Begin juli werkzaamheden aan Tholensebrug en Vossenmeersebrug
THOLEN - Begin juli zal de Tholensebrug voor een nacht volledig afgesloten zijn voor werkzaamheden. Hierna zal de toegestane snelheid naar beneden gaan. Ook op de Vossenmeersebrug zullen er maatregelingen genomen worden.
Vanaf begin juli zijn er snelheidsbeperkingen op de Tholensebrug vanwege de plaatsing van barriers langs de vangrails. Na inspectie blijkt namelijk dat deze aan vervanging toe zijn. Op dinsdag 6 juli vanaf 20:00 uur zal de weg worden afgesloten voor autoverkeer. De volgende ochtend wordt de weg om 06:00 uur weer vrijgegeven. Vanaf dat moment zal de toegestane snelheid ook omlaag gaan. De snelheid gaat van 80 km per uur terug naar 70 bij droog weer en 50 bij nat weer.
Vossenmeersebrug
Ook de Vossenmeersebrug kwam niet geheel door de inspectie. De brug zal op termijn als vermoeid beschouwd, hierdoor komt er een gewichtsbeperking voor verkeer zwaarder dan 35 ton. Sinds de bouw is er acht keer meer meer verkeer dat gebruik maakt van de brug. Het passerende verkeer is ook nog eens veel zwaarder geworden. Volgens Rijkswaterstaat is groot onderhoud nodig aan de brug. Wanneer dit gedaan wordt, is nog niet duidelijk.
Meer uit Tholen
THOLEN - Wanneer je als Thoolse basisschool honderd jaar een begrip bent in de samenleving, is het niet gek dat het op de reünie een weerzien van oude bekenden is. In de lokalen en gangen van de Eben-Haëzerschool was het dan ook vooral: 'Hé, hoi, wat leuk! Dat is echt jaren geleden dat ik je heb gezien of gesproken.' Extra bijzonder is het feit dat maandagmorgen om stipt half acht wordt gestart met de sloop van het pand waar de basisschool de langste periode gevestigd is geweest.
17 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Thuismeten is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een belangrijk onderdeel van de zorg bij Bravis. Wat begon als een oplossing tijdens de coronapandemie, is inmiddels een vaste werkwijze geworden. Sinds de start zijn bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord via digitale metingen.
20 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenPOORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Honderden vrijwilligers gaan op zaterdag 14 maart weer de handen uit de mouwen steken om zwerfafval op te ruimen langs de dijken en strandjes van de Ooster- en Westerschelde. In de gemeente Tholen is er die dag een actie langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk. Vrijwilligers kunnen zich aanmelden om mee te helpen.
1 dag geledenTHOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.
1 dag geledenZEELAND - Gemiddeld is 45 procent van de vacatures moeilijk vervulbaar, blijkt uit een recent onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. Volgens werkgevers komt dit vooral doordat sollicitanten niet altijd beschikken over de juiste vaardigheden, kennis of werkervaring. Ruim de helft van de werkgevers (52 procent) neemt daarom vaker mensen aan die nog opgeleid moeten worden.
2 dagen geleden