaar na de laatste taptoe keerde de muzikale uitvoering afgelopen zaterdag terug naar Tholen. Dat gebeurde in het jaar waarin Tholen-stad 660 jaar stadsrechten viert. Bezoekers konden genieten van een show met muziek en optredens.

2 uur geleden
Startsein voor bouw multifunctionele accommodatie in Poortvliet

POORTVLIET - De bouw van de nieuwe multifunctionele accommodatie in Poortvliet is donderdag 2 juli feestelijk van start gegaan. Kinderen van de peuteropvang, OBS Nova en de Jenaplanschool gaven samen met wethouder Peter Hoek en Aannemingsbedrijf Fraanje het symbolische startsein door kleurrijke handafdrukken op de eerste heipalen te zetten.

6 uur geleden
Gevonden lichaam in sloot Scherpenisse is van vermiste jongen (19) uit Halsteren

HALSTEREN/SCHERPENISSE - Het lichaam dat zondagmiddag levenloos werd aangetroffen onder een scooter in een sloot bij Scherpenisse, is van een vermiste jongeman uit Halsteren. Hij was al sinds zaterdagavond vermist, zo meldt een woordvoerder van de politie.

10 uur geleden
19-jarige man overleden aangetroffen aan Langeweg in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.

1 dag geleden
Rien Koopman floot op topniveau én runde tegelijk HEMI: ‘Het sprak me aan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Verkoeling zoeken bij de Oesterdam’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Vijf weken omrijden: Slaakbrug bij Sint Philipsland dicht voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.

2 dagen geleden