Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beachvolleyballers starten EK in Letland met zege

Beachvolleyballers starten EK in Letland met zege

JURMALA (ANP) - De Nederlandse beachvolleyballers zijn het EK in Jurmala in Letland begonnen met een overwinning. Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen wonnen hun eerste groepswedstrijd in twee sets van de Letten Jirgensons/Aispurs. Christiaan Varenhorst en Steven van de Velde waren in twee sets te sterk voor hun Poolse tegenstanders.

De als zesde geplaatste combinatie Brouwer/Meeuwsen rekende in minder dan een half uur af met Marcis Jirgensons en Rinalds Aispurs: 21-10 21-13.

Varenhorst en Van de Velde, als veertiende geplaatst, speelden tegen Michal Bryl en Mikolaj Miszczuk uit Polen. De Nederlanders wonnen met 21-14 21-19.

Later op de middag spelen de twee Nederlandse teams bij de beachvolleybalsters hun tweede groepswedstrijd. Bij winst plaatsen ze zich als groepswinnaar voor de achtste finales, bij verlies wacht een tussenronde.

Meer uit Sport

Mijlpaal tennisser Griekspoor op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is voor het eerst in zijn loopbaan doorgedrongen tot de vierde ronde op een grandslamtoernooi. De nummer 1 van Nederland bereikte die mijlpaal door op Roland Garros de Amerikaan Ethan Quinn in vijf sets te verslaan. De setstanden waren 4-6 6-1 6-7 (2) 6-1 en 6-4.

41 minuten geleden
Sinner stoomt door naar vierde ronde op Roland Garros

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft overtuigend de vierde ronde bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld gunde de Tsjech Jiri Lehecka slechts drie games. De setstanden waren 6-0 6-1 en 6-2.

47 minuten geleden
Vijfde tijd Verstappen in derde vrije training GP Spanje

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Spanje in de Formule 1 de vijfde tijd gereden. De viervoudig wereldkampioen klokte in zijn Red Bull een tijd van 1.13,375. Hij moest 0,988 toegeven op Oscar Piastri van McLaren, die de snelste tijd reed.

1 uur geleden
NBA-ster Williamson ontkent verkrachting

LOS ANGELES (ANP/DPA) - De Amerikaanse basketballer Zion Williamson heeft via zijn advocaten de tegen hem geuite beschuldigingen van verkrachting krachtig ontkend. Een vrouw beschuldigt de 24-jarige basketballer van New Orleans Pelicans van seksueel, fysiek, emotioneel en financieel misbruik en verkrachting tijdens een jarenlange relatie. Ze heeft een zaak aangespannen bij een rechtbank in Los Angeles, zo berichten meerdere Amerikaanse media.

3 uur geleden
Vier nieuwkomers in selectie hockeysters voor Pro League

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Raoul Ehren van de Nederlandse hockeysters heeft voor de duels uit de Pro League in juni in Amstelveen vier nieuwe speelsters toegevoegd aan zijn selectie. Het gaat om Jip Dicke (SCHC), Maud van den Heuvel (SCHC), Pam van der Laan (Pinoké) en Danique van der Veerdonk (Den Bosch). Van dat viertal kwam alleen Van der Laan eerder al eens uit voor Oranje.

4 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en De Groot klaar in Ostrava

OSTRAVA (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn bij het Elite16-toernooi in Ostrava uitgeschakeld. Het Nederlandse duo verloor in de eerste tussenronde met duidelijke cijfers van de Tsjechen Ondrej Perusic en David Schweiner: 21-15 21-13.

19 uur geleden
Rozetruidrager Del Toro waant zich nog niet zeker van Giro-zege

CHAMPOLUC (ANP/BELGA) - Isaac Del Toro heeft de roze leiderstrui behouden in de negentiende etappe van de Giro d'Italia. De Mexicaanse klassementsleider wil zich met nog één zware bergetappe te gaan nog niet zeker wanen van de roze trui. "Ik wil niet te veel vertrouwen hebben", zei de renner van UAE Team Emirates in het flashinterview.

19 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!