
‘Begin volgend jaar meer duidelijk over Poelbos’
GOES - Wethouder André van der Reest van de gemeente Goes denkt dat hij begin volgend jaar weet hoe en wanneer het Poelbos kan worden opgeknapt.
De gesprekken over een facelift lopen al een tijdje. In 2018 en 2019 zijn er zelfs al ontwerpen gemaakt voor een toekomstige inrichting, in overleg met de dorpsraden in ‘s-Heer Arendskerke en ‘s-Heer Hendrikskinderen.
Verweesd
Zij vinden dat het bos er ‘verweesd’ bij ligt en hebben in een brief gevraagd hoe het met de plannen staat, ook met het oog op de net verschenen bosvisie. Daarin staat dat Zeeland tot 2030 nog zo’n 800 voetbalvelden bos moet aanleggen.
Samenwerking
Bovendien is de aanleg van bedrijvenpark Deltapark aanstaande. “We willen nu de stap maken van planvorming naar uitvoering”, aldus Van der Reest, die het onderwerp heeft overgenomen van voormalig wethouder Loes Meeuwisse. “We willen zeker iets doen aan het Poelbos, maar kunnen dat als gemeente niet alleen. We zullen het echt in samenwerking moeten doen.”
Meer uit Beveland
WISSENKERKE - GlasDraad is donderdag 11 september officieel gestart met de glasvezelcampagne in de gemeente Noord-Beveland. Inwoners kunnen zich tot en met 15 december aanmelden voor een glasvezelaansluiting in hun woning. De komst van glasvezel betekent volgens de gemeente een belangrijke stap richting snel en stabiel internet voor inwoners en ondernemers in de dorpen en het buitengebied.
6 uur geledenWISSENKERKE - Burgemeester Meeuwisse heeft woensdag een felicitatiebezoek gebracht aan het echtpaar Koole - Van Dalen uit Wissenkerke. Het paar vierde die dag hun 60-jarig huwelijksjubileum.
8 uur geledenGOES - Bij Montessorischool de Basis in Goes is donderdag de eerste peuter-kleutergroep van Zeeland officieel geopend. De school werkt hiervoor samen met kinderopvangorganisatie Kibeo. De groep biedt plek aan de oudste peuters en jongste kleuters, die twee vaste ochtenden per week samenkomen om te spelen, leren en zich sociaal te ontwikkelen.
10 uur geledenBORSELE - De Provincie Zeeland heeft een nieuwe internationale partner gevonden om de nucleaire kennisinfrastructuur te versterken. Ontario Tech University uit Oshawa, Canada, en de provincie tekenden een intentieovereenkomst om samen te werken op het gebied van nucleair onderwijs en onderzoek.
11 uur geledenGOES - Een man is woensdag 10 september met een traumahelikopter naar het ziekenhuis in Rotterdam gebracht na een medische noodsituatie in Goes.
13 uur geledenWOLPHAARTSDIJK - De gemeente Goes verplaatst de ondergrondse afvalcontainers aan het Wolfertsplein naar de Hoofdstraat, tegenover Boon's supermarkt. Het college van burgemeester en wethouders heeft dit besloten om het plantsoen bij het Wolfertsplein opnieuw in te richten en tegemoet te komen aan bewoners die al langer klachten hebben over de huidige locatie.
1 dag geledenVLISSINGEN/KLOETINGE - Twee Vlissingers, een man uit Kloetinge en een Kapelse vrouw zijn dinsdagavond aangehouden bij de politie-inval in een woning aan de Aagje Dekenstraat in Vlissingen. Ze worden verdacht van handel en bezit van drugs en het voorhanden hebben van een vuurwapen. Ook is er een drugslab gevonden in een woning.
1 dag geleden