Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beatrixschool Goes haalt 1000 euro op voor stichting Tutu

Beatrixschool Goes haalt 1000 euro op voor stichting Tutu

GOES - Met haar ontmoetingsfeest voor alle kinderen en familie heeft de Prinses Beatrixschool in Goes duizend euro ingezameld voor stichting Tutu.

Het doel van het feest op 9 juni was elkaar gezellig ontmoeten na de stille coronajaren. De activiteitencommissie van de Prinses Beatrixschool wilde een leuk samenkomen organiseren voor alle kinderen en hun familie. ‘Een maatschappelijk doel koppelen aan het feest en daarover vooraf les geven, is nog informatiever’, aldus het schoolteam. De activiteitencommissie koos voor stichting Tutu, een kleine organisatie die zich inzet voor gezinnen waarvan de ouder ongeneeslijk ziek is. ‘Deze gezinnen kunnen zich aanmelden bij Tutu. De stichting helpt met het maken van een tastbare, blijvende herinnering met en voor de kinderen. Zo helpen ze om een herinnering te maken voor later, want, zoals hun slogan, luidt: “later is nu!”. Tutu is nog niet zo bekend in Zeeland, maar doet wel belangrijk werk.’

De kinderen konden een strippenkaart kopen om activiteiten te doen, zoals op de foto gaan met de schooldirecteur in een roze tutu, een klimparcours van Scoutinggroep Delta afleggen, marshmallows roosteren, knutselen met Tante Confetti en nog veel meer. ‘Om een mooi bedrag bij elkaar te krijgen voor stichting Tutu werd er een loterij georganiseerd. Alle prijzen zijn gesponsord door de Goese middenstand.’

Meer uit Beveland

Mevrouw Steijn-Vermue krijgt burgemeester op bezoek voor honderdste verjaardag

's-GRAVENPOLDER -  Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden. 

11 uur geleden
Fonds voor Borselse initiatieven leefbaarheid

HEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.  

12 uur geleden
Botsing tussen auto en e-step in Goes

GOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.

15 uur geleden
Trouwkosten Goes behoren tot duurste van Zeeland

GOES -  De gemeente Goes behoort tot de duurste gemeenten in Zeeland om te trouwen op vrijdagmiddag. Een bruidspaar betaalt 503 euro voor een vrijdagmiddagceremonie. Daarmee staat Goes op de vijfde plek qua kosten. Middelburg is met 730 euro de duurste gemeente. 

19 uur geleden
Op de werkvloer bij planner Rubin en engineer Ferry: ‘Wij maken gebouwen slim’ [OP DE WERKVLOER]

Wie kan er mooier vertellen over zijn werk dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan? En hoe ziet een werkdag eruit? Deze keer in de rubriek 'Op de werkvloer bij': Rubin Timmer (planner/coördinator) en Ferry van Yperen (Lead Engineer) van TA Control Systems.

21 uur geleden
Word vertrouwenspersoon in de sport

GOES - Vrijwilligers bij sportverenigingen in Zeeland kunnen in mei deelnemen aan een cursus tot vertrouwenscontactpersoon (VCP-V). Het Coördinatiepunt Clubondersteuning Zeeland organiseert de training in samenwerking met Centrum Veilige Sport. De bijeenkomsten vinden plaats op woensdagavond 14 en 21 mei.

1 dag geleden
Slachtoffer overleden ondanks reanimatiepoging door hulpdiensten

GOES - Hulpdiensten zijn afgelopen nacht in actie gekomen nadat een levenloos persoon werd aangetroffen in de buurt van de Westwal in Goes. Het slachtoffer zou zijn gereanimeerd, maar de hulp mocht niet baten. De politie heeft onderzoek gedaan en liet vanochtend weten dat er sprake is van een natuurlijke dood.

1 dag geleden