Begin juli werkzaamheden aan Tholensebrug en Vossenmeersebrug
THOLEN - Begin juli zal de Tholensebrug voor een nacht volledig afgesloten zijn voor werkzaamheden. Hierna zal de toegestane snelheid naar beneden gaan. Ook op de Vossenmeersebrug zullen er maatregelingen genomen worden.
Vanaf begin juli zijn er snelheidsbeperkingen op de Tholensebrug vanwege de plaatsing van barriers langs de vangrails. Na inspectie blijkt namelijk dat deze aan vervanging toe zijn. Op dinsdag 6 juli vanaf 20:00 uur zal de weg worden afgesloten voor autoverkeer. De volgende ochtend wordt de weg om 06:00 uur weer vrijgegeven. Vanaf dat moment zal de toegestane snelheid ook omlaag gaan. De snelheid gaat van 80 km per uur terug naar 70 bij droog weer en 50 bij nat weer.
Vossenmeersebrug
Ook de Vossenmeersebrug kwam niet geheel door de inspectie. De brug zal op termijn als vermoeid beschouwd, hierdoor komt er een gewichtsbeperking voor verkeer zwaarder dan 35 ton. Sinds de bouw is er acht keer meer meer verkeer dat gebruik maakt van de brug. Het passerende verkeer is ook nog eens veel zwaarder geworden. Volgens Rijkswaterstaat is groot onderhoud nodig aan de brug. Wanneer dit gedaan wordt, is nog niet duidelijk.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het jaarlijkse Concordia Concert vond afgelopen zaterdag plaats in sporthal De Meulvliet, die voor de gelegenheid was omgebouwd tot concertzaal. Tijdens deze avond lieten alle acht orkesten en groepen van de vereniging van zich horen. In totaal stonden er zo'n 160 muzikanten op het podium, in de leeftijd van zes tot zeventig jaar.
11 uur geledenTHOLEN - Na de hertellingen van de stemmen zijn geen verschuivingen opgetreden in de zetelverdeling. De ChristenUnie krijgt de laatste restzetel, ten koste van Algemeen Belang Tholen (ABT) en het CDA. Het verschil tussen de drie partijen bedroeg minder dan tien stemmen. Donderdag wordt de uitslag definitief vastgesteld tijdens de zitting van het centraal stembureau.
15 uur geledenTHOLEN - "Een instrument en een monument waar je niet enkel naar kan en mag kijken, maar vooral naar moet luisteren." Zo omschrijft burgemeester Marleen Sijbers het bijna twee decennia oude Van Dam-orgel. Na een renovatie van ruim anderhalf jaar was vrijdagavond het moment dat de vernieuwde klanken mochten klinken in de imposante Onze Lieve Vrouwekerk. In de volle kerk genoten de aanwezigen ademloos van het eerste concert op het orgel. Aan Cees van der Poel, die niet enkel als orgeladviseur bij het proces betrokken was maar ook een bekwaam muzikant is, de eer om het eerste concert op het vernieuwde orgel te spelen.
19 uur geleden[Advertorial] - De verkoop van het nieuwbouwproject Thuis aan de Kreek in Sint-Philipsland start op woensdag 25 maart. Belangstellenden zijn die avond tussen 19.00 en 21.00 uur welkom tijdens een vrije inloop in Dorpshuis De Wimpel. Aanmelden vooraf is niet nodig.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.
2 dagen geleden[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.
2 dagen geleden