Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Begraafplaats op de schop, nabestaanden kunnen zich melden

Begraafplaats op de schop, nabestaanden kunnen zich melden

THOLEN - De gemeente Tholen gaat aan de slag met de begraafplaats in Poortvliet. Van aantal graven zijn de rechten verlopen. Om die reden vraagt nabestaanden om zich te melden. Zij hebben een jaar de tijd.  Als de gemeente na een jaar geen aanmeldingen voor een graf hebben gekregen, dan wordt de grafbedekking verwijderd. 

De gemeente zoekt contact met rechthebbenden om de benodigde gegevens bij te werken. De rechthebbenden van graven waarvan de rechten zijn verlopen en die achterhaald kunnen worden, krijgen een brief van de gemeente. Een deel van de rechthebbenden kan echter niet worden achterhaald, bijvoorbeeld door verhuizing of overlijden. Om deze graven van een nieuwe rechthebbende te kunnen voorzien, worden deze betreffende gedenktekens gemarkeerd met een sticker met de tekst: ‘Contact gezocht - Zie publicatiebord’. Gedenktekens van graven waarvan afstand is gedaan van de rechten worden voorzien van een andere kleur sticker met de tekst: ‘Afstand gedaan, dit grafmonument wordt verwijderd. Zie publicatiebord’. Eventuele andere belanghebbenden kunnen zich dan nog melden.

Reageren
Nabestaanden of belanghebbenden die dat willen, hebben een jaar de tijd om te reageren. Als de gemeente na een jaar geen aanmeldingen voor een graf hebben gekregen, dan wordt de grafbedekking verwijderd. Op de webpagina ‘Achterhalen rechthebbenden begraafplaatsen’ is extra informatie en antwoorden op veel gestelde vragen te vinden. Op deze pagina kunnen inwoners met een druk op de knop ‘Registratie begraafplaatsadministratie’ direct met Digid eenvoudig alle benodigde gegevens doorgeven. Uiteraard is telefonisch contact ook mogelijk via tel 14 0166.

Meer uit Tholen

Weerbericht Tholen: ‘Gure start van de week, later meer zonneschijn’

THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline. 

15 uur geleden
KNVB straft Tholense Boys voor racisme-incident in gestaakte derby met WHS

THOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.

18 uur geleden
Drie mannen de cel in voor explosie bij woning van politieagent in Tholen [RECHTSPRAAK]

THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.

1 dag geleden
4.390 reisdocumenten verlopen in Tholen, gemeente waarschuwt voor drukte

THOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Adri en Anita Sebrechts: ‘Nooit het gevoel dat we naar ons werk gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

OSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het voorspelde noorderlicht bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden